Şimdi Ara

(bitti) Mastercard 250/50 Online Oyun İade (Steam-Epic-PSN-XBOX) (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
385
Cevap
12
Favori
28.497
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Rica ederim

• hocam genckartla steam de mastercard seçince hata alıyorum.sen nasıl halletin

• quote:

Orijinalden alıntı: Tears in Rain

hocam genckartla steam de mastercard seçince hata alıyorum.sen nasıl halletin

Hocam 5 yıldır kullanıyorum, hiç öyle bir sıkıntı yaşamadım vallahi.

• 27'sinde alışveriş yaptım ama hâlâ yatmadı. Var mı aynı durumda olan?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • PSN'e 250 lira yatırmıştım 52 lira iade işlemi gerçekleşmiş. Gelecekte yapacağım bir harcama için bi 250 daha mı yapsam acaba diyorum başka kartla ama bitmiş midir acaba stoklar

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-781808C66

27'sinde alışveriş yaptım ama hâlâ yatmadı. Var mı aynı durumda olan?

Bugün yatmış. 51,18 TL iade almışım. (bitti) Mastercard 250/50 Online Oyun İade (Steam-Epic-PSN-XBOX) 

• Tosla ile 2 hafta önce Perşembe yaptığım 250 liralık psn cüzdan alışverişinin iadesi yatmış 51,18 tl olarak. Küsurat nereden geliyor?

• Cepteteb banka kartı ile 30 unda yapmıştım hala yatmadı aynı kartı kullanan var mı

• Acaba hala geçerli mi iade cp 2077 almayı düşünüyorum?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Baktım cardfinans yatmış bugün steamden almıştım

• 1 hafta önce devam ediyor mu diye yazmıştım, bugün kampanya göründüğü sürece aktiftir demişler. süre bitene kadar stok bitmez büyük ihtimal

(bitti) Mastercard 250/50 Online Oyun İade (Steam-Epic-PSN-XBOX)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Teemo Erdoğan

Tosla ile 2 hafta önce Perşembe yaptığım 250 liralık psn cüzdan alışverişinin iadesi yatmış 51,18 tl olarak. Küsurat nereden geliyor?

Bende Tosla ile 30 Ekim'de Epic'den oyun aldım. Bugün gündüz hala yatmayınca Tosla canlı destek ile görüştüm kayıt aldılar. Akşam 6'da 52,03 TL yatırmışlar. Ödeme işlemi iptali diyor açıklamasında ama dekonta bakınca Mastercard Promosyon diye yazıyor. (bitti) Mastercard 250/50 Online Oyun İade (Steam-Epic-PSN-XBOX) 

• quote:

Orijinalden alıntı: Xdian

Acaba hala geçerli mi iade cp 2077 almayı düşünüyorum?

Tosla da 31 Aralık'a kadar diyor...

• Merhaba,

Güncel kampanyaları Mastercard websitesinden takip edebilirsiniz. Bahsettiğiniz kampanya websitesinde göründüğü sürece günceldir.

Bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz.

Kampanya için bilgilendirme

• Bugün katıldık enparayla. bakalım ne zaman yatacak iade.

• Aynı kartla 2. kere katılabiliyor muyuz? Ekim'de yaptığım harcamanın iadesini almıştım 2-3 gün önce. Şimdi tekrar bir 250 liralık para ekleyeceğim PSN'e. Aralık'ta alabilir miyim iadeyi yoksa farklı kart mı kullanmak lazım?

• 2 kasımda 340 tl lik alışverişimden 50 lira daha gelmedi bende teb i aradım onlarda 14+14 gün sürebileceğini söylediler gününde gelenler şanslı :D

• 6 Kasım’da Steam’den yaptığım 280 liralık alışverişe 20 Kasım’da para iadesi aldım. İade işlemi Mastercard Promosyon olarak göründü.

Kart: Garanti Shop&Fly MC

• Arkadaşlar alışverişi banka kartı harçlık avans üzerinden yapsak para iadesi oluyor mu yine bilgisi olan var mı?

• devam ediyor mu acaba?

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.