Şimdi Ara

Mass Effect %100 Türkçe Yama [Yamanın yeni versiyonu ve dlc çevirileri eklendi] (35. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.382
Cevap
53
Favori
57.342
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
87 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: evilhuman

Evet, planımız o yönde.
    Bilgilendirme için teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bir süre Dragon Age 2 çevirisine yardım edeceğim.

Tabii ki Mass Effect Türkçe yamasının tam sürümü için çalışmalarıma da devam ediyorum.

Herkese iyi günler.
  • quote:

Arkadaşlar bir süre Dragon Age 2 çevirisine yardım edeceğim.

Tabii ki Mass Effect Türkçe yamasının tam sürümü için çalışmalarıma da devam ediyorum.

Herkese iyi günler.
    Allah yolunu açık etsin kolaylıklar versin.
  • quote:

Herkese iyi günler.
    Dostum helal sana,çok önceden söz vermiştin yardım için, sözünün eri insansın.Ayrıca bu yamanda çok güzel olmuş.Kolay gelsin :)
  • witcher_king kullanıcısına yanıt
    Çok önceden bu yamayı bitireceğine de söz verdi... Çalışmalara devam hikaye, hepimiz biliyoruz aynı anda 2 işe girişmenin sarpa saracağını. Mass Effect başka bahara kaldı ne diyelim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asiltrk42 -- 16 Ağustos 2018; 2:38:1 >
  • asiltrk42 A kullanıcısına yanıt
    Sen bence bu yamayı kullanma.Kendi İngilizceni geliştir oyna.Adam size ne yapsa yaranamaz.Parazit gibi insanın ruhunu,kanını emiyorsunuz.Sen yap yamayı da biz oynuyalim onzaman.Elestirmek basitinize geliyor ama yapıcı olmak zor tabi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: asiltrk42

Çok önceden bu yamayı bitireceğine de söz verdi... Çalışmalara devam hikaye, hepimiz biliyoruz aynı anda 2 işe girişmenin sarpa saracağını. Mass Effect başka bahara kaldı ne diyelim.
    Yamayı çıkarmayacak, biz burada kendimizi kandırıyoruz falan filan. Şimdi def olup gidebilirsin.
  • ben mevcut şekilde ana görevleri bitirdim anlamadığım yerde kalmadı şimdi 2 nin sonlarındayım. öyle çokta mükemmelliyetçi olmazsanız oynayın geçin derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: brokenwings

kitabını okuduğum aylardır beklediğim yamayı kuramıyorum bir türlü başaramadım yazılar gitti ekrana başlat yazısı gelmiyor nasıl yapabilirlizz arkdaşlar lütfen yardım edin herşeyi eksikisz yaptım mod felan kurmadım
    hata yapmışım bir yerde tr nin başına alt çizgi koymmamışım şimdi oldu...
  • arkadaşlar kurulan şu meuitum mod temiz bir şekilde nasıl kaldırılır çıldırmak üzereyim:(:( alt yazılar oldu ama oyun bir noktada hata verip cöküyor.
  • quote:

arkadaşlar kurulan şu meuitum mod temiz bir şekilde nasıl kaldırılır çıldırmak üzereyim:(:( alt yazılar oldu ama oyun bir noktada hata verip cöküyor.
    Malesef Kaldirilmiyor. Oyunu tamamen siliceksiniz. bakiniz. Meuitum MOD gercekten cok güzel. İngilizce Oynayanlar icin sıkıntı olmayacaktir.

