Şimdi Ara

Master Crafter Sprinter 19+1

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
8.293
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 4 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 5
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 4
  • Ortalama Mesaj Aralığı 199 gün 21 saat 53 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • 1atasoy (4 mesaj) alikeles (3 mesaj) cast80 (1 mesaj) Atakan- (1 mesaj) llmertll (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (3 mesaj) Mobil (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    753 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Fiyat, çift teker ve yakıt tasarrufu nedeni ile master alıcam gibi duruyor ama açma mı yoksa bayilerin sattığı hazır araçlardan mı alsam karar veremiyorum. Bayilerin sattığı araçlarda türbin tavan televizyon gibi şeyler yok (16+1 araçlarda türbin tavan var 19+1 de yok) ayrıca klima gizli tip ve şöföt üstünde olduğu için hem şöför mahallinin üstü alçak hemde klima çalıştığında aşırı ses oluyor.(Gizli tipin tek faydası gelecekte içeri su alma gibi bir olay yok) fiyat 69.500 TL takograf hariç

Dizayn firmasından alsam istediğim gibi yaptırıcam ama garanti konusunda sıkıntılar var. Anka oto dizany ile görüştüm Türbin tavan 4 fanlı Coolertech marka klimalı (fark vererek başka markada olabilir) televizyonlu araç 71.000 tl takograf dahil. Bu araçlarda mekanik garanti renaulta ait ama yapılan kapı ses aydınlatma sistemi gibi şeyler yapan firmanın garantisinde. Yani bunlardan biri arıza yaparsa ya firmaya götürücem yada gezici servisin (firmanın varmış) rutin ziyaretlerini bekliyeceğim.

20+1 Master ANKA dizayn

bu yazıyı yazarken Renault bayisi aradı 19+1 de türbin tavan olabilirmiş salı günü istanbulda aracı bayilere tanıtıcaklarmış bende seninle geleyim aracı göreyim dedim tamam dedi eğer türbin tavan varsa o zaman bayinin sattığı aracı alabilir.

Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
uc satın al ;pubg mobile ;uc
Sohbet
Webtures SEO;SEO Nedir?
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,129
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.