Şimdi Ara

Mass Effect %100 Türkçe Yama [Yamanın yeni versiyonu ve dlc çevirileri eklendi] (47. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.382
Cevap
53
Favori
57.386
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
87 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1 aya yakın zaman geçmiş. gelir mi yakın zamanda?
  • Yama gelmeyecek galiba artık benim umudum kalmadı
  • Arkadaşlar Olumsuz Yorumlardan Sakının Yama gelicek.

Şimdiki Yama Ana Hikayeyi Etkilicek hata yok. Beklemicekseniz Oynarsiniz.

ADam'in Sosyal Hayati var. Biraz Saygi Lütfen.
  • Absnthe kullanıcısına yanıt
    evilhuman kullanıcısına yanıt
    Yamanın şuan ki haliyle zaten geçen yaz oynadım ben. Tam sürüm için en çok bekleyenlerden biriyim. Hatta sırf bu yamaya yorum yapabilmek için üye oldum zamanında. Ama malesef bir senedir yama tam haliyle çıkamadı. Tabi ki de onunda bir hayatı var ve ona zaman ayıramıyorsa kızmaya da hakkım yok. Kimsenin yok. Tam tersine Allah razı olsun, bizlere bu kadarıyla bile oynattı ya bu da kâfi. Benim söylemek istediğim şey, her gün defalarca bitmiş mi acaba diye baktığım tam sürümünün geleceğine inancım artık kalmadı. Ama yine de kendi adıma ne kadar teşekkür etsem az gelir. Uzun süre bilgilendirme gelmeyişi bu ihtimali güçlendiriyor. Yaşadığı sıkıntıları atlattıktan sonra bir kere bile bilgilendirmek için bir şey yazmadı. Bu saatten sonra yazsa da oda galiba yamayı bıraktım demek olacak. Umarım öyle değildir. Bekleyip göreceğiz. Eğer bu mesajı görüyorsan @evilhuman lütfen artık bir açıklama yap.

• Tam sürümün hazır olmasına pek bir şey kalmadı arkadaşlar. Ama yine de bugün veya yarın çıkar düşüncesiyle beklemeyin.

Yamayla ilgili sorun yaşayanlar: Türkçe yama İngilizce kurulmuş Mass Effect oyunu üzerinde etkinleşir. Bazı arkadaşlar benim oyunum İspanyolca, Rusça filan yazmışlar. Yama İngilizce kurulmuş oyunlar dışında başka diller üzerinde çalışmaz. Oyunda bulunan her dilin metin dosyaları ayrı. Biz İngilizce metin dosyalarını değiştirdiğimiz için öbür dillerde kurulmuş olan oyunlarınız üzerinde yama çalışmaz.

Başka kurulum sıkıntıları olan arkadaşlar için söylüyorum. Bugüne kadar kime yardım ettiysem, hepsi harfiyen yaptım olmuyor diyordu. Böyle diyen hemen hemen herkese yardım ettim ve sorun yaşadığını söyleyen herkese yamayı kendim kurduğumda, yama ilk denemede sorunsuz biçimde çalıştı. Mutlaka bir şeyi eksik yapıyor veya yapılması gereken sırada yapmıyorsunuz.

Yok yine olmuyorsa, işletim sisteminizi yönetici olarak kullanın ki, dosyaları kopyalama değiştirme işlemlerine işletim sistemi karışmasın ve engel olmasın.

- Bu kadar geç çıkacak ne vardı diyenleriniz vardır. Kendi çevirilerim de dahil bazı bölümlerdeki çeviri kalitesinden hiç memnun olmadığım için ve bunları tek tek bulup düzeltmek pek kolay olmadığı için birçok dosyayı yeni baştan ve arzuladığım düzeyde çevirdim. Bu kadar geç kalındığından ötürü hayal kırıklığı içerisinde olan arkadaşlar için üzgünüm ama durum bundan ibaret dostlar.

