Şimdi Ara

Master oldum soruları alayım (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
77
Cevap
0
Favori
2.731
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet arkadaşlar soruları alabilirim

• quote:

Orijinalden alıntı: knosy

Evet arkadaşlar soruları alabilirim

Yaşınız kaç?

• Hocam bi el atın

• 17 hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: knosy

17 hocam

Helal be

• Up

• Up

• Arka arkaya çok fazla oyun kaybedince ne yapmamı tavsiye edersiniz hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: w3sp

Arka arkaya çok fazla oyun kaybedince ne yapmamı tavsiye edersiniz hocam.

Proxy2 gate

< Bu mesaj 18.9.15 tarihinde kaybolan verilerden kurtarılmıştır >
  • Olm starcraft akıl ister zeka ister. 2 sayfadan fazla saçmalayan insanlar sc den nasıl zevk alıyor. Trolmusunuz nesiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: küfrettin

Olm starcraft akıl ister zeka ister. 2 sayfadan fazla saçmalayan insanlar sc den nasıl zevk alıyor. Trolmusunuz nesiniz?

Arkadaş gece gece güldürdün ya ne saçmalamışız bölümde admin olmayınca

• Abi ben de zerg ile kasıyorum ama bi türlü platinden diamond a geçemedim. Benden kötü oynayan diamond da var ama nedense bir türlü olmadı. Bonus pool dolmadan oynamamak lazım sanırım. Apm de arttıramadım, ortalama 100 seviyelerinde. Varsa taktik alalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: notther

Abi ben de zerg ile kasıyorum ama bi türlü platinden diamond a geçemedim. Benden kötü oynayan diamond da var ama nedense bir türlü olmadı. Bonus pool dolmadan oynamamak lazım sanırım. Apm de arttıramadım, ortalama 100 seviyelerinde. Varsa taktik alalım.

Taktik felan bos ver macrona bak her sey zamanla oturur.Terran 4 rax yaparak 2-3 kere gm goren kisiler tanidim.Boyle yaparak zevk alabilecegini dusunuyorsan bir sey diyemem.Ben oyuna basladim 1 ayda bronzdan diaya ciktim sonra okul derken pek oynamadim simdide ygs lys icin kaldirdim.Tur 1 den bir wolven bulup klana katılın her turlu yardımı yaparlar size.Bir kac tavsiyede bulanayim drone scout yap.Lordlarını güzel konumlandır.Cheese yapma.Rakibini gormeden oynama kesinlikle lord speed al ve lordunu feda etmekten cekinme.ZvZ de erken bir rush sezersen at banel nestini quenlerinle banel snipela.Ogretilecek cok sey var ama zaman yok dediğim gibi klan size yardimci olur.Her seyi zamanla ogrenirsin ben ling manyagi oldugum için her seyi linglerle nasil tutacagimi ogrendim az çok.Bir meche yemiyor hiç bir türlü. Oyunu ille de kazanacam diye oynama ben roach basmicam diye kac mac kaybettim yine olsa yine basmam.Bknz Stephano. Sorunuz olursa atin pm bos bi zamanima denk gelirse yazarim size.İyi günler.He birde queen basmaktan cekinme benim 3 base iken 6-7 queenim oluyordu genelde hem creep spread hemde hava unitelerini dagitiyor transfuse sayesinde ölmüyor hic biri zaten.Creep spreadını sağlam tutmaya çalış dusmanlarin ustunde hareket etmeye korksun.Mesela terranin scani olmadigindan creep ustune cikar tanklarini kurana kadar tum ordusunu temizlersin.

• Obilux kullanıcısına yanıt
    eyvallah. wolven bi klan adı mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: notther

eyvallah. wolven bi klan adı mı?

Evet twitchde streamlerden veya tur 1 den ulasabilirsin.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.