Şimdi Ara

Mass Effect Legendary Edition'dan yeni detaylar açıklandı: Eski versiyon vs yeni versiyon karşılaştırma videosu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
477
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Mass Effect Legendary Edition'dan yeni detaylar açıklandı: Eski versiyon vs yeni versiyon karşılaştırma videosu

Yayıncılığını Electronic Arts'ın yaptığı, geliştiriciliğini ise BioWare'in yaptığı aksiyon RPG türünün en önemli oyun serilerinden biri olan Mass Effect üçlemesinin yenilenmiş hali olan Mass Effect Legendary Edition'ın yeniliklerini biraz daha detaylandırıldı ve bir video paylaşıldı.

Ayrıca Bkz.Diablo 2 Resurrected'ın alfa testi bu hafta sonu başlıyor

Mass Effect Legendary Edition her şeyden önce grafiksel anlamda daha gelişmiş bir şekilde karşımıza çıkacak ancak buna artı olarak oynanış anlamında da geliştirmeler ve farklılıklar göreceğiz. Electronic Arts, oyunda özellikle silah kullanımı konusunda birçok geliştirme sunacak. Daha iyi bir hassasiyet ve daha rahat nişan alma hedefleniyor. Oynanış tarafında yakın dövüş için de çeşitli yenilikler olduğunu görebiliyoruz. Yakın dövüş düşmanı artık otomatik olarak seçilmeyecek, siz kendiniz seçebileceksiniz.

Oynanış tarafındaki yenilikler dışında savaş dışı kısımlarda ve savaş ortamı tarafında da yenilikler bulunuyor. Bu yeni oyunda yapılan iyileştirmeler orijinal oyunlardan farklı şeyler içerse de genel olarak oyunun hala tanıdık geleceği, sadece iyileştirme amacıyla yapıldığı da aktarıldı. 

Tüm yenilikleri ve geliştirmeleri buradan detaylı öğrenebilirsiniz. Bahsi geçen karşılaştırma videosunu da aşağıda bulabilirsiniz. Mass Effect Legendary Edition, 14 Mayıs'ta PC, PS4 ve Xbox One için çıkış yapacak. Geriye uyumluluk ile yeni nesil konsollarda da oynanabilecek.

Kaynak:https://www.vg247.com/2021/04/06/mass-effect-legendary-edition-changes/
    Kaynak:https://www.gematsu.com/2021/04/mass-effect-legendary-edition-details-gameplay-tuning-rebalancing-and-more

• Bunu her yerde yazıyorum. Gene yazayım.

Bu para çıkartmaktan başka bir şey değil. Mass Effect serisi Frostbite 3 ile yeniden yapılmayı hak ediyordu, bunu değil.

• Güzel güzel ea play e düşünce gamepass üzerinden bitiririz :D

• Şu oyunu mobil mağazalardan kaldırdılar ya başka bişey demiyorum.

• Karşılaştırmalı videoyu gördükten sonra resmen hayal kırıklığı oldu benim için.

'A Lot of Textures' serisi ile zaten Mass Effect 1-2-3 daha güzel hale geliyordu.

Bir arkadaşın da dediği gibi şu 3 şaheseri Mass Effect Andromeda'nın oyun motoru ile yapamadılar, kıyamadılar paraya.

• Grafik modu kur geç ne para vercen bunlara. Adam gibi geliştirsinler öyle para verilir. Bunlar şimdi eski oyunu da kaldıırlar satıştan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu senenin ikinci fiyasko remastered ı olacak gibi ikisinin de iyi yanı win 10 uyumlu olmaları sanırım

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Mass effect Seveni olarak , hayalkırıklıgına ugradim . Bu oyuna bu parayi asla vermem. Mod Kurdugum seviyeyle ayni oyuna ? ne diye para vericekmişim rezalet.. En azindan Remake 1 gelmeliydi.

• Remastered olayı hoş güzel ama genelde doku güncelleyip çözünürlük arttırılan güncellemelerde efekt konusunda sınırlı kalındığı için oyunlar kütük gibi kalıyor.

Buna harcanılan mesainin birazı da o kolonun arkasına sıkışan, ateş edilince aklı başına gelip saldıran AI için kullanılsaymış ne iyi olurmuş oysa ki...

• Remake olmadığı sürece benim için anlam ifade etmiyor..

Remastered yapılan oyunlar benim gözümde daha önce oyunu oynamayan kişiler için anlam ifade eden şeyler..

• Fark neredeMass Effect Legendary Edition'dan yeni detaylar açıklandı: Eski versiyon vs yeni versiyon karşılaştırma videosu 

• Fallout 3 remastered yapılmalı. Win10 ve yeni donanımlarla uyumlu hale getirilmeli.

• quote:

Orijinalden alıntı: SpyM3GTR

Fark nerede 

Soft shadows var.Mass Effect Legendary Edition'dan yeni detaylar açıklandı: Eski versiyon vs yeni versiyon karşılaştırma videosu 

• quote:

Orijinalden alıntı: TORU-NAGA

Soft shadows var. 

Alıntıları Göster

Cümleyi yanlış kurmuşum arkadaşım düzeltiyorum;

450 tl lik fark nerdeMass Effect Legendary Edition'dan yeni detaylar açıklandı: Eski versiyon vs yeni versiyon karşılaştırma videosu 

• Fena durmuyor ben legendary edition çıksın diye bekliyorum mass effect serisine başlamak için ama çokta ahım şahım bir fark yokmuş. 1.oyun çok eski geldi gözüme o yüzden başlamadım acaba hata mı yaptım dedirtti bir an. Mass Effect Legendary Edition'dan yeni detaylar açıklandı: Eski versiyon vs yeni versiyon karşılaştırma videosu 

• Bu mu fark. Hiç öyle övülecek bir tarafı yok fark konusunda

• Bu oyunlar şuan bile bir çok güncel oyundan iyi düzeyde. Yeni başlayacaklar için iyi olmuş.

ME2'deki taktiksel oynayışı ve mekanları halen çok özlüyorum. Keşif hissi ve strateji kurma çok güzeldi.

Karakterlerle aile gibi hissetmiştim. Harika bir hikayeydi. Fakat tekrar oynamam. Çünkü 8 kere bitirdim.

• zamanın donanımlarına ağır gelmişti bu oyun.pc konsol farketmeden sık sık frame düşmeleri oluyordu.onu da ortadan kaldırmışlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aycibin -- 5 Ağustos 2021; 10:41:53 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.