Şimdi Ara

Mass Effect Legendary Edition 1. Oyun Türkçe Yama (18. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.096
Cevap
86
Favori
239.493
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
159 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Yama için gereken dosyaları, kurulum (setup) dosyasını hazırlayacak olan ISKA arkadaşıma gündüz saatlerinde göndereceğim. O da yamanın boyutunu küçültecek ve sorunsuz bir setup dosyası oluşturacak. Buradan kendisine teşekkür ediyorum. Onun da işi bitince yamayı hemen yayınlayacağız.

Yamalarımız ücretsiz olacak. Yine de bağış konusuna gelirsek, birkaç gün içinde hesap numaralarımızı konuya eklerim arkadaşlar.

Herkese iyi geceler.

• elinize sağlık

• ISKA arkadaşımız güzel bir setup ayarlıyor. Biter bitmez yayınlayacağız arkadaşlar.

• merhaba

gün içinde kavuşma yaşıyacakmıyız

• evilhuman kullanıcısına yanıt

beklemedeyiz hocam

• Az kaldı arkadaşlar. Yine de yamayı paylaşmamız 2-3 saat sonra gerçekleşebilir. Tabii, bugün kesin paylaşıyoruz hiç merak etmeyin.

• Arkadaşlar ISKA kurulum dosyasını bitirdi. Şu anda, daha önceden yedeklemiş olduğu oyununu yeniden kuruyor çünkü yamayı da sıfır oyun üzerinde deneyip, doğru çalıştığından iyice emin olmak istiyor. Bu işlem de biraz zaman alacaktır, o yüzden azıcık daha sabretmenizi istemek durumundayım. Bundan sonra yamayı paylaşacağız.

ISKA bugün öğlen saatlerinden, şu zamana dek kurulum dosyası üzerinde çalıştı, kendisine teşekkür ediyorum.

Anlayışınız için teşekkürler.

NOT: Kurulum dosyası hazır ama yalnızca son bir deneme daha yapıp, emin olduktan sonra hemen yayınlayacağız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evilhuman -- 21 Ekim 2021; 20:10:18 >

benim oyunda inmek üzere beklemedeyiz

• Arkadaşlar, ben de en az sizler kadar heyecanlıyım ama yamayı yüklediğimiz sunucu çöktü. Uğraşıyoruz. Benim açımdan kâbus gibi bir gün.

Take your time. Bu tür işlerde aksaklık çıkmasın dedikçe saçma sapan aksaklıklar çıkar. Biz bekleriz sıkıntı değil Mass Effect Legendary Edition 1. Oyun Türkçe Yama 

canını sıkma yarında oynarız kral Mass Effect Legendary Edition 1. Oyun Türkçe Yama Mass Effect Legendary Edition 1. Oyun Türkçe Yama 

• Evet arkadaşlar yama hazır. Mass Effect Legendary Edition 1. Oyun Türkçe Yama 

NOT: Yamanın kurulumu İnternet bağlantınız ve bilgisayarınızın hızına göre değişkenlik gösteriyor. Ortalama 10-20 dakika arası sürecektir.

İndirme bağlantısı:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evilhuman -- 21 Ekim 2021; 22:37:38 >

elinize sağlık deneyip yazıyorum 1-2 saate

Birazdan bende deneyeceğim elinize emeğinize sağlık. Mass Effect Legendary Edition 1. Oyun Türkçe Yama 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler arkadaşlar, iyi eğlenceler.

• Elinize sağlık.

• Elinize sağlık teşekkurler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mass Effect Legendary Edition 1. Oyun Türkçe Yama Mass Effect Legendary Edition 1. Oyun Türkçe Yama 

Mass Effect Legendary Edition 1. Oyun Türkçe Yama
    Hocam ilk oyunun düz sürümünün modlar ile uyumlu yamasından bir haber var mı? Aynı oyuna bir kere daha para vermek istemediğim için düz sürümü modlayıp oynamak istiyorum. Türkçesi, Paramı bitirdiğim için Legendary Edition alamıyorum. :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Microphone Not Found M kullanıcısına yanıt

Onu yapacağım ama şimdilik birkaç hafta dinlenmek istiyorum. Eski oyunlarla ilişkimi kesmedim merak etmeyin. Yamaları normal ve modlu oyun için güncelleyeceğim.

Herkese teşekkür ederiz, iyi eğlenceler. Mass Effect Legendary Edition 1. Oyun Türkçe Yama 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evilhuman -- 21 Ekim 2021; 23:52:49 >
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.