Kendinize iyi bakın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evilhuman -- 22 Mayıs 2019; 16:35:38 >

• ,

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • evilhuman kullanıcısına yanıt
    Çok mutlu oldum başkan ben de bıraktın sandım. Beklemeye devam ediyorum dört gözle. Teşekkür ederim başkan, Allah razı olsun.
    Mass Effect sadece bir oyun değil; insanın görmek isteyip göremediği bir rüyayı tekrar görmesi gibi, yaşamak istediklerini, söylemek istediklerini söylemesi gibi birşey onun için Türkçe yama konusunda arkadaşların heyecanını anlayışla karşılamak lazım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Strosferus13 -- 23 Mayıs 2019; 18:20:31 >
  • Beklemedeyiz hocam
  • Var mı gelişme? Ne durumda yama?

Türkçe yamayı beklediğim için diğer Mass effect oyunlarını oynamıyorum.Tahminen bir tarih verebilir misiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Süaviii

Türkçe yamayı beklediğim için diğer Mass effect oyunlarını oynamıyorum.Tahminen bir tarih verebilir misiniz ?
    Aynı dertten muzdaribim :/

• Aynen bende 1,5 senedir yüklü ama bekletiyorum... Bu yaz çıksa çok şahane olurdu.
  • Tam sürümü bekliyorum ben de.Tarih verebilir misiniz lütfen?
  • reis umarım yakın zamanda tam sürümü cıkar hala oynamadım bekliyorum seni
  • quote:

Orijinalden alıntı: evilhuman

Tam sürümün hazır olmasına pek bir şey kalmadı arkadaşlar. Ama yine de bugün veya yarın çıkar düşüncesiyle beklemeyin.

Yamayla ilgili sorun yaşayanlar: Türkçe yama İngilizce kurulmuş Mass Effect oyunu üzerinde etkinleşir. Bazı arkadaşlar benim oyunum İspanyolca, Rusça filan yazmışlar. Yama İngilizce kurulmuş oyunlar dışında başka diller üzerinde çalışmaz. Oyunda bulunan her dilin metin dosyaları ayrı. Biz İngilizce metin dosyalarını değiştirdiğimiz için öbür dillerde kurulmuş olan oyunlarınız üzerinde yama çalışmaz.

Başka kurulum sıkıntıları olan arkadaşlar için söylüyorum. Bugüne kadar kime yardım ettiysem, hepsi harfiyen yaptım olmuyor diyordu. Böyle diyen hemen hemen herkese yardım ettim ve sorun yaşadığını söyleyen herkese yamayı kendim kurduğumda, yama ilk denemede sorunsuz biçimde çalıştı. Mutlaka bir şeyi eksik yapıyor veya yapılması gereken sırada yapmıyorsunuz.

Yok yine olmuyorsa, işletim sisteminizi yönetici olarak kullanın ki, dosyaları kopyalama değiştirme işlemlerine işletim sistemi karışmasın ve engel olmasın.

- Bu kadar geç çıkacak ne vardı diyenleriniz vardır. Kendi çevirilerim de dahil bazı bölümlerdeki çeviri kalitesinden hiç memnun olmadığım için ve bunları tek tek bulup düzeltmek pek kolay olmadığı için birçok dosyayı yeni baştan ve arzuladığım düzeyde çevirdim. Bu kadar geç kalındığından ötürü hayal kırıklığı içerisinde olan arkadaşlar için üzgünüm ama durum bundan ibaret dostlar.

Kendinize iyi bakın.
    Hocam belli bir tarih veremez misin ?

• hiçbir zaman betadan çıkmayacak sanırsam yama. bari çevirmen altyazıyı yaptığı programı verse de başkası tamamlasa.
  • Oyun sürümü farkediyor mu çünkü ben belgelerimde save ve screenshot'tan başka bir dosya yok. Daha font kısmında takıldım
  • Hazır tatil dönemi de başlamışken öncelik verip çıkarsan biz de bütün seriyi oynasak,sonbahara sarkmasa iyi olmaz mı hocam?
  • Beklememize değecek biliyorum. Yaptıkları yapacaklarına teminat. Yalnızca biraz daha sabır düşüyor bize o kadar. Doğukan Bey'e güvenimiz sonsuz. Pusuda beklemeye devam
  • 
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.