Şimdi Ara

Mass Effect Legendary Edition 1. Oyun Türkçe Yama (14. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.096
Cevap
85
Favori
238.720
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
159 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mass Effect serisini hiç oynamayan biri olarak bu yamanızı sabırsızlıkla bekliyorum. Ayrıca bir çok kişi ücretli olursa almayacağım gibi yorumlar yapmış. Ben verilen bir emeği ücretle desteklemenin doğru olduğunu düşünüyorum. Neden insanlar emeğe karşılık olarak ellerini cebine atma konusunda bu kadar nankör anlamadım. Siz bağış linkinizi koyun yinede tabii ki isteyenler desteklesin maddi yönden sizi. Teşekkürler ve başarılar.

• son durum nedir

• beklemedeyiz ...Mass Effect Legendary Edition 1. Oyun Türkçe Yama 

• İptal bu beyler, anadolu studios’un bir sey yapamayacagi belliydi, neyi halletmisler ki bunu yapabilsinler. Evilhuman’da bir anlik onlarin gazina geldi yapariz ederiz dedi kacti olmayacagini anlayinca.
    Anadolu stuios’un ceviri gecmisine bakinca 3-5 saatlik minik oyunlardan sonra boyle bir projenin altindan kalkamayacagi belliydi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sunucularında ilk oyun %65 ikinci oyun %40 üçüncü oyun %10 yazıyor ama yine de siz bilirsiniz. Duyurusu da dün geçilmiş bu arada.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konunun delisi gelmiş... konuş lan deli, niye iptal edilmiş, neler olmuş, son gelişmeleri senden alalım da neşemiz yerine gelsin

• quote:

Orijinalden alıntı: Erasmus Muharrem

İptal bu beyler, anadolu studios’un bir sey yapamayacagi belliydi, neyi halletmisler ki bunu yapabilsinler. Evilhuman’da bir anlik onlarin gazina geldi yapariz ederiz dedi kacti olmayacagini anlayinca.
    Anadolu stuios’un ceviri gecmisine bakinca 3-5 saatlik minik oyunlardan sonra boyle bir projenin altindan kalkamayacagi belliydi.

Nereden uydurdun bunu?

• Oyun Steam'de 280TL'ye düştü, keşke ilk oyun en azından uyarlanabilseydi ve alsaydık Mass Effect Legendary Edition 1. Oyun Türkçe Yama 

• TackleBarry kullanıcısına yanıt
    Al sorna kurarsın

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bilgilendirme:

Çeviri Durumu:

Mass Effect 1: (önceki yamayı uyarlama yüzdesi) %65

Mass Effect 2: (önceki yamayı uyarlama ve eksik noktaları tamamlama yüzdesi) %40

Mass Effect 3: %10

Evime döndüm, yama hakkında bir güncelleme yapayım dedim, bir de ne göreyim; konu içinde nur topu gibi bir trollümüz olmuş. Troll eksiğimizi de doldurduğumuza göre, çalışmalara kaldığımız yerden devam edebiliriz.

Arkadaşlar yamayı bırakacak olsak bile, ölü taklidi yapacak hâlimiz yok. Lütfen bizden bir açıklama gelmedikçe mağara trollerinin gazına gelip, olumsuz düşüncelere kapılmayın. Yama çalışmamız tüm hızıyla sürüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evilhuman -- 10 Eylül 2021; 22:27:53 >
  • evilhuman kullanıcısına yanıt
    Kolay gelsin

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

Oyun hazır indirimdeyken alalım mı hocam? Tahmini olarak ilk oyunu yayınlamayı ne zaman planlıyorsunuz? Yoksa bekleyelim mi?

• Erasmus Muharrem kullanıcısına yanıt
    AnadoluStudios olarak 4 ay gibi kısa bir sürede 6 resmi çeviri ve 8 Türkçe Yama yaptık. 2.000.000’dan fazla kelime çevirdik. 2.000.000’u okuyamazsın sen o kadar zeki değilsin. İki milyon kelime demek. Senin gibi boş insanlar bizi kötülemeye çalışırken biz Türk oyuncular için çeviri yapıyoruz ve bu çevirileri ücretsiz yayınlıyoruz. Sırf bu proje için devam eden tüm projelerimizi (Resmi Çevirilerde Dahil) durdurduk. Çamur atmaya çalışacağına çevirmenlere saygı duy.

• Datebase D kullanıcısına yanıt

Siz Hiç Takmayın Arkadaşlar Bu Parazitleri Engelleyin Mesajlarını Görmemiş Olursunuz Mass Effect Legendary Edition 1. Oyun Türkçe Yama  Emeklerinize Sağlık Resmi Türkçe Dil Destekleri İçin Teşekkürlerimi Sunuyorum

• Bu büyük projede emeği geçen tüm arkadaşların ellerine kollarına sağlık iyi ki varsınız dostlarMass Effect Legendary Edition 1. Oyun Türkçe Yama 

SAPLAAAA. REİS kolay gelsin

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erasmus Muharrem

İptal bu beyler, anadolu studios’un bir sey yapamayacagi belliydi, neyi halletmisler ki bunu yapabilsinler. Evilhuman’da bir anlik onlarin gazina geldi yapariz ederiz dedi kacti olmayacagini anlayinca.

Bu şahıs denen beyni gelişmemiş varlık rdr 2 yamasına da salça olmuştu onu da sabote etmişti kaç ay hiç durmadan sayfaya gelip kötülüyordu demoralize ediyordu başka işi gücü yok bu çocuğun.

• quote:

Orijinalden alıntı: RaiTrQ

Bu şahıs denen beyni gelişmemiş varlık rdr 2 yamasına da salça olmuştu onu da sabote etmişti kaç ay hiç durmadan sayfaya gelip kötülüyordu demoralize ediyordu başka işi gücü yok bu çocuğun.

Alıntıları Göster

Yoo rdryi sabote etmedim aksine destekledim, hatta cikarsinlar diye para teklif ettim ama onlar cikaramadilar anonymous ve makine ceviri ekibi cikardi.

https://forum.donanimhaber.com/red-dead-redemption-2-gonullu-cevirmen-grubu-kurmak--149199358-4#149373792

https://forum.donanimhaber.com/red-dead-redemption-2-turkce-yerellestirme-sadece-hikaye-53--148696553-6#149184540

Bilip bilmeden ortalikta atip durma

ayrica bu ceviriyi de sabite etmiyorum cikaramayacaklarini iddia ediyorum. Dogru duzgun cevirileri yok ve daha once cikardiklari butun ceviriler mobil cocuk oyunu gibi. 1 aydir da 1. Oyunun cevirisi %65te kaldi. Ayrica butun oyunlari cevirdikten sonra paylasma gibi bir sacmaliga giristiler. Neyse ki ondan vazgectiler galiba bundan emin degilim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erasmus Muharrem -- 13 Eylül 2021; 20:49:3 >
    Mass Effect Legendary Edition 1. Oyun Türkçe Yama

Onlar çıkarmadılar mı? Tamamlandıda mı çıkarmadık?

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.