Şimdi Ara

MASS EFFECT ANDROMEDA TÜRKÇE YAMA İSTEĞİ (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
166
Cevap
2
Favori
2.295
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yardım , bağış ne gerekiyorsa yapılır , çeviriyi dört gözle bekliyorum
  • Konuya şöyle bir göz attım fakat tam olarak anlayamadım kusuruma bakmayın. Şu anda bu oyunun Türkçe yaması mı yapılıyor? Bir ekipten bahsediliyor falan. Bir de güzel şeyler olacak deniyor. Beni bir heyecan bastı vallahi :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Iron Man - SuraSide

Maalesef değişen bir şey yok. Bir kaç güne konuyla ilgili bir gelişme paylaşıcam buradan. İçimden bir ses güzel şeyler olacak diyor

Alıntıları Göster
    Bu haberin Kaynagi Nedir ?
    Gizli Üsülmü Yapiliyor ?
  • Özet geçeyim. Bu oyunun toolu sadece Çekler'de var. Onlar da kendi çevirileri bitmeden toolu paylaşmayacak. Şu anda %91 yazıyor. Sitelerinden takip edebilirsiniz:http://lokalizace.net/
  • vay be çeklere bak sen
  • Çevirdikleri oyunlarda kaliteliymiş hep dragons dogma falan
  • https://github.com/zeroKilo/MEAExplorerWV/blob/master/README.MD

Sanırım bu arkadaş bulmuş açmanın yolunu ve bir program yazmış. Denemek lazım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mass effect andromeda tool buldum adı MEA "Recovery Tool

MEAExplorerWV bide bu tool buldum mass effect andromeda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-539FEDCD1 -- 28 Ocak 2019; 3:33:19 >
  • Aslında Fallout 4'ü çeviren Sarkis bey bu oyunu çevirmek istiyordu.Hadi hayırlısı :)

• Ben yukarıda bahsi geçen araçları denedim metinleri çıkarıyor ama düzgün gömmüyor. Heyecanlanmayalım:)

• Yani çeklere kaldık diyorsunuz..:)

• ürkce dil eklentisi destegi olmayan yazilim ve teknoloji ürünlerine satış izini verilmesin tehlike arz edebilir bilinc atli mesajlar verebilir cocuklarimiz risk altinda
  • rez
  • noldu bu çeklerin işi bitiremedilermi hale
  • En güzel oyunları dil yüzünden oynayamıyoruz. Bıktım artık. Parayla çeviri yapanlar türeyince çevrilen oyun sayısı artar sandık ama o da olmadı.
  • freqX kullanıcısına yanıt
    valla kardeşim az çok ingilizce var, o da bir yere kadar birde bu oyun rpg, oynamak istiyoruz ama artık oyunları anlamadan vur kır parçala tarzında oynanmıyor bu işe devlet el atmadığı sürece [devletinde çokda umrundaydı sanki] biz böyle yama beklemeye devam ederiz, yada benim yaptığım gibi uygulamalardan falan geliştirmeye çalış ingilizceni ne bilim çeviriden falan oynamaya çalış tabi çeviriye bakmakdan oyuna dalmaya fırsat bulursan..
  • Bundan yaklaşık 3 4 ay önce U Crew ve Bekir İnce Mass Effect Andromeda Tooluna karşılık Tool sahiplerine bir oyunun fontunu yaparak takas edeceklerdi. Ocak Şubat ayı zamanlarında. Fontlar olsaydı eğer şuanda Tool bizde olacaktı. O zamanlar Animusta said abi vardı. Kendisine verilecekti ve çeviri o zaman başlardı. Ama olmadı. Artık yamanın bitmesini beklemekten başka çare kalmadı. Ama bu yamada gönüllü yapılıyor ve bu yüzden inanılmaz yavaş ilerliyor diğer yamalara kıyasla. Kendilerinin açıklaması öyleydi en son.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bay Virgül

valla kardeşim az çok ingilizce var, o da bir yere kadar birde bu oyun rpg, oynamak istiyoruz ama artık oyunları anlamadan vur kır parçala tarzında oynanmıyor bu işe devlet el atmadığı sürece [devletinde çokda umrundaydı sanki] biz böyle yama beklemeye devam ederiz, yada benim yaptığım gibi uygulamalardan falan geliştirmeye çalış ingilizceni ne bilim çeviriden falan oynamaya çalış tabi çeviriye bakmakdan oyuna dalmaya fırsat bulursan..
    Türkçesini bile zor anlıyoruz RPG oyunlarının. Cidden karma karışık oluyor her şey. İngilizce az buçuk anlayarak oynayamam ben bunu malesef.
  • HK-47 kullanıcısına yanıt
    Bende açmayı başardım, ama dediğiniz gibi gömemiyorum. Oyun açılmıyor gömdükten sonra. Bir yerde hata yapıyor olmalıyız, zenhax diye bir forumda tool'u yapan gömmmeyi başarmış. Acaba kodlama sistemi mi yanlış bilmiyorum ki.

MASS EFFECT ANDROMEDA TÜRKÇE YAMA İSTEĞİ

çeklerin sitesi de burada onlar da hala %95:http://lokalizace.net/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nano6824 -- 17 Haziran 2019; 21:51:52 >

• Hocam bir de yukarıda ben 1 saat önce attığım linki kendiniz bulmuş gibi yazmasaydınız iyi olacaktı, kırıcı oluyor.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.