Şimdi Ara

Matador marka kışlık lastik aldım iyi mi ettim? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
66
Cevap
0
Favori
66.490
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Uğultu gürültü olmaması iyi bir şey olabilir ama önemli bir kriter olamaz.
  • alaattin(bjk) A kullanıcısına yanıt
    Mutlaka öyle ama yinede olumlu bişey.Önceki aracımda kışlık olarak kumho vardı ve uğultu rahatsız edecek düzeydeydi.Ayrıca performansıda bariz etkiliyordu.Bu lastik daha iyi gibi geldi bana.
  • imzanızdaki araba için mi aldınız? baya fazla km yapan birisiniz anlaşılan
    ben de bugün 2011 corollanın fabrika çıkışından beri üstünde olan lastikleri değiştirdim. 4 tane lassa impetus revo 2+ aldım, 760tl.
  • quote:

Orijinalden alıntı: evilonthemove

vergiler,araç bakım ücreti,sigorta,kasko,kışlık lastik,benzin masrafı falan derken hayattan soğuyor insan

wuu

araba bu zamanda harbiden lux ve evlattan daha dertli
  • quote:

Orijinalden alıntı: GT_500

quote:

Orijinalden alıntı: evilonthemove

vergiler,araç bakım ücreti,sigorta,kasko,kışlık lastik,benzin masrafı falan derken hayattan soğuyor insan

wuu

araba bu zamanda harbiden lux ve evlattan daha dertli

Alıntıları Göster
    bence çok yanlış bir seçim yapmışsınız hemde aldığınız fiyatta ucuz falan değil 3 aşağı 5 yukarı aynı fiyatlara kaliteli markaların kaliteli kış lastiklerini alabilirdiniz sadece biraz takip yeterli.
    örnek olarak zamanında açtığım şu konuyu inceleyinhttp://forum.donanimhaber.com/m_75016027/f_//tm.htm#75016027
    benzer fırsatlar sürekli ortaya çıkıyor tabi o konudaki gibi %50 ye yakın olmuyor ama yinede sizin ebatta 4 tane goodyear ultra grip'i o fiyata çok rahat denk getirebilirdiniz.

• Ben de Japon malı Falken aldım test sonuçlarını inceleyerek. Bazı testletde UG9 dan iyi cikmis. Ama size sunu diyim eger lastik ebadi kucuk olsa fiyatı da uygun olurdu benim icin ve sonucta kesin GoodYear, Michelin ya da Continental alırdım.
    Yaz lastiği alsaydım daha iyi bir marka seçerdim.
    Sizin icin hayirli olsun. Zaten karda kışta lastik limitlerini zorlamaz kimse. Aldığınız lastik kesinlikle işinizi görecektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: colibaly

Ben de Japon malı Falken aldım test sonuçlarını inceleyerek. Bazı testletde UG9 dan iyi cikmis. Ama size sunu diyim eger lastik ebadi kucuk olsa fiyatı da uygun olurdu benim icin ve sonucta kesin GoodYear, Michelin ya da Continental alırdım.
    Yaz lastiği alsaydım daha iyi bir marka seçerdim.
    Sizin icin hayirli olsun. Zaten karda kışta lastik limitlerini zorlamaz kimse. Aldığınız lastik kesinlikle işinizi görecektir.
    Etmeyin eylemeyin yahu can taşıyorsunuz nasıl güvenebilirsiniz o lastiklere.
  • evet hocam 2013 yeni corolla.Çok km yapmıyorum.Yıllık en fazla 14-15 bin olur.Aracımın üzerindeki lastikler yeni aslında.10 bin km kullanılmış lastikler ama bulunduğum yerde kışlık lastik gerçekten gerekli olduğu için kışlık da aldım.
  • colibaly C kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle hocam, 14 '' ebatta 100-150 tl ye en baba marka lastik alınıyor.Bizim ebatta en dandik lastik 150 tl.Aracımın kendi lastikleri bridgestone turanza.Kışlık için çok fazla para vermek istemedim.Yaz lastiği alacak olsam bridgestone,michelin falan alırdım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mightywolf35

Aynen öyle hocam, 14 '' ebatta 100-150 tl ye en baba marka lastik alınıyor.Bizim ebatta en dandik lastik 150 tl.Aracımın kendi lastikleri bridgestone turanza.Kışlık için çok fazla para vermek istemedim.Yaz lastiği alacak olsam bridgestone,michelin falan alırdım.
    Linkte matador markası ile ilgili bilgi var.Lastik alacaklara fikir verebilir.
    http://www.ototeknikveri.com/Haber/139/continental-matador-serisi-lastik-turkiyede

• quote:

