Şimdi Ara

Mass Effect Legendary Edition 1. Oyun Türkçe Yama (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.096
Cevap
86
Favori
239.502
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
159 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Butun dlcler dahil %100 bir yama mi olacak acaba legendary edition?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sevgili dostlar birinci oyunun uyarlaması ne durumda bi bilgisi olan varsa paylaşırsa çok sevinirim :)

• Bende birinci oyunu bekliyorum seriye başlayalım bari

• 2 ve 3 oyuna normal versiyonu uyarlandı yakında 1'e de uyarlanır.Baştan çevirmek bence saçma.

• Çeviriyle uğraşanlardan birden bire ses seda kesildi ne oldu acep.

• 2 ve 3 hemen uyarlandı birinci oyunu uyarlamak çok mu zor 1 haftadır bekliyoruz

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Günlük takibe devam... ME LE'ı satın almamdaki tek engel bu yamanın çıkmamış olması. İyiki sizin gibi insanlar var...

• gehalt G kullanıcısına yanıt
    Ben de aynı düşüncedeyim,almak için düzgün yamayı bekliyorum. Gerçi şu sıralar çıkmaması işime gelir, çünkü çıkarsa yapmam gereken bir sürü iş kalır, yapamam.

• Yeni bilgi yok mu?

• Merhabalar son durum nedir?

• 2.ve 3 . oyunlar uyarlanmış 1. oyun uyarlanamamış. Bu yüzden çoğu insanda seriye haliyle başlamıyor. Şahsen bende seriye yeniden başlamak istedim ama 1. oyunun yamasının uyarlanmadığını görünce bende beklemeye geçmiştim. Yalnız bayadır ses yok. İptal mı oldu ? çeviriyi uyarlamak varken baştan mı çevriliyor vs vs gibi sorular hep havada şu an.

• Arkadaşlar birinci oyunun yaması ile ilgili şunu paylaşmak isterim. Yamayı çeviren arkadaşın çocugu rahatsızlandığı için kendisi şuan müsait değil. İyileşince arkadaş yamayı tamamlayacaktır. Tekrar bu vesile ile acil sifalar diliyorum

• dufpanla kullanıcısına yanıt
    Sorun orda digil cocugu sağlıklı olsunda gerisi onemli degil insanlarin takildiği 2 haftadir surekli bir tarih verip paylasmaması ve iki gün once taburcu olduktan sorna tekrar bi gün verdi paylasmadi haliyle insanlarda merak ediyor

• calmera71 kullanıcısına yanıt
    Öncelikle youtube sayfasinda kendini bilmezlerin yorumları yüzünden bütün yamaları kaldırmışsın olabilir. ben hiç eleştirmedim seni savundum elimden geldi kadar ama hiçbir açıklama yapmadan yamaları silmek bir çözüm yolu değil 2 3 kendini bilmez yüzünden kaç kişi olumsuz etkileniyor bu durumdan çık düzgün bir şekikde BEN YAMAYI YAPMAKTAN VAZGEÇTİM ARKADAŞLAR ( eğer böyle bi fikrin veya durum varsa ) diyebilirsin yada başka bir açıklama yapabilirisn gibi geliyor bana kac kişi bekliyor yazik günah

• Yaparsa bu adam yapar. Milletin eleştirilerine çocuk gibi alınıp yamasını silenler lütfen başlamasınlar böyle projelere.

• Vazgeçmesi iyi oldu, minik kardeşimize şifalar diliyorum ancak bu arkadaşın sürekli tarih verip ertelemesinin çocuğu ile alakalı olduğunu sanmıyorum, beceremediysen, yapamadım arkadaşlar deyip vazgeçebilirsin yada yardım isteyebilirsin. Konu ile ilgili bilgisi olan arkadaşlar kısa sürede projeyi bitireceğine eminim.

• Vazgeçildiğine dair bir bilgi var mı? Öyle bir yazı okumadım ben, nereden çıktı?

• arkadaşımızın çocuğu rahatsızlanmış galiba geçmiş olsun umarım ciddi bir sıkıntı yoktur.

• İkinci ve üçüncü oyunların uyarlama yamalarını bulabileceğimiz başka bir adres var mı bari onlardan faydalanalım...

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.