Şimdi Ara

Mass Effect %100 Türkçe Yama [Yamanın yeni versiyonu ve dlc çevirileri eklendi] (31. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.382
Cevap
53
Favori
57.372
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
87 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İlk oyunun savaş sistemi 2. ve 3. oyunu oynayınca zor geliyor
  • Oyunun metinlerinde Anderson politikayı sevmediği ve anlamadığı için Konseydeki gücünü yitiriyor. Sonra yerine Undinayı önerip istifa ediyor.
  • Miralay Kaplan kullanıcısına yanıt
    Mass Effect oyunlarında Mass Effect 1'in başındaki Anderson ve Saren'in geçmişi hakkında kısa bilgilendirme dışında oyuncuları kitapları okumaya itecek kodeks veya bilgiler pek yok. (Hele mesela Witcher gibi, kitapları olan başka bir oyunla karşılaştırıldığında kitap referansı neredeyse hiç yok). Çünkü kitaplar Shepard'ı değil, Anderson ve Kahlee'yi anlatıyor. Anderson'ın siyaset hayatını da öylece özetleyivermişler ama istifasının detaylı hikayesi bu şekilde. Adam Kahlee'ye yardım etme uğruna koltuğundan oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Estelll -- 24 Temmuz 2018; 0:10:47 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Duyuru: Virmire ana görevi bitince, Konsey'le Citadel'de yaptığımız toplantının sonunda, Anderson'ın bize yolladığı ufak bir mesajın İngilizce görünmesi betanın sonraki versiyonu için düzeltildi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evilhuman -- 24 Temmuz 2018; 18:8:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: evilhuman

Duyuru: Virmire ana görevi bitince, Konsey'le Citadel'de yaptığımız toplantının sonunda, Anderson'ın bize yolladığı ufak bir mesajın İngilizce görünmesi betanın sonraki versiyonu için düzeltildi.
    Teşekkür Ederim.. Ben oyunu Bitirdim.. Hikayenin Ana Konusunu daha iyi Anladik :)

Tam Sürüm Cıktıgında TAM SÜRÜMÜ İlede oynayacagim Bu sefer Cok Kötü Adami Oynayacagim. bakalim neler degişecek :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Absnthe -- 25 Temmuz 2018; 18:51:3 >
  • Duyuru: Türkçe yama için kurulum videosu konuya eklenmiştir...

Mass Effect Türkçe Yama Kurulum Rehberi

• Absnthe kullanıcısına yanıt
    Keşke türkçe yazsaydın da bizde cevap verebilseydik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tanser61 -- 25 Temmuz 2018; 7:0:16 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • şimdi bu yapılan düzeltmelerle indirdiğimiz dosyayı da her gün güncellemiyorsun değil mi?

ben ilk günkü yamayla devam ediyorum da. eğer öyle oluyorsa da versiyon belirtirsen sevinirim beta v2.0 filan gibi.
  • Bir de Türkçe oynmak lazım elinize sağlık

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Değişiklikler sonraki güncellemeyi yayımladığımda geçerli olacak. Evet, konudaki dosyada bir değişiklik yapmıyorum.
  • öncelikle yama için sağolun cidden gördüğüm kadarıyla güzel bir iş çıkarmışsınız her ne kadar sorunlar olsada beta sürümü sonuç olarak soruma geçecek olursam hocamö ben bu yamayı harfiyen uyguladım sonrasında oyun içi yazılar gözükmedi herneyse az çok yorumlarda gezerek bu sorunumu çözdüm oyuna girdim bir ohh çektikten sonra yüzüme çekiçle vuran foşik mass effectde bu sefer her şey türkçe kaptan anderson fealn filan yazıyor bildirimler turiallar felan türkçe amma hocam diyaloglar full ingilizce diyalog dosyasını en az 5 kere tekrar tekrar değiştirdim bir türlü yapamadım rica etsem yardım edebilirmisiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hands0meJack

maps dosyasını yanlış yere kopyalamışsındır bana da olmuştu.

Alıntıları Göster
    @Icecold57Cevabını @Zero Limit yukarda vermiş

@Estelll Bende bir okuyayım kitabı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Miralay Kaplan -- 25 Temmuz 2018; 16:46:3 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tanser61

Keşke türkçe yazsaydın da bizde cevap verebilseydik.
    Hmm Ben Fransizca Konuştugumu Hatirlamiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Absnthe -- 25 Temmuz 2018; 18:52:48 >
  • Elinize sağlık
  • Oyunu yamayla bitirmiş bulunuyorum. Gerçekten kaliteli olmuş. İngilizce olan bazı kısımlar düzeltildiği zaman daha güzel olacak. Tekrar teşekkürler yama için.
  • Yamanın tam sürümüne otomatik kurulum yapmayı düşünüyor musunuz?Aynı şey beta için de geçerli. Eğer yapmayacaksanız beta için sfx arşivleri şeklinde bir kurulum exesi hazırlayabilirim.
  • By_Bilinmeyen B kullanıcısına yanıt
    sfx çok sorun çıkarıyor, windows onu virüs olarak algılıyor. Ondan sonra şu kadar dosya indirdim virüs çıktı diye boş boş konuşmaya başlayacaklar. Sfx kullandığım tüm kurulum arşivlerinde bu sorunla karşılaştım.
  • Sayenizde oyunu oynadık, bitirdik. Daha önce en az 4-5 defa bitirmişliğim vardı ama Türkçe olması nedeni ile kafama takılan bir kaç nokta da aydınlanmış oldu.

Bir defa Sovereign'in geçit aktif olmadan nasıl galaksimize geldiğini tam anlayamamıştım. Conduit'te Virgil ile konuşurken bu konuyu da anlamış olduk.

Beta olması nedeni ile bir kaç küçük eksiklik var ama kesinlikle harika bir çeviri olmuş, tekrar ellerine sağlık, teşekkür ederim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İdrak İstimlak -- 29 Temmuz 2018; 20:49:23 >
  • konsollara cıkma sansı yuzde kac
  • KarapathiaN kullanıcısına yanıt
    Ben 2007 winrar sürümünü kullanıyorum hala, daha önce ufak tefek hazırladım böyle şeyler.Yıllardır kaspersky kullanıyorum bir sorunla karşılaşmadım.Ama olabilir haklısınız görmedim diye olmaz diyemem.Sadece dün biraz uğraştım da rtf dosyasından metinleri ctrl+c ile kopyalayamadım falan elimle yazdım o sebepten dedim.Yine de bitince yaparsınız gibime geliyor zaten :D
  • 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.