Şimdi Ara

Mass Effect %100 Türkçe Yama [Yamanın yeni versiyonu ve dlc çevirileri eklendi] (48. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.382
Cevap
53
Favori
57.370
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
87 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mass Effect Türkçe yamasının tam sürümünü beklerken ben.
    Mass Effect %100 Türkçe Yama [Yamanın yeni versiyonu ve dlc çevirileri eklendi]
  • Acaba bu yaz sonuna kadar yetişir mi?
  • Yama BETA olarak yayınlanalı 1 yıl olacak. Umarım artık sona erdirilir.
  • yama yalan oldu
  • Er ya da geç biliyorum ki bu yama çıkacak. Doğukan Bey'e çok güveniyorum. Yalnızca beklemek ve bir tarihin belli olmaması çok kötü.
  • Yama çıkmayacak da çıkmayacak diye tutturan felaket tellallarına bakmayın arkadaşlar. Yakında görüşmek üzere. Anlayış ve sabırla bekleyenlere teşekkürler.
  • andromeda olan mı çevrildi.
  • evilhuman kullanıcısına yanıt
    sabırla bekliyoruz hocam, kolaylıklar dilerim.
  • silverdagger S kullanıcısına yanıt
    yok mass effect 1 bu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Adol125

yok mass effect 1 bu.
    teşekkür ederim. epey eski oyun ama 1.'si. keşke andromeda'da çıksa.
  • evilhuman kullanıcısına yanıt
    az kalmış zaten yama. tahimini bir süre vere bilirmisin ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: KR4T0S

az kalmış zaten yama. tahimini bir süre vere bilirmisin ?
    En yakın tarihin 2077 olduğunu düşünüyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beta sürümü ilk çıktığında oynamıştım ve çok memnun kaldım. Tam sürüm diye ısrarla beklemenize gerek yok bence arkadaşlar, beta hali bile oyunu neredeyse tamamen türkçeleştiriyor. Olası ingilizce bir sahneye denk geldiğinizde de zaten oyunun heyecanıyla hemen geçiyorsunuz oralara fazla takılmıyorsunuz. Yamanın şu hali bile mükemmel, elinize sağlık.
  • çık gel bitsin bu hasret
  • quote:

Orijinalden alıntı: Faramir

Mass Effect Türkçe yamasının tam sürümünü beklerken ben.
    mood

• Arkadaşlar Ağustos'un 3. veya 4. haftası her şey hazır olur gibi görünüyor. Elimden gelirse, daha erken olması için gayret ediyorum.

@giraysaltuk: Çok teşekkürler, beğendiğiniz için sevindim. Tam sürüm daha da iyi olacak.

@untypicalgemini: Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evilhuman -- 19 Temmuz 2019; 19:46:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: evilhuman

Arkadaşlar Ağustos'un 3. veya 4. haftası her şey hazır olur gibi görünüyor. Elimden gelirse, daha erken olması için gayret ediyorum.

@giraysaltuk: Çok teşekkürler, beğendiğiniz için sevindim. Tam sürüm daha da iyi olacak.

@untypicalgemini: Teşekkürler.
    sonunda güzel haber, teşekkürler kardeş beklemedeyiz
  • Oyunu steam dan aldım.
    Bu yamanın ilk duyurulduğu zamanları hatılıyorum, vakit ve platform farklılıklarından ötürü oynayamamıştım. Bugüne kısmet oldu. 2. oyunda steam da indirimde toplamda 15 lira yapıyor. Bu tarz oyunlar için bir paket sigara parası, bedava gibi bir şey.
    Yama daha çıkmadan önce rahatsız tipler vardı, resmen taciz ediyordu
    Büyük oranda Türkçeye çevirilmiş, bu haliyle bana yeter. Yama boyutu biraz fazla ama önemli değil.
  • Şu yamayı paralı yapmadın ya neyse bir şey demiyorum o kadar da laf yemene rağmen...

Eline sağlık Doğukan'ım çok büyük iş başardın. Kolaylıklar diliyorum.
  • 
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.