Şimdi Ara

Masters of the Air (2022) | Apple Tv+

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
94
Cevap
8
Favori
3.674
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

HBO, Tom Hanks ve Steven Spielberg'ün İkinci Dünya Savaşı ile ilgili yeni bir mini dizi hazırlığında olduklarını onayladı.

Donald L. Miller'in "Masters of the Air" isimli kitabından uyarlanacak olan dizide İkinci Dünya Savaşı sırasındaki Amerikan pilotlarının ve bombacıların, Almanlarla olan mücadelelerini anlatan kitabın uyarlamasında, Spielberg ve Hanks tekrar nasyonel sosyalizmi gündeme getirecekler.

Hanks ve Spielberg 2001'de Band of Brothers, 2010'da The Pacific'in ardından, bu kez Masters of the Air adlı kitabın dizi uyarlamasına yapımcılığını üstleniyorlar.

http://www.deadline.com/2013/01/steven-spielberg-tom-hanks-third-world-war-ii-miniseries-secures-source-material/

Yeni bilgiler çıktıkça güncellenecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smyrna -- 12 Aralık 2020; 15:14:49 >

• hbo yapimi.. izlenmez mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • The Pacific çok iyiydi. İzlenir dizi ya. Zaten adamların ismi yetiyo kaliteli bir şey olucağı şüphesiz.
  • İşte bu beklenir.
  • Tom Hanks , bu adam varsa izlenir.
  • HBO adının geçmesi yeter.
  • BoB gibi kaliteli bir yapım olacağı kesin.
  • Bu dizi ne oldu bilgisi olan var mı?
  • Evet beyler yok mu haber ilginçmiş konusu hem mini dizi hem uçaklar var.
  • Bence çok iyi olur gibi geliyor. The Pacific izliyorum da şuan.
  • Google'da çekimler devam ediyor gibi görünüyor ama pek bi haber bulamadım Türkçe kaynaklardan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: midgardxxx

Bu dizi ne oldu bilgisi olan var mı?

http://www.imdb.com/title/tt2640044/

Yapım aşamasında.
  • Yok artık daha yeni duyuyorum 1 sene olmuş neredeyse haber çıkalı. Biraz arkada kaldık ama biz de alalım yerimizi.
  • tom hanks'de iyi askermiş he. bi kült olacak film daha bekliyorum şu adamdan .boşversin diziyi
  • Takip. Keşke tanklarla ilgili olsaydı. Kursk savaşı veya ardennes savaşında gecen bir konu mesela

• quote:

Orijinalden alıntı: gizza

Takip. Keşke tanklarla ilgili olsaydı. Kursk savaşı veya ardennes savaşında gecen bir konu mesela

o da olur inş. tom reyiz sayesinde baya tarihe doyduk , band of brothers, pacific ..
  • burada yabancı sitenin birinde yayınlama tarihi 2015 gözküyor

doğru ise yandık çok var
  • Kadroya bakbe bu dizi tutar işte

• Tom Hanks, Spielberg, HBO ve II.Dünya savaşı, daha ne olsun, bu dizi akar,
  • "Önlerden, beklemedeyiz, yerimizi alalım" gibi saçma sapan mesajlarınızı sildim. Tekrarı halinde 15 gün bölüm cezası alırsınız söylemiş olayım.

Diziye gelince, kaliteli bir yapım olacağı kesin. Daha önceki işler ortada sonuçta. Bir an önce çıkar umarım.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.