Şimdi Ara

Mass Effect Legendary Edition 1. Oyun Türkçe Yama (12. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.096
Cevap
86
Favori
239.478
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
159 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Sanırım sen discord sunucusundan banlanansın. Bence discord sunucusundan banlandığın için bu kadar üzülmemelisin. Sonuçta hak ettin. 12-13 yaşındaki çocuklar gibi küfürler edersen banlanırsın tabi.

• İlk oyunun uyarlamasının çevirilerin tamamı bitene kadar yayınlanmamasını doğru bulmuyorum, kolay gelsin.

• Arkadaşlar lütfen sabırlı ve anlayışlı olun, bizim de aldığımız bazı yeni kararlar var; orta yolu bulmak için çabalıyoruz. İlerleyen günlerde yeni gelişmeleri aktaracağım.

Bilgilendirme:

Proje sorumluları ve başçevirmenler:

Doğukan Kartal & Emir T.

Çevirilere Katkı Verenler:

Emrehan Kolci

Göktuğ G.

Hsozel

Jampy

(Liste, yeni arkadaşların katılımıyla birlikte güncellenecek.)

Teknik yardım ve uyarlama:

Ümit (Commander Cody)

Çeviri Durumu:

Mass Effect 1: (önceki yamayı uyarlama yüzdesi) %10

Mass Effect 2: (önceki yamayı uyarlama ve eksik noktaları tamamlama yüzdesi) %4

Mass Effect 3: %...

(Çeviri ilerlemesi yüzde olarak veya bitirdiğimiz bölümlerin adları belirtilerek zaman zaman güncellenecek.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evilhuman -- 14 Ağustos 2021; 11:23:16 >

• Kaliteli olduğu sürece bekleriz sıkıntı yok, güvenim tam benim

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Datebase D kullanıcısına yanıt

ya discord sunucusundan banlanmayı niye takıyım, kim böyle bir şeyi takar? sen gerçekten rahatsızsın ya da bazı şeyleri çok fazla önemsiyorsun. kendine daha gerçekçi dertler edin.

• Erasmus Muharrem kullanıcısına yanıt

Yalnız bunu dert edinen ben değilim sensin :) Yama biraz geç çıkacağı için çevirmenlerimize laf atacak kadar küçük bir zekaya sahipsin. Keşke küfür öğrenmek yerine İngilizce öğrenseydin ;) Bu tartışmayı daha fazla uzatmayalım. Yamayı beklemek zorunda değilsin. Bilgisayarda oynanacak milyonlarca oyun var.

• evilhuman kullanıcısına yanıt

Eski yamaları düzenleyip uyarladığınız için gerçekten çok sevindim. Bu haliyle hem size ekstra iş yükü binmez hem hızlı biter hem de daha verimli olur. Teşekkürler kolay gelsin.

• umarım sorunsuz şekilde çıkar,elinize sağlık şimdiden ne kadar teşekkür etsek az =)

• Kolay gelsin. Şimdiden elinize sağlık. Beklemedeyiz..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bilgilendirme:

Çeviri Durumu:

Mass Effect 1: (önceki yamayı uyarlama yüzdesi) %40

(Çeviri ilerlemesini yüzde olarak veya bitirdiğimiz bölümleri ayrıntılı biçimde belirterek güncellemeyi sürdüreceğim.)

• quote:

Orijinalden alıntı: evilhuman

Bilgilendirme:

Çeviri Durumu:

(Çeviri ilerlemesini yüzde olarak veya bitirdiğimiz bölümleri ayrıntılı biçimde belirterek güncellemeyi sürdüreceğim.)

Hocam sıfırdan çeviriden vazgeçip hataları mı düzeltiyorsunuz yani 2 ve 3 için?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jack Rabbit Slims kullanıcısına yanıt
    Yamalar translate değil.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Datebase

Yamalar translate değil.
    Translate olmadıklarını biliyorum zaten, kalitesini beğenmiyor evilhuman.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jack Rabbit Slims kullanıcısına yanıt
    Ben sizin sorunuzu yanlış anlamışım kusura bakmayın. Ben yapılan yamalar translate mi olacak diye anladım.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jack Rabbit Slims

Hocam sıfırdan çeviriden vazgeçip hataları mı düzeltiyorsunuz yani 2 ve 3 için?

Alıntıları Göster

İkinci oyunun yaması için arkadaşlardan izin aldık ve onların yamasını uyarlıyoruz. İkinci oyun için yapılan Türkçe yama gayet yeterli ama yalnızca eksik veya yanlış gördüğümüz yerleri düzelteceğiz.

Üçüncü oyun için baştan güzel bir yama yapacağız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evilhuman -- 15 Ağustos 2021; 19:41:5 >
  • Bilgilendirme:

Çeviri Durumu:

Mass Effect 2: (önceki yamayı uyarlama ve eksik noktaları tamamlama yüzdesi) %20

Mass Effect 3: %1

• quote:

Orijinalden alıntı: evilhuman

İkinci oyunun yaması için arkadaşlardan izin aldık ve onların yamasını uyarlıyoruz. İkinci oyun için yapılan Türkçe yama gayet yeterli ama yalnızca eksik veya yanlış gördüğümüz yerleri düzelteceğiz.

Üçüncü oyun için baştan güzel bir yama yapacağız.

Alıntıları Göster

Güzel haber, 3. oyunun yaması gerçekten sırıtıyordu. Umarım 1. oyun hazır olunca yamayı yayınlamayıp diğer oyunların bitmesini bekleme kararını da gözden geçirirsiniz. İyi çalışmalar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jack Rabbit Slims -- 15 Ağustos 2021; 21:16:11 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Şu an 1. oyunun yamasını bekleyen birçok insan var. Bence 1. oyunun yaması hazır olduğu zaman yayınlamanız daha isabetli olur. Kolay gelsin.

• Teşekkürler arkadaşlar.

İlk ve ikinci oyunların yamaları için uyarlama çalışmalarımız biter bitmez, test aşamasının ardından yamaları yayımlayacağız.

• evilhuman kullanıcısına yanıt
    Usta ıban vs. varsa konuya bırakda bağışda bulunalım, emekleriniz için teşekkürler.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.