Şimdi Ara

Mass Effect: Andromeda'dan 4K Yeni Bir Video Geldi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
89
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •      PlayStation Meeting etkinliği sırasında tanıtılan PS4 Pro dışında merakla beklenen Mass Effect: Andromeda için de bir video geldi. 

2017'nin başlarında oyuncularla buluşacağı söylenen oyunun HDR10 desteği ve 4K ile güzelleştirilmiş bir videosu oyuncularla paylaşıldı. Bu etkileyici videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz. İyi seyirler. 

• Hoş bir oyun geliyor... Fakat 4k desteğimiz daha yok bu video da 4k ya göre hazırlanmış sanırım. Ps4 te kötü bir durumla karşılacaz sanırım

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Haha 4k video ve Türkiye ikisi coooook uzak yerdeler
  • Valla ben PS4 Pro'yu sırf yüksek frame rate için alacam,Yoksa ps4'ün grafikleri yeterde artar bile..
  • 60 fps den hic bahsedilmedi mi acaba 4k dan daha onemli bence
  • Şimdiden Frostbite'ın gerçek gücü PS Neo platformunda gibi laflara başlamışlar birde videoyu 4K izleyin, 4K monitör yoksa, olunca gelin ne demek lan. Bioware sende yıllardır RPG işindesin Witcher 3 gibi oyun yapınca gel. Videoya da gelirsek sonunda bir şeyler oluyor galiba ama 3 dakika boyunca boş boş yürüdüğü için dayanamadım, kapattım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 2K -- 8 Eylül 2016; 1:14:16 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: 2K

Şimdiden Frostbite'ın gerçek gücü PS Neo platformunda gibi laflara başlamışlar birde videoyu 4K izleyin, 4K monitör yoksa, olunca gelin ne demek lan. Bioware sende yıllardır RPG işindesin Witcher 3 gibi oyun yapınca gel. Videoya da gelirsek sonunda bir şeyler oluyor galiba ama 3 dakika boyunca boş boş yürüdüğü için dayanamadım, kapattım.

Adamların Witcher daha iyi oyunları var inan bana bkn.Mass effect 2 - D.A origins ...
  • doğru düzgün bir şey göstermediler ki, yok neo şöyle yok böyle, bana ne neo dan. oyun çıkmasına az bir süre kaldı ve ya ertelenecek yada ME3 gibi patlayacak.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • benim pc video yu 4 k açamadı
  • Çatışma siper alma senaryodan bir iki şey göreydik tamam yürüme animasyonu güzelde başka bişey gösterselerdi.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.