Şimdi Ara

Mass Effect: Andromeda (2017) [ANA KONU] (15. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
455
Cevap
10
Favori
22.989
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yarım yamalak çıkmış bu gibi oyunları almayın aldırtmayın.ALındığı için adamlar ne olsa zaten satıyor mantığı ile oyun yapmaya devam edecek.Zaten dlc lerle parça parça satıyorsun bari ilk parçayı doğru düzgün çıkar be kardeşim bu kadar olmaz.ALmayın arkadaşlar.Bu tür tepki göen oyunları 2. ayında indirime tabi oluyor en fazla o zaman alırsınız.
  • max 50tl eder oyun .
  • Almakla almamak konusunda arada kalmıştım ama en iyisi cpy'yi beklemek gibi gözüküyor.
    Gerçekten yarım yamalak iş çıkartıp kalanını dlc'lerle, yamalarla düzeltmek moda oldu. Müşterilere, oyunun fanlarına hakarettir bu durum bana göre.
  • No Man Sky vol2 mi yoksa oyun....
  • Eski Bioware animasyon çalışanı da benim dediğim şeyleri demiş.https://twitter.com/i/moments/845012187231895552

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayaller:

Hayatlar:

• quote:

Orijinalden alıntı: Source

Hayaller:

Hayatlar:

Hepsini geçtim de hocam;
    Nerede ey gidi Commander John Shepard, nerede Pathfinder Scott Ryder. Valla ısınamadım bu karaktere ya.
    Mass Effect: Andromeda (2017) [ANA KONU]

Hikaye anlatımı da ya zayıf ya ben çok yer kaçırdım. En iyisi ben bi Türkçe yama bekleyeyim, bir de öyle deneyeyim.

Hocam bir de edit koyayım; yapay zekaya çok uyuz oldum. Normalde benim beklenti eşiğim düşüktür ama takım arkadaşlarım sürekli kendilerini benimle düşmanın arasına sokup duruyorlar. Ateş edemiyorum onlar yüzünden. Bir de açık alan çatışmalarında düşmandan uzaklaşın. Onlar boş boş dikilmeye başlıyorlar, uzaktan tek tek avlayın. Böyle de eksikleri var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi goodorevil -- 26 Mart 2017; 12:42:19 >

• Oyunda karakter animasyonları dışında eleştirilecek bir tarafı yok yaklaşık 10 saat oynadım 2 gezegene üs kurdum. Gerek ara sahneler gerek gezegen tasarımları hoşuma gitti. Oyun oldukça detaylı ve uzun soluklu gibi duruyor şimdiden. Antik ırk ile de oyuna mistik bir hava katmışlar. Sadece yeni ırkların tipleri itici geldi. Yok 50tl den fazla etmezmiş falan bunlar boş laf hangi AA yapım 50tl ye satılıyor. Dandik erken erişim oyunları bile 50tl den pahalı satılıyorken.
  • Hikaye oyun başı güzel veriliyor ama sonrası yok. Yan görevler ana görevleri çok baltalıyor başımı ağrıttı. Crafting research felan çok baş ağrıtıcı ugrasmadan gectım gerekde duymadım yapay zeka acayip kötü bazen arkadasında duruyosun 1 saat tepki vermıyor bazen buga giriyolar kolayca öldürüyosun(normalde oynadım). Gezegenler güzel tasarlanmış insanın gezesi geliyor. Sonuç olarak savaş mekaniği gezegen tasarımı ve yaşanabilir yapma olayı vs. üstüne coranın kalçalarına oyun oynanır. tabii sadece senaryo içi oynarım dıyosanız birşey beklemeyin. yeni başlıyacaklara patch beklemesini öneririm buglar cidden baltalıyor oyunu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0rka

Oyunda karakter animasyonları dışında eleştirilecek bir tarafı yok yaklaşık 10 saat oynadım 2 gezegene üs kurdum. Gerek ara sahneler gerek gezegen tasarımları hoşuma gitti. Oyun oldukça detaylı ve uzun soluklu gibi duruyor şimdiden. Antik ırk ile de oyuna mistik bir hava katmışlar. Sadece yeni ırkların tipleri itici geldi. Yok 50tl den fazla etmezmiş falan bunlar boş laf hangi AA yapım 50tl ye satılıyor. Dandik erken erişim oyunları bile 50tl den pahalı satılıyorken.

