Şimdi Ara

Mass Effect Legendary Edition Türkçe Yama (1. oyun için Türkçe yama çıktı!)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
496
Cevap
47
Favori
71.426
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 10 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 125
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 91
  • Ortalama Mesaj Aralığı 10 saat 12 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 66
  • Favoriye Eklediklerim 51
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • evilhuman (91 mesaj) TackleBarry (30 mesaj) Datebase (23 mesaj) carpicipro28 (23 mesaj) frkndgnr (13 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (369 mesaj) Mobil (48 mesaj) Mini (8 mesaj) (20 mesaj) (51 mesaj)
  • @
104 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Oyun >> Türkçe Yamalar >> Yapımı Devam Eden Yamalar >> Mass Effect Legendary Edition Türkçe Yama (1. oyun için Türkçe yama çıktı!)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    358 Mesaj

oyuna bi bakayım dedim, abi hala ilk oyunda citadelde gideceğim yeri bulamıyorum ya :D

• Yüzbaşı
    874 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Bir ara 1. oyun için kolay anlaşılır ve kısa bir rehber videosu yapacağım. İlk oyunda bu tip sıkıntılar yaşayan tek siz değilsiniz, dert etmeyin. =)

|
    |
    frkndgnr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    445 Mesaj

Oyun eski kafa yapısına sahip, görev yazılarında yazıyor nereye gideceğin gerisi sende.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    358 Mesaj

ben remastered gelmeden önce bitirmiştim bütün seriyi, bekliyorum ki oyunun yeni versiyonunda navigasyon sistemini en azından bir tık geliştirmişlerdir falan ama yok maalesef :)

|
    |
    Bay Virgül kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    358 Mesaj

Aynı şeyi bende yaşadım sanırım sürüm kaynaklı

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=https://store.donanimhaber.com/9a/c2/e8/9ac2e828760ee83cb5b3590fc7eb6f82.jpeg&t=0&width=480&text=1
    |
    |
    Affedilmeyen1 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    362 Mesaj

Bunu yapabilmen için uğraşman lazım. Oyun basit.

|
    |
  • Yüzbaşı
    426 Mesaj

Tuhaf hiç bağış kelimesi geçmiyor yazışmalarda. 3 5 gönüllerden ne koparsa gönderelim boş geçmeyelim.

|
    |
  • Yüzbaşı
    874 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Yamalarımız ücretsizdir yine de bağış göndermek isteyenler için hesap numaralarımız:

Doğukan Kartal: (evilhuman)

IBAN: TR87 0006 4000 0014 2670 6190 77

Papara: 1345866430

anadolustudios.com ekibi sorumlusu: (Muhammed Emir Tanriseven)

IBAN: TR38 0004 6004 2388 8000 1801 63

Papara: 1244181522

Mass Effect Türkçe yamamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Şu ana dek yamanın ulaşmış olduğu indirilme sayısı bizi çok mutlu etti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evilhuman -- 27 Ekim 2021; 18:31:33 >
    |
    |

• Aslında bu oyun sanırım korsan o yüzden böyle oluyor bende bunu yaşamıştım

kaldırdım Türkçe yamayı diğer bir arkadaşın önerisiyle o anı geçince düzeldi geri

sanırım Wrex bölümü bu :)

|
    |
  • Yüzbaşı
    445 Mesaj

Valla bende bıktım açıkçası, alıştırdılar bizi yeni oyunlarda şimdi zor geliyor, malum birde iş güç var, sorsan keşif hissi yaratmak için derler ama gezegen tasarımları berbat bu seride, tasarım yeşil, beyaz, kahverengi vb. Renklerden oluşuyor hayal gücü sıfır o konuda.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    874 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Bu yeni versiyonda ilk oyunun harita sistemini yenilememiş olmaları büyük saçmalık. Tamam ben zorlanmıyorum çünkü alışkınım, yani bu tip oyunlarla büyüdüm ama Mass Effect 1 haritasından yeni nesil oyuncular nefret ediyor. Haritanın genel bir görünüşü yok ve nereye girerseniz, yalnızca orayı gösteriyor ve bu yeni oyuncular için kafa karıştırıcı geliyor. Çünkü günümüz oyunlarında harita sistemi daha yalın ve anlaşılır.

