Şimdi Ara

Mass Gainerlar midemi bozmuştu. Yine aynısı olur mu ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
355
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar.. Daha önceleri 2 adet mass gainer kullanmıştım farklı dönemlerde. Daha doğrusu kullanamamıştım. :)
    İnternet üzerinden satın aldığım BSN Mass ve Multipower Mass'lar benim midemi her içişimde bozmuştu. Bu yüzden çöpe gittiler.. Fakat bu iki üründen sonra Hardline Progainer almış ve sorunsuz kullanmıştım.

Sanırım Mass'larda bulunan bir içeriğe karşı alerjim var. Şimdi ise Kompleks protein tozu almayı düşünüyorum "MP COMBAT" ama biraz çekiniyorum Mass ürünlerinde başıma gelen talihsizlik bu üründe de gelir mi diye..

Sizce yine bu tarz bir sorunla karşılaşır mıyım ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wiseass -- 23 Ekim 2014; 2:19:24 >

• Merhaba,
    Aktif olarak combat kullanıyorum bende öyle bir etkisi olmadı. Doktora gidip genel bir allerji testi yaptırmalısın. Gainer problemi için. Peynir süt gibi gıdalarda fazla yediğinde aynı etkiyi yapıyor mu ? Kullandığın gainer içinde şeker oranı yüksek mi ? Allah korusun belki tip 2 şeker olabilir. Daha bir çok şeyin göstergesi olabilir ya da sadece miden kaldırmıyor olabilir. Genel bir kan testi ve allerji testi yaptır için rahat etsin :)
  • Bu arada miden kaldırmıyorsa protein tozunu farklı şekillerde tüketebilirsin benim kullandığım eski bir proteinde aynı problemi yaşamıştım. Smoothie yapıp tükettim daha içilebilir oluyor :)
  • Çöp ürün .

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • kompleks ürün olarak muscletech phase 8 kullan
  • Kullanmak zorunda degilsin, yemek yemek kadar guzel bir sey var mi? Gainer icecegine porsiyonlarini buyult ve ekstradan bir ogun yarat kendine, inan gainerdan daha iyi sonuc alirsin, her anlamda. (Saglik, kas gelisimi vs)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.