Şimdi Ara

Masters Of The World (RON3) Geopolitical Simulator 2014 Edition (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
380
Cevap
8
Favori
47.920
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam petrol kulesı dıkemıyorum nasıl dıkıcem onceden oluyordu ama sımdı kurulmuyor.
  • Arkadaslar petrol kulesını gectım hıcbır yapı ınsa edemıyorum elektrık santralı dıkıcem yok olmuyor,gaz uretım tesısı dıkıcem yok oda olmuyor hatta orduya yenı askerıye bıle dıkemıyorum.
  • Sorunu çözdüm arkadaşlar yetersiz insan gücü yüzünden bina kuramıyormusum,dikkatli okuyunca çaktım davayı

Arkadaslar bu bir bug çözümünü bilen varsa yardımlarınızı beklıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Téquila -- 3 Ağustos 2013; 2:27:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Téquila

Sorunu çözdüm arkadaşlar yetersiz insan gücü yüzünden bina kuramıyormusum,dikkatli okuyunca çaktım davayı

ya bu oyunun türkçe yaması var mı ?
  • ladies and gentlemen kullanıcısına yanıt
    Hocam oyunun Türkçe yaması yok daha doğrusu yapılamıyor çünki kelime haznesi kilitli gibi bişey,ama böyle oynamanı öneririm ingilizceni fena halde geliştirir.Bu arada benim bu yetersiz insan gücü bug sanırım yabancı forumlara baktım çözümü yok gibi bulan olursa paylasır umarım iyi geceler.
  • quote:

Hocam oyunun Türkçe yaması yok daha doğrusu yapılamıyor çünki kelime haznesi kilitli gibi bişey,ama böyle oynamanı öneririm ingilizceni fena halde geliştirir.Bu arada benim bu yetersiz insan gücü bug sanırım yabancı forumlara baktım çözümü yok gibi bulan olursa paylasır umarım iyi geceler.

peki teşekkürler
  • İnsan gücü olayını ilk defa duyuyorum. Herhalde bunların olabilmesi için ülkedeki çoğu insanın savaş halindeyken göç etmesi lazım.
  • tugberkk kullanıcısına yanıt
    Çözemedim bir türlü örn bir bina insa ediyorum 3000 kişi eksiliyor ama inşa bitince 3000 kişi gelmiyor.Bu ola ola şuan elimde işçi kalmadı ekonomi mi etkilemeye başladı bu durum.
  • Hangi ülkeyle oynuyorsunuz? Ayrıca yeni oyun açtığınız zamanda aynı sorun devam ediyor mu?
    Türkiye ile oynuyorum yeni oyun açmadım çünki İran,Ermenistan,Azerbaycan,Suudi Arabistan,Kuveyt,Katar gibi ülkeleri aldım vede çok zorlandım ne katakulliler çevirdim alabilmek için,şimdi bu kadar emek verdiğim için yeni oyun açmadım.Açaba inşaat işçisi gibi bir bölüm varmı oyunda ben bulamadım gerçi ama Doktor,Polis,Yönetici,Öğretmen vs var ama İnşaat işcisi bulamadım.
  • quote:

Türkiye ile oynuyorum yeni oyun açmadım çünki İran,Ermenistan,Azerbaycan,Suudi Arabistan,Kuveyt,Katar gibi ülkeleri aldım vede çok zorlandım ne katakulliler çevirdim alabilmek için,şimdi bu kadar emek verdiğim için yeni oyun açmadım.Açaba inşaat işçisi gibi bir bölüm varmı oyunda ben bulamadım gerçi ama Doktor,Polis,Yönetici,Öğretmen vs var ama İnşaat işcisi bulamadım.

Bir inceliyeyim oyunu geri dönüş yapacağım.
    Peki,teşekkür ederim.
  • Emeklilik ve çalışma sektörünü inceleyin hocam. Çalışma sektörüne verdiğiniz teşvik belkide çalışan kitleyi ayaklandırabilir ya da emeklilik yaşı düşük ise biraz daha arttırabilirsiniz.
  • arkadaşlar 5.21 patch çıkmış bunu indireceğim. diğer patchleri indirmeme gerek var mı?
  • ladies and gentlemen kullanıcısına yanıt
    Hocam bende 5.21 kullanıyorum 5.14'ün ilacı 5.21 de oluyor.
  • Bu oyunun dil dosyaları nasıl extract edilebilir? Türkçe yama olsaydı iyiydi.
  • Beyler multiplayer oyuna ne dersiniz? Katılacak kişi ne kadar fazla olursa politik savaşlar o kadar zevkli olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aragornunkılıcı -- 22 Ağustos 2013; 13:21:09 >
  • ben bırak multiplayeri normal solo oynayamıyorumki:) cins cins hatalar veriyor ben adam gibi crack çıkmadan oynamam bu oyunu. o kadar emek vereceö ve sonunda patlayacak oyun..

orjinal almak istiyorum ama şu tüm paramı wedico kamyonuma harcıyorum...
  • Aynı yerden indirdik ve aynı cracki yaptık,sorunun bende olmayıp sende olması ilginç.belki sistem gereksinimleri belki her ne boksa...
    şu oyunda sizlerle kana kana israil'i devirip orta doğu'da sizlerle kapışmak istiyorum var mı yiğit? yok,çünkü oyun henüz stabil değil.her zamanki gibi bekleyeceğiz...
  • Bende hiç hata vermedi şu ana kadar ama herhangi bir savaş açsam hemen halk ayaklanıyor. Yani oyundan pek tad alamıyorum. Multiplayer olarak oynasam hemen devrilirim düşüncesindeyim. Ama yinede oynayabilirim.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.