İlk oyuna ne bir yeni müzik eklenmiş, ne de yan görevlerde girilen yapılar, gemiler ve mağaralar özelinde bir değişiklik yapılmış. Gerçekten çok ufak tefek iyileştirmeler var. Yani şu paketin kendi adıma tek artısı, 2. ve 3. oyunlardaki yalnızca Bioware puanlarıyla alınabilen bazı dlcleri için uğraşmadan, komple her şeye sahip olmak.

Henüz bu paketin 2. ve 3. oyunlarını oynamadım ama çok büyük değişiklik beklemiyorum. Çok uğraştık dedikleri ilk oyunda bile bayağı az geliştirme var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evilhuman -- 27 Ekim 2021; 22:9:7 >
    |
    |

• Yüzbaşı
    445 Mesaj

Sadece me1'de grafikler değişmiş o kadar, diğerlerine henüz bende bakmadım, bu arada gta trigoly modern özelliklerle çıkacak buna eminim, ea görsün nasıl yapıldığını.
    |
    |
    evilhuman kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    874 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Bilgilendirme:

İkinci oyuna başlarken, ilk oyundaki olayların özetlendiği ve bazı seçimler yapılabilen, çizgi roman metinlerini çevirmeye başladım.

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=https://store.donanimhaber.com/6c/ac/e5/6cace5b3ca5aa87a6d21b93c79e02797.jpeg&t=0&width=480&text=1

Mass Effect 2 için Türkçe yama uyarlama, düzenleme ve yeni metinlerin çevirilerine devam ediyorum.

2. oyunun yamasında, hatırladığımdan daha çok sıkıntılı çeviri varmış ve bunları da düzeltiyorum. Tüm seri için profesyonel kalitede yamalara kavuşacaksınız. Tabii ki ilerleyen aylarda ve inanın daha çok işimiz var.

Herkese iyi geceler...

|
    |

• Çavuş
    56 Mesaj

Çok büyük hayal kırıklığına uğrayacaksin o zaman gta trigoly için
    |
    |
  • Yüzbaşı
    358 Mesaj

yamayı kaldırmakla falan gereksiz uğraşmışsınız, şu launcherden dili değiştirip o bölümü geçtikten sonra tekrar eski dile dönmek daha pratik.

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=https://store.donanimhaber.com/95/40/53/9540530cb3865c178dbc91d8153e7641.png&t=0&width=480&text=1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frkndgnr -- 28 Ekim 2021; 13:18:23 >
    |
    |
    Affedilmeyen1 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2775 Mesaj
    ME1 i gamepad ile üstelik türkçe oynamanın zevki çok iyi olmuş. 2 ve 3 ü gamepad ile oynamıştım. Yama için çok teşekkür ederim elinize sağlık...
  • Yüzbaşı
    445 Mesaj

Haklısın emin konuşmamak lazım
    |
    |
    carpicipro28 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    56 Mesaj

Ben. de umutluydum çok ama paylaşılan trailer izledikten sorna anladımki ne kadar satarsak kârdır mantığıyla yapılmış bir remastered olucak gibi ama temennim iyi olurda zevkli vakit geçiririz
    |
    |
  • Yüzbaşı
    874 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Ben de size teşekkür ederim, iyi eğlenceler.

|
    |
    skywalkerhan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    874 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Duyuru: Mass Effect Legedanry Edition 1. oyun %100 Türkçe Yama v.1.3 olarak güncellendi.

Şu ana dek yapılan tüm güncelleme ayrıntıları:

*Yazım yanlışları düzeltildi

*Yamanın kurulum süresi azaltıldı

*Eksik veya İngilizce görünen ara sahne çevirileri düzeltildi

*Citadel'deki, Vaiz Hanar'ın İngilizce görünen cümleleri düzeltildi

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
vp satın al
valorant points
Webtures SEO;SEO Nedir?
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,228
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.