Şimdi Ara

(bitti) Mastercard 250/50 Online Oyun İade (Steam-Epic-PSN-XBOX) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
385
Cevap
12
Favori
28.498
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Simdi benim adima olan iki farkli mastercardim ile her birinden 250 250 alirsam toplamda 500 e 100 tl indirim alabilirim degil mi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ne güzel cdkeys.com dan fifa 21 alıcaktım 33 sterline düşmüş fiyatı. 33 sterlin 338 lira gibi paea yapıyor. 50 lira düştüğünde 280 civarına fifa gelecekti ama maalesef yabancı parada olmuyomuş kampanya 🥴

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tek bir siteden mi 250 liralık alışveriş yapmalıyız yoksa bu ismi geçen sitelerden ayrı ayrı toplam 250 lira harcarsak yararlanabiliypr muyuz?

• Knight of Rose kullanıcısına yanıt

Bende bunu merak ediyordum steamda bakiyeye yapılan ödemeler geçerli değil mi? İlla oyun mu almak gerekiyor?

• strongergo S kullanıcısına yanıt

geçerli ayrımı olmaz 2sinin

• b0Ni kullanıcısına yanıt

teşekkürler hocam

• 259 liraya Mafia definitive edition alacaktım xbox'a, iyi geldi bu indirim. Haber verene teşekkürler.

• cyberpunk ve 1,5 liraya ucuz bir oyun aldım 250,5 tl bakalım iade olacak mı...

• Stok durumu nedir

• Ben de Cyberpunk'ı 250 liraya ön sipariş vermiştim fakat bu indirim olayını duyduğum için iade edip üstüne bir de disco elysium ekleyerek tekrar sipariş verdim. Kampanyanın geçerli olup olmadığını öğrenebileceğimiz bir yol var mı 14 gün beklemek dışında?

• Akbank ile deneyen var mı?

• katılım şartı var mı yoksa sadece 250 liralık sipariş yeterli midir?

• psn store bakıye yuklemesı sayılıyor mu?

• Steamda Boacombra seçeneği ile mi Mastercard seçeneği ile mi yükleme yapmamız gerekiyor?

• cartok kullanıcısına yanıt

mastercard

• b0Ni kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

• Psn veya steame ayrı ayrı 200 artı 100 gibi para yüklesek olur mu yine. Tek seferde mi istiyor toplam mı 250 tl

• Yanlış hatırlıyor olabilirim ama, Xsolla ve BoaCompra gibi Türkiye'de TL ile ödeme hizmeti veren kuruluşlar da kampanya kapsamında değerlendirilen yerler listesinde vardı.

Ona bakacaktım ama kampanya linkleri çalışmıyor şu an.

EDIT: Xsolla kampanya kapsamında ama BoaCompra değil. O yüzden Steam'den ödeme yaparak BoaCompra (Türk bayraklı) olanı seçmeyin!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi John Sheppard -- 22 Ekim 2020; 18:44:2 >
  • Bitti mi acaba kampanya, ilgili sayfaya ulaşılamıyor da.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.