Türkçe Yama'da Mod'lar cakişiyor. Defalarca Söyledik. Hala söylüyorum. Modsuz Oynayin. oyun Gicir gicir Mis gibi. Oyun bide orjinalse tadindan yenmez.
  • brokenwings kullanıcısına yanıt
    Eğer meuitm sayfasında uyardıkları gibi dosyaları yedeklemediyseniz temiz kurulum yapmanız gerek. MEUİTMnin eski sürümü yamayla uyumlu. Onu da mod sayfasından indirebilirsiniz. Dosyanın başında Outdated yazıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Estelll -- 16 Ağustos 2018; 19:10:16 >
  • quote:

Herkese iyi günler.
    Muhteşemsin @evilhuman Sayende rpg serisini tamamlanmiş olup. ve sayendede senaryoyu oyunun gercek ana hikayesini ögrenmiş olduk. ne kadar teşekkür etsek az..

da2 cevirisine katilman muazzam oldu İLAC gibi olacaktir :) Ellerine saglik şimdiden !
  • Estelll kullanıcısına yanıt
    inanmayacaksınız ama kaç sefer temiz kurulum yaptım yine aynı sorun bu meitum modu bence windows dosyalarına bir yere bir şey kurdu onu silemiyorum bence oyun dosyaları ile alakalı değil
  • brokenwings kullanıcısına yanıt
    Temiz kurulum yapmadan önce belgelerim/biowaere'deki mass effect klasörünü de siliyorsunuz değil mi? Çünkü meuitmnin yeni versiyonu oradaki dosyalarda bazı değişiklikler yaparak tr yama ile kurulduğunda çökmeye sebep oluyor. Siz onu silmeden oyunu tekrar kursanız da yine sorun yaşarsınız. Eski meuitm ise sadece oyunun ana klasörundeki dosyalarda değişim yapıyor. Hiçbir mod windows dosyalarında değişim yapmaz.

• asiltrk42 A kullanıcısına yanıt
    Yahu arkadaş çıldırmamak elde değil. Ben bu yamayı bitireceğim dedim demesine de hiçbir yerde bu yamayı bitireceğim söz veriyorum yemin ederim gibi şeyler de söylemedim. Arkadaş bir türlü bitmiyorsunuz. Bundan birkaç ay önce de yamanın hiç çıkmayacağını iddia edenler vardı, bu konu neyin nesi o zaman? Bu yama birkaç kez güncellenecek ve tamamen çevrilmiş olacak ama sen veya senin gibiler sabır edemeyecekse ben ne yapayım?

Dragon Age 2 yamasına yardım edeceğimi söylemiştim ve edeceğim de... Canım böyle istiyor kardeşim. Hadi sağlıcakla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: asiltrk42

Rahatsiz edici yorumlarini Kendine Sakla. Gördüklerinle Şakiyip durma. Oynamazsin Biter. Bu Adami Yillardir takip ediyorum öyle bir söz Söylemedi. Zan altina alma Herkesi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Estelll

Temiz kurulum yapmadan önce belgelerim/biowaere'deki mass effect klasörünü de siliyorsunuz değil mi? Çünkü meuitmnin yeni versiyonu oradaki dosyalarda bazı değişiklikler yaparak tr yama ile kurulduğunda çökmeye sebep oluyor. Siz onu silmeden oyunu tekrar kursanız da yine sorun yaşarsınız. Eski meuitm ise sadece oyunun ana klasörundeki dosyalarda değişim yapıyor. Hiçbir mod windows dosyalarında değişim yapmaz.
    dediğiniz şekilde oldu teşekkürlerimi sunuyorum grafik moduna elim gidiyor geri çekiyorum yine bozulacak diye bir korku var sizin dediğiniz modu indirdim duruyor öle nasıl kursam moduda alt yazıyı bozma detaylı açıklarsanız çok sevinirim grafikler çok kötü şuan ... 1260 * 768 çözünürlükte oynuyorum çamur yani

• quote:

dediğiniz şekilde oldu teşekkürlerimi sunuyorum grafik moduna elim gidiyor geri çekiyorum yine bozulacak diye bir korku var sizin dediğiniz modu indirdim duruyor öle nasıl kursam moduda alt yazıyı bozma detaylı açıklarsanız çok sevinirim grafikler çok kötü şuan ... 1260 * 768 çözünürlükte oynuyorum çamur yani

Alıntıları Göster
    Çözünürlük niye düşük öyle,ayar mı yapmadınız acaba ?
  • 
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.