Şimdi Ara

Masters of the Air (2022) | Apple Tv+ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
93
Cevap
8
Favori
3.674
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Pek güncel bir haber yok Ocak'tan beri. İş yatmış olabilir mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nihilous

Pek güncel bir haber yok Ocak'tan beri. İş yatmış olabilir mi?

Geliştirme çalışmaları devam ediyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smyrna -- 16 Ocak 2014; 20:57:17 >
  • ben daha öncekileri seyretmedim
  • Hobaaa! Önceki yapımları izlemiş biri olarak çok sevindim. Keşke 2015 olmasaymış çıkış târihi.
  • Çoğu film ve dizi 2015'de çıkacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PHI

"Önlerden, beklemedeyiz, yerimizi alalım" gibi saçma sapan mesajlarınızı sildim. Tekrarı halinde 15 gün bölüm cezası alırsınız söylemiş olayım.

Diziye gelince, kaliteli bir yapım olacağı kesin. Daha önceki işler ortada sonuçta. Bir an önce çıkar umarım.

Merak ettiğimden soruyorum bölüme yabancıyım. Niye böyle bir uygulama yapmak zorundasınız ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gürcan34

quote:

"Önlerden, beklemedeyiz, yerimizi alalım" gibi saçma sapan mesajlarınızı sildim. Tekrarı halinde 15 gün bölüm cezası alırsınız söylemiş olayım.

Diziye gelince, kaliteli bir yapım olacağı kesin. Daha önceki işler ortada sonuçta. Bir an önce çıkar umarım.

Merak ettiğimden soruyorum bölüme yabancıyım. Niye böyle bir uygulama yapmak zorundasınız ?

Saydım, 16 tane bahsettiğim türden mesaj silmişim. Sayfa düzeni ve konunun dağılmaması açısından böyle bir uygulama var.
  • quote:

• Söz konusu HBO ise gerisi teferruattır

Güzel olur umarım.
  • 2015 tarihi kesin olmamakla beraber yeni haberler geldikçe ben veya bölüm müdavimleri tarafından konu güncellenecektir. Takipte kalınız.

Ekleme: Resmi olarak çalışmalara başlanmış.
    http://xbradtc.com/2014/03/02/hbo-developing-third-wwii-miniseries-with-tom-hanks-steven-spielberg-exclusive/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smyrna -- 29 Mayıs 2014; 23:30:39 >
  • OBAAAA DİZİYE BAK HBO VE TOM HANKS DOUBLE KILLLL

• Vay HBO vay, yapıyor adamlar.
  • kursk savaşı benim bildigim almanlarla ruslar arasında oldu hocam.yanlışım varsa arkadaşar dùzeltsinler
  • güzel görünüyor ama ismini görünce avatar la ilgili sandım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mini dizi olmasını sevmedim. uzun soluklu olsaydı keşke .
  • Hep mini, hep mini.
  • Güzel ama daha çok var
  • Spielberg varsa temkinli yaklaşmak gerek. Umarım o bildiğimiz duygu sömürülerinden arınmış bir şeyler ortaya çıkar.
  • Band of Brothers gibi olur sanırımda, iyi oyuncular gerek cidden. Gerçi HBO'nun dizilerinde Oscar adaylı kişiler oynuyor zaten.

Örneğin Boardwalk Empire'ın Steve Buscemi'si, True Detective'in Matthew McConaughey'si varsa bu dizininde bir yıldızı olmalı.
  • şu an band of brothers izliyorum; the pacific de harddisk'te duruyor. bunu da dört gözle bekliyoruz bakalım.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.