Şimdi Ara

Mass Effect: Andromeda (2017) [ANA KONU] (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
456
Cevap
10
Favori
22.983
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyun hakkında neredeyse bildiğimiz bir şey yok ama çıkışı 2017 Q1 olarak değiştirildi şu an için.

http://www.eurogamer.net/articles/2016-03-02-mass-effect-andromeda-will-be-out-q1-2017
  • Oyunun ana karakterinin "rumuzu" belli oldu. Bu sefer Pathfinder diyeceklermiş bize, isim var mı yok mu belli değil.

http://www.eurogamer.net/articles/2016-03-03-heres-our-best-look-yet-at-mass-effect-andromedas-main-character
  • Oyuniçi video sızdı ortamlara. Pek bir şey yok gerçi jet pack kullanımı dışında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi siberarmi -- 2 Nisan 2016; 12:25:35 >
  • guzel olacagini dusunuyorum ne kadar shepard reyiz icinde olmasa da. yad etmezlerse yeni oyunda doverim bioware i. ikinci oyun gibi efsane olmayacak bence metacritic ve steam de %96 puan tutturup ea nin en yuksek puanli oyunu oldugunu dusunursek. bi dunya goty odulleri cabasi. gerci bir ihtimal ikinci oyun kadar puanlar oduller alip efsane olsa bile eminim cok ufak bir azinlik bik bik etmeye devam edecektir agzinda kus tutamiyor gibi bahanelerle. sikinti yok oyun aldigi skor ve odullerle gereken cevabi verecek ve bu yuzden kuduracaklar me2 de oldugu gibi. yuzde 96 nin iradesi engellenemez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi didymos -- 17 Mayıs 2016; 4:21:41 >
  • didymos D kullanıcısına yanıt
    %96 evde zor tutuyoruz

ME2 hâlâ en iyi RPG oyunlardan biri olduğundan onu geçmek kolay olmayacaktır ancak Bioware beklediğimi yapıp 3 oyundaki tecrübesini birleştirirse efsane birşey ortaya çıkacaktır.
    3.oyundaki combat sistemi, aksiyon sahneleri ve duygusal sahneler ile 2.oyundaki gibi finalin tamamen seçimlere dayalı olması mekaniğini tutturup güzel karakterler ve derin bir hikaye koydukları zaman GoTY bile olabilir.
  • E3 te bir gameplay felan verseler bari
  • gofret2132 kullanıcısına yanıt
    2 sene oldu mutlaka gösterirler artık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mass Effect Serisini Birçok Kez bitirmiş biri olarak, Andromeda gerçekten güzel bir deneyim sunacak

• Oyun haritası yine bölüm bölüm mü olacak yoksa bu sefer tamami ile açık dünya mı?
  • ürüng ayıg toyon kullanıcısına yanıt
    Keşif odaklı olacak diyorlardı bu sefer, açık evren olur rahat rahat gezeriz gibi o şekilde çıkarsa.
  • Videoyu sabah gördüm üstüne ilk fragmanı ve N7 videosunu da izledim şu an oyun çıksa koşarak alacak moddayım
  • quote:

Orijinalden alıntı: siberarmi

Keşif odaklı olacak diyorlardı bu sefer, açık evren olur rahat rahat gezeriz gibi o şekilde çıkarsa.

Aynen açık evren olacak ama bütün galaksiyi gezemiyoruz bu sefer.Belli bir sistemde olacağız ama haritası çok daha büyük olacakmış mass effect 3 ün haritasından.

Bu arada tempest harika görünüyor.
  • Mass Effect evrenine o kadar açım ki bu trailer hiç tatmin etmedi,acil bir gameplay görmem lazım
  • Tempest'ın değişik bir tasarımı var içini merak ediyorum

• Bekliyoruz
  • MASS EFFECT™: ANDROMEDA Official 4K Tech Video
  • Başlık güncellendi
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeviL's

MASS EFFECT™: ANDROMEDA Official 4K Tech Video

Ps4 bile 4K gecti biz pc lerde ekran kartına para arayalım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • No Man's Sky havası aldım jet packtir, atlas vari mekandır, dronelardır
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.