Şimdi Ara

Master of None (2015) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
1.380
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bilmeyenler için uplayalım. Yarın 2.sezon geliyor.
  • ikinci sezonu bitirdim çok çok hoş olmuş,

İlk sezon gibi klasik tv dizilerinden çok farklı bir sezon daha izledim. Aziz'in oyunculuğu, duygularını ekrana yansıtması ve doğallığı mükemmeldi yine. Aksine anne ve babasını oynayan abla ve abi ki onlar da gerçek anne babası acayip bir şekilde sırıtıyor ekranda
    Sezonu güzel yapan diğer etken de Francesca'ydı. Hem güzelliği hem aksanı
    Dizinin özellikle insan ilişkilerine dair tespitleri çok hoş oluyor ve çok gerçekçi. Ve yine diğer konularda da aynı şekilde ana fikri çok iyi yansıtıyor.
    Ve Arnold çok hoş bir karakter. Her konuştuğunda gülüyorum. Sezon boyu Dev'e Captan demesine şaşmamalı evin dekorasyonu görünce
     Master of None (2015)
    Bobby Canavale ilginç bir karakteri canlandırdı onun için ama rolünün hakkını da iyi vermiş.
    Yan karakterlerin olayları dışında İtalya'da başlayan ve New York'a uzanan Francesca ve Dev ilişkisi ve final ayrı güzeldi.
    Ayrıca müzikler ve sinematografi mükemmeldi. Ayrıca yemek kültürüm arttı

Alloraaa
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• WISDOM kullanıcısına yanıt
    Şimdi bitirdim ben de. Tam mesaj atacakken editini gördüm. Ne yazacaksam yazmışsın abi bu ne?Sonda bir de Allora'yı koyman...Muhteşem bir sezondu. Özellikle 9.bölüm muazzamdı. Bu yazına ekleyecek bişey bulamıyorum. Şunu atayım bari.
    Kim aşık olmaz abi, şuna bak.
     Master of None (2015)

• tam bir sunucu ya

Sitesi de var.
    http://clashofthecupcakes.com/
  • şu ikili diyalogları da çok iyiydi ya
    Arnold'ın olduğu her sahnede ister istemez sırıtıyorsun zaten muazzam karakter. Şu sıfatlara bak, tam minnoşlar.
  • İlk sezonu bitirdim. Gayet iyiydi bu sezon. Kahkaha atmadım ama sıcak bi havası vardı. Rachel

1x10da Dev Japonya'ya Rachel'ın yanına gider sandım, adam İtalya'ya gitti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2.sezon çok eğlenceliydi, yeni sezonu sabırsızlıkla bekliyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk sezonu bitirdikten sonra ara vermiştim, az önce 2. sezonu da bitirdim. Dizinin havası çok başka, insan ilişkilerini değişik biçimde ele alıyor. Dev ve Arnold'un sinemaya gittikleri bölüm bunun bir örneği.

Arnold demişken, favori karakterim oldu 2 sezonda da. Hele yatağa uzandığı sahne

Genel olarak İtalya'yı severim, dili olsun yemekleri vs olsun. Gitmek de istediğim bir yer zaten. Hoşuma gitti bu açıdan sezon. Ama ilk sezon daha iyiydi bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Abi yeter ya

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    3.sezon onayı mı geldi diye heyecanla açtım konuyu olaya bak. Vallahi sıkıldım artık he, adam bırakmadılar Hollywood'ta.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tolganaber -- 14 Ocak 2018; 14:47:30 >
  • reis bir aşk adamı

quote:

“In September of last year, I met a woman at a party. We exchanged numbers. We texted back and forth and eventually went on a date. We went out to dinner, and afterwards we ended up engaging in sexual activity, which by all indications was completely consensual.

The next day, I got a text from her saying that although “it may have seemed okay,” upon further reflection, she felt uncomfortable. It was true that everything did seem okay to me, so when I heard that it was not the case for her, I was surprised and concerned. I took her words to heart and responded privately after taking the time to process what she had said.”
  • reisi yedirmeeyiz bitiremezler

https://www.reddit.com/r/videos/comments/7qsqvg/ashleigh_banfield_rips_aziz_ansari_accuser_calls/

Konuş ablam konuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ron Swanson

Konuş ablam konuş

suçsuz olsa da seks hayatı bitti reisin ya
  •  Master of None (2015)
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.