Şimdi Ara

Mass Effect Legendary Edition 1. Oyun Türkçe Yama (23. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.096
Cevap
86
Favori
239.651
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
159 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

🙏

• Çalışmalar sürüyor ve çizgi roman özetini de çevirdim.

ikinci oyun özelinde çevrilen metinler bazı yerlerde soluk görünüyor, bu durumu gidermeye çalışıyorum. Birkaç gün içinde Mass Effect 2'den yamaya ilişkin bir oyun içi video paylaşacağım. Şimdilik şu resimlerle idare edin. =)

Mass Effect Legendary Edition 1. Oyun Türkçe Yama

• Elinize sağlık.

• Elinize sağlık @evilhuman sonunda kaliteli yamalarınız sayesinde diğer iki oyunu oynayacak olmanın verdiği heyecanla yamaların tamamlanmasını bekliyorum. Umarım ikinci oyunun yamasına bu ay içerisinde kavuşabiliriz.

• Bu arkadaş gerçekten bağış almayı hak ediyor. Evilhuman'nın bu iyi niyetli, dürüst, özverili, kaliteli ve ücretsiz çalışmalarının mükafatı kuru bir teşekkür asla olmamalı. Evilhuman gibi bir karaktere sahip arkadaşlar bu zamanda zor bulunur. An itibariyle 20 TL bağışta bulundum ve sizlerin de maddi durumunuza göre bulunmasını tavsiye ederim. Acaba şimdiye kadar ne kadar bağış aldınız onu da çok merak ediyorum.

• İlk oyunun hikayesini beğenince dayanamayıp 2. oyunu da eski yamayla bitirdim affet reis @evilhuman

• @mertt.x Teşekkür ederim. Genelde ne zaman yayımlayacağımı kafamda netleştirmeden asla tarih vermiyorum. Bence nitelikli bir yamaya kavuşmak için beklemeye değer.

@obasar84 Desteğiniz ve güzel sözleriniz için teşekkür ederim. Şimdiye dek 45 buçuk lira bağış aldım. Bir arkadaş 50 kuruş gönderdi, onu hiç unutamıyorum. Sağ olsun, var olsun. =)

@prolotus37 İlk oyunun hikâyesi gerçekten güzel ve sizin de beğenmiş olmanız sevindirici. Ülkemizde bu serinin değeri pek bilinmiyor. İkinci oyunun da oynanış ve görev yapısı çok güzel ama yeni yamayla birlikte her şey daha güzel olacak. Mass Effect Legendary Edition 1. Oyun Türkçe Yama 

• evilhuman kullanıcısına yanıt

Başkan eminmisin 50 kuruş olduğuna, 50tldir o. Yanlış görmüş olmayasın? Mass Effect Legendary Edition 1. Oyun Türkçe Yama 

• Miralay Kaplan kullanıcısına yanıt

+0.50 TL zaten öyle olmasa şu anda 45,50 değil, toplamda 95 TL gelmiş olurdu. =) İlk geldiği anda, yollayan kişi (Ö. Ç.) muhtemelen 50 tl atacaktı yanlışlıkla 50 kuruş atmıştır deyip, gülüp geçtim. =)

• Ö.Ç ben değilmişim. Üstüme alınmayayım ozaman Mass Effect Legendary Edition 1. Oyun Türkçe Yama 

• Öbür Oyunların Çeviri Durumları:

Mass Effect 2: %60 (Önceki yamanın uyarlanması, eksik noktaların tamamlanması ve yeni metinlerin çevirisi.)

Mass Effect 3: %32 (En baştan, tertemiz bir çeviri çalışması.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evilhuman -- 30 Ekim 2021; 21:3:16 >
  • Bilgilendirme: En geç 2-3 gün içinde Mass Effect 2 yamasıyla ilgili kapsamlı bir oynanış videosu paylaşacağım.

Fırsat bulduğum her an yamayla ilgilendiğimi bilin isterim.

Manevi ve maddi anlamda her türlü desteğiniz için teşekkürler.

• Emeği geçenlerin ellerine sağlık, teşekkürler.

• yamayı kuramadım. Manuel seçme ile Masseffect launcher i seçiyorum ama kur butonu aktif olmuyor. Oyun origin versiyonuMass Effect Legendary Edition 1. Oyun Türkçe Yama 

@evilhuman

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0rka -- 2 Kasım 2021; 16:16:38 >
  • 0rka kullanıcısına yanıt

Kurulum yolu dizinindeki Game yazısını silip, yükleyebilirsiniz.

------------------------------------------------------------------------

Arkadaşlar yarın akşam 2. oyunun yamasıyla ilgili oldukça ayrıntılı bir video yükleyeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evilhuman -- 2 Kasım 2021; 21:1:12 >
  • Tanıtım videosu yükleniyor, bitince sizlerle paylaşacağım.

• İkinci oyun için yama tanıtım videosu:

Mass Effect Legendary Edition 1. Oyun Türkçe YamaDoğukanyoutube
    Mass Effect Legendary Edition'ı kapsayan tüm oyunların Türkçe yaması için çalışmalarımız sürüyor. Bu bağlamda ayrıntılı bir video paylaşarak çeviri kalitesiyle ilgili fikir edinmenizi istedim.
    https://www.youtube.com/watch?v=m4yQfzOeszc&feature=youtu.be
  • Şimdi bu 2. ve 3. oyunun dlc leri tam çevrilmemişti diye hatırlıyorum özellikle 3 de citadel eksikti. Legendary edition da bütün dlc ler dahil oyunlarda bu durum da 2 ve 3 de ki bütün dlc ler de çevrilecek mi peki?

• veterangamer kullanıcısına yanıt

Bu çeviride yer alan Çevirmenlerden birisi Citadel'i yayımlamıştı.Mass Effect Legendary Edition 1. Oyun Türkçe Yama 

https://forum.donanimhaber.com/mass-effect-3-citadel-dlc-turkce-yama-calismasi-beta-versiyonu-yayinlandi--150011461

• İkinci ve üçüncü oyunun önceki yamaları bizi ilgilendirmiyor çünkü çok vasat yamalar. İkinci oyunun yamasını uyarlıyoruz dedik çünkü aklımda iyi bir yama olarak kalmıştı ama bugünlerde tekrar bakınca, ikinci oyunun önceki yaması da hiç hoşuma gitmedi. Kendi adıma konuşmak gerekirse, ben elimdeki tüm dosyaları sıfırdan çeviriyorum.

Bir daha söylüyorum, yeni versiyonda her şey yüzde yüz çevrilecek. Bu yeni paket zaten her şeyi kapsıyor ve biz de ne var ne yok hepsini çevireceğiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evilhuman -- 5 Kasım 2021; 12:53:50 >
  • 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.