Şimdi Ara

Mass Effect %100 Türkçe Yama [Yamanın yeni versiyonu ve dlc çevirileri eklendi] (43. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.382
Cevap
53
Favori
57.379
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
87 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu tam sürüm geldiğinde beta versiyon 853 mb tam sürümü mb olarak düşücekmi hocam
  • SinglePlayer Native Controller Support Mod bunu deneyen var mı yamayla .alışıyor mu yada bildiğiniz yamayla uyumlu gamepad modu var mı?
  • Arkadaslar pc yi kapattim bidaha girdim oyuna kayit dosyasina erisilemiyor yazisi cikti oyuna kaldigim yerden baslayamiyorum sifirdan baslatiyor napmam gerek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frktmz -- 5 Aralık 2018; 21:51:37 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Win 8 64 bit ( SISTEMDE sikinti cikiriyor ya oyunda sikinti var yada yamada C:/windows/fonts yoluna dosya atiyoruz ondanmi bilmem ama ben yamayla beraber oyunuda kaldiriyorum sistemi sikintiya sokamam )

• frktmz F kullanıcısına yanıt
    Dostum bunca insan yamayı kullanmaktan sıkıntı, sorun yaşamadıysa sen de yaşamazsın merak etme. Ayrıca böyle sorunların nedenini bilmeden yamayı sorumlu tutman oldukça yanlış, zira arkadaşımız bize ücretsiz böyle güzel bir hizmet veriyor sen ise iftira atıyorsun belki istemeden de olsa. Ben de win 8.1 ve 64 bit kullanıyorum ancak sorunsuz bir şekilde oyunu bitirdim ve save sorunu da hiç yaşamadım. Buradaki bunca insandan da böyle bir sorun görmedim. Lütfen sorunlarla karşılaşmamak için yamayı düzgün kurduğunuzdan emin olun, bu defalarca yaşandı burada. Save sorununu ise ilk kez duyuyorum, biraz araştırsaydınız bulabilirdiniz çözümünü...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BaTDeM -- 6 Aralık 2018; 15:5:5 >
  • Kardes iftira attimiz yok ya oyunda var yaada yamada dedim yamada yoksa oyuda var demekki bende oyunu kaldirdim bide oyle denicem cunku makinaya baska bir program veya uygulama yuklemedim

• Türkçe yama olmadığı için kaç defa oyuna başlayıp bıraktım. Sonra bu yama çalışmasını gördüm. Tamamlanacağına dair umutlarım çok azdı ama mutlu sona ulaştık. Gerçekten harika bir işe imza atmışsınız. Emeği geçen herkesin ellerine sağlık.
  • GwynBleiddWW G kullanıcısına yanıt
    Ne kadar teşekkür etsek azdır çeviri süper olmuş bir yandan da outlast 2 oynuyorum çevirisi translate gibi rezalet ötesi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Galiba yama tamamlanmayacak, çünkü 1 aydır bir açıklama yok.
  • JaReD22 kullanıcısına yanıt
    Oyunu sevmiyorum ama o çeviriyi gördüm. Efsane o yav. Bir yama o kadar berbat olabilir.
  • Oyun menüsünde bir problem yok fakay oyuna girince komutanların sheperdı konustugu sahnede CON TEXT yazıyor görünmüyor alt yazılar sebebi ne olabilir?
  • BaTDeM kullanıcısına yanıt
    Daha önce de Evilhumanın işinden dolayı bazen uzun süre mesaj atmadığı olmuştu. Eminim fırsat buldukça yamayla ilgileniyordur ve ilk fırsatta buraya da yazar. İnşallah er geç çıkacak tam sürüm.

• aminoasit A kullanıcısına yanıt
    Ben hiç karşılaşmadım öyle bir sorunla ama internette gördüğüm kadarıyla xbox controller modu kuranlarda dil yamasından bağımsız olarak öyle bir sorun olabiliyormuş. Sizde öyle bir mod var mı? Varsa modu doğru şekilde kurduğunuzdan iyice emin olun ve özellikle BIOinput.ini dosyasını tekrar kopyalayın. Yine de düzelmezse temiz kurulum yapıp klavye ile oynayın derim ben.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Estelll -- 17 Aralık 2018; 13:18:18 >
  • Estelll kullanıcısına yanıt
    Sabır tükendi ama yine beklemekten başka çare yok.
  • BaTDeM kullanıcısına yanıt
    İnan benden daha sabırsızlıkla bekleyen yoktur bu yamayı. Ben genellikle yan görev ve kodeks çevirdiğim için benim çevirdiğim çoğu yer de son sürümde gelecek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Estelll -- 18 Aralık 2018; 12:14:25 >
  • Estelll kullanıcısına yanıt
    Eyvallah dediğin gibi sorun xbox controller modundan kaynaklanıyormuş. temiz bir kurulum yaptım ve modu kurmayınca bir problem olmadı.
  • Yama ilk çıktığında bir hışımla girdim oyuna sonra hikayeden hafif koptum bir hışımla da bıraktım oyunu şu sınavlar bitse de tekrar başlasam. İyi çalışmalar.
  • Sabredelim arkadaşlar ( ben dayanamayıp üçlemeyi bitirdim Buralarda neler dediler arkadaşlara ama, bakın aslan gibi alnının akıyla çıktılar.
  • betadan çıkmaya niyeti yok galiba yamanın. maşşallah evilhuman da en son 2 ay önce girmiş foruma.
  • 
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.