Orijinalden alıntı: mightywolf35

Linkte matador markası ile ilgili bilgi var.Lastik alacaklara fikir verebilir.
    http://www.ototeknikveri.com/Haber/139/continental-matador-serisi-lastik-turkiyede

Alıntıları Göster
    Yorumlara bakınca, kullanmayan arkadaşlar da kullanmış ve biliyormuş gibi yorum atmış sanki. Sadece ismi duyulan lastikler iyi olacak diye birşey yok veya siz bilmiyorsunuz diye kötü olacak diye birşey yok.
    Koşullar ne olursa olsun en bilinen marka yaz lastiğini kullanmaktansa, en bilinmeyen marka kış lastiğini kullanmak daha fazla fayda sağlar herhalde. Sonuçta kullanım amacı farklı.

Bu ölçeklerdeki lastikler gerçekten pahalı olabiliyor. İki gün önce arkadaş için biz de bakmıştık aynı ölçekli lastiklere. Fiyatlar aşırı fazlaydı. Fakat bugün bir kampanyaya denk gelmiş ve tanesi 160 liradan Good Year Grip Lastik almış.

• quote:

Orijinalden alıntı: özcan35

Yorumlara bakınca, kullanmayan arkadaşlar da kullanmış ve biliyormuş gibi yorum atmış sanki. Sadece ismi duyulan lastikler iyi olacak diye birşey yok veya siz bilmiyorsunuz diye kötü olacak diye birşey yok.
    Koşullar ne olursa olsun en bilinen marka yaz lastiğini kullanmaktansa, en bilinmeyen marka kış lastiğini kullanmak daha fazla fayda sağlar herhalde. Sonuçta kullanım amacı farklı.

Bu ölçeklerdeki lastikler gerçekten pahalı olabiliyor. İki gün önce arkadaş için biz de bakmıştık aynı ölçekli lastiklere. Fiyatlar aşırı fazlaydı. Fakat bugün bir kampanyaya denk gelmiş ve tanesi 160 liradan Good Year Grip Lastik almış.

Alıntıları Göster
    Şirket aracımda Mentor marka kış lastikleri bulunmakta. 2 sezondur sorunsuz kullanıyorum. Kendi aracım olsa alır mıyım? Belki

• quote:

Hocam arkadaşa ne kampanyası denk gelmiş, bize de denk gelse o kampanya :)

Gerçekten kampanya bilgilerini paylaşırsanız sevinirim.

• Dün pazardı geçen kış kış lastiği almış olmama rağmen gidip bi fiyatlara bakmak istedim, bende ilk kez rastladım bu markaya, satıcı çok övdü mutlaka denememi istedi ama ilk defa ismini duyduğum için almayı düşünmezdim açıkcası.

Ug9 sordum Matadorla benim ebatımda 250 lira fark etti fiyat. Kesinlikle değmezsi yani almaya
  • En iyisi nokian, ben de toyo kullaniyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sorcery

En iyisi nokian, ben de toyo kullaniyorum.
    Yanlışım varsa düzeltin ama Conti.nin yan ürünü Barum diye biliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: atosba

quote:

Sordum şimdi, İzmir'de 2. sanayide Bölasko diye bir yerden almış.. Ağaçlı yol üzerinde.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: atosba

quote:

Sordum şimdi, İzmir'de 2. sanayide Bölasko diye bir yerden almış.. Ağaçlı yol üzerinde.

Alıntıları Göster
    Valla bir önceki lastiğim Arora diye bir markaydı. Herkes bana "Niye onu taktırdın, 2 kuruş daha fazla verip daha güvenlisini bulamadın mı." cart curt diye konuşmuştu, lastiği 5 yıl kullandım kullansam herhalde bir 2 sene daha giderdi ama 5 sene karar diyip değiştirdim.

Ucuz lastiğin tek sıkıntısı 2-3 yıl sonra uğultu artmaya başlıyor, lastik sertleşiyor.

Şuan aracımın üstünde goodyear lastikler var, taktırdıktan sonra sürdüğümde %90 oranında bir uğultu azalması hissetmiştim mesela böyle bir örnek verebilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Thomassee

Kış için en iyisi Pirelli herhalde.

İyi fiyata almışsınız.Kazasız belasız.

Vay be millet araba almış bir de ekstra lastik alıyor. Üniverstede iyi bölüm okumuş bunlar heralde, adamlar güzel para kazanıyor. Ölmeden önce bir şahin gibi bir şey almayı allah nasip eder belki. Beyaz şahinim olur ilerde belki. Üniversteyi bitirince şahin alabiliriz biz anca

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atsizat2014 -- 1 Aralık 2014; 14:05:06 >
  • oznk40 O kullanıcısına yanıt
    Barum ve Matador ikiside continentalin yan markası.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.