Şimdi Ara

Masterchef şaklabanı murat hayvana işkence görüntüleri ( Gözaltına alındı ) Video.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
3.451
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://www.instagram.com/p/BrfzNb3ndSC/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=a8j2qc68hhlx

Gerekli yerlere şikayetleri yapılıyor lütfen sessiz kalmayalım!!!

Gözaltına alınma videosu :https://www.youtube.com/watch?v=0fjcxexptLY

İşkence yaptığı papağan emin ellerde ve sağlıklı şekilde hayatını sürdürüyor. Haluk levent sahipleneceğini söyledi.

Güncelleme : Beyler bu videoyuda şimdi buraya bırakıyorum bakın konuşma tarzı hareketleri ne kadar normal fark ettiyseniz sonradan hızlı ve anlamsız konuşmaya başladı yani aylar içinde kasti ve bilerek karakter değiştirdi. Buyrun normal diksiyonda konuşmasına bakın ve şimdikine bakın.
    https://www.youtube.com/watch?v=kT85gPwwG0E

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Düşbaz -- 18 Aralık 2018; 18:50:53 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Allah belanı versin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: The SATANİST

Bu mesaj silindi.
    Yahu ne kadar bos bir insansın sen beni tanıyor musunda siz diye hitap ediyorsun yazık senin gibi zihniyete

• Ne hakkediyorsak o. Türkiye de master chefide bakıyorum tlc dekinide izliyorum. Bizim ki tamamen şov.

• Konudaki kavgacıların nick-mesaj sayısı uyumu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tugrul_512bit

Konudaki kavgacıların nick-mesaj sayısı uyumu.
    Mesaj çok olunca adam mı oluyorsun ? Adam ben o programı izliyormuşum ve o adamı destekliyormuşum gibi konuştu bende tepki verdim.

kinidiki kivgicilirin nicik misij iyimi.

Tamam popülersin ve farklısın
  • Sanki numara yapıyor ya. Kuşun seside normalde öyle olabilir

• Gözaltına alındı. Bir an önce kanun çıkmalı ve cezalar caydırıcı olmalı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Ülkede gerizekalılık ve ruh hastalığı artık prim kaynağı olarak görülüyor. Bu yaratığı insan yerine koyup oturma organını kaldıranlar utansın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oktayakgoz

Sanki numara yapıyor ya. Kuşun seside normalde öyle olabilir
    Numara değil. Bizde de vardı o papağandan korktukları zaman böyle ses çıkarırlar

• Muhabbet kuşu besleyen biri olarak içim gitti öyle üzüldüm gözlerim doldu ki. Ya küçücük hayvan eti ne budu ne ağzı var dili yok ulan şerefsiz it. Şöyle gerizekalıları reyting uğruna programdan programa koşturanlar hiç bizim bi suçumuz yok ayağına yatmasın. Nerde boş beleş şey tv8'de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Şekilsiniz ya -- 18 Aralık 2018; 5:7:51 >
  • Tüm bu olanların sorumlusu türk milleti ve insanlar üzerinden cebini doldurmaya çalışan acun yüzündendir. Sen 1 saat tv programı izleyeceksin diye o arka plandaki insanların sömürülmesine göz yumarsan bunlar olacaktır. Acunda bir sonraki kullanıp atacağı kurbanı arıyor.

Bu murat elemanıda bunu kaldıramadı zaten psikolojisi bozuk.

• bunun en buyuk suclusu Acun ve ekibidir. Sen Yemekteyiz gibi casual bir programdan bile insanlari delirtip kovulmayi basaran bir adami al reyting ugruna Masterchef'e sok, orada da insanlari delirtmesine ragmen son raddeye kadar kovdurtma, unune un kattir sonra deli olan adam iyice unlu olunca boyle sacma seyler yapar iste. Belki bunu yapmasa Survivor'a bile gidecekti.
    Pek zannetmiyorum ama umarim Acun bundan bir ders cikarmistir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kangaetemo -- 18 Aralık 2018; 9:37:55 >
  • Acun'u izlemediğim için bu adamın ismini de papağan olayı ile duydum. Bu tarz insanların toplum içinde böyle yerlere gelmesi gerçekten oldukça ilginç ve ürkütücü.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.