Hocam Sen bana Şunu Söyle Bu Oyun 190 Lira edermi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: goodorevil

quote:

Orijinalden alıntı: Source

Hayaller:

Hayatlar:

Hepsini geçtim de hocam;
    Nerede ey gidi Commander John Shepard, nerede Pathfinder Scott Ryder. Valla ısınamadım bu karaktere ya.

Hikaye anlatımı da ya zayıf ya ben çok yer kaçırdım. En iyisi ben bi Türkçe yama bekleyeyim, bir de öyle deneyeyim.

Hocam bir de edit koyayım; yapay zekaya çok uyuz oldum. Normalde benim beklenti eşiğim düşüktür ama takım arkadaşlarım sürekli kendilerini benimle düşmanın arasına sokup duruyorlar. Ateş edemiyorum onlar yüzünden. Bir de açık alan çatışmalarında düşmandan uzaklaşın. Onlar boş boş dikilmeye başlıyorlar, uzaktan tek tek avlayın. Böyle de eksikleri var.

Aynen hocam

You can fight like a Krogan,run like a leopard but you'll never be better than Commander Shepard!

Seriyi kurtarsa o kurtarır artık. Nasıl da özledik valla. Gel ne olursan ol yine gel. Beşinci günün şafağındaki Gandalf gibi gel. Bizi düşünmüyorsan bu mübarek boss için gel

Şimdi kıymetini daha iyi anlıyoruz bizi yalnızca önceki oyunun sonundan değil bu oyundan da korumaya çalışmış. Uyarmaya çalıştı ama dinlemedik. RIP Marauder Shields unutursak kalbimiz kurusun...

Bunu da şuraya bırakayım...

Duygulanan çıksın kasıyor

• Semruk S kullanıcısına yanıt
    Thane gibisi var mı ...

• Semruk S kullanıcısına yanıt
    Hocam Commander Shepard bir efsaneydi, yaşandı ve bitti maalesef.
    Gerçi artık ölmesi normaldi, öldü diriltildi, implantlar yedi, Reaper teknolojisine bolca maruz kaldı. Ayrıca artık ölünce dinlenirim diyordu. Huzur bulsun, rahatça dinlensin.

Arada bir Mass Effect serisini baştan oynarım, ne kurduğum Shepard ne verdiğim kararlar değişmez. Bazı seçimlerde ne sonuç çıktığını bile bilmiyorum seriyi o kadar tekrar etmiş olmama rağmen.
  • Nepennthe kullanıcısına yanıt
    Hocam Mass Effect karakterlerinin hepsi ayrı bir güzeldi. Irklar ayrı bir güzeldi, kültürleri o kadar güzel işlenmişti ki hala arada bir kurar oynarım komple seriyi. Her bir codexi, her bir diyalogu okurum.

Zerafetine yandığım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi goodorevil -- 26 Mart 2017; 23:43:16 >

• Shepard'ı kim daha çok sever diye tartışmayalım isterseniz. Shepard'ı çok seven biri olarak şunu diyorum; Shepard dönemi maalesef bitti artık önümüze bakmamız, geçmişte takılı kalmamamız lazım.

Marauder Shields
  • quote:

Orijinalden alıntı: Absnthe

quote:

Orijinalden alıntı: 0rka

Oyunda karakter animasyonları dışında eleştirilecek bir tarafı yok yaklaşık 10 saat oynadım 2 gezegene üs kurdum. Gerek ara sahneler gerek gezegen tasarımları hoşuma gitti. Oyun oldukça detaylı ve uzun soluklu gibi duruyor şimdiden. Antik ırk ile de oyuna mistik bir hava katmışlar. Sadece yeni ırkların tipleri itici geldi. Yok 50tl den fazla etmezmiş falan bunlar boş laf hangi AA yapım 50tl ye satılıyor. Dandik erken erişim oyunları bile 50tl den pahalı satılıyorken.

Hocam Sen bana Şunu Söyle Bu Oyun 190 Lira edermi ?

Ben 190 lira vermedim. Benim bir oyuna vereceğim para en fazla 120 tl dir. Hangi oyun olursa olsun fark etmez. Bu oyunuda key satan bir arkadaştan satin aldim 120 tl ye. He bu oyun 120 tl nin hakkini veriyor mu dersen benim icin veriyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben de oyun hakkında naçizane fikrimi belirtmek isterim. Biraz uzun olacak şimdiden kusura bakmayın.

Bence ben de dahil seriyi sevenler yeni oyundan beklentimiz büyüktü.

İncelemelerdeki kötü yorumlar da oyunu sevenleri fazla etkilemiş olacak ki oyun biraz fazla gömülüyor gibime geliyor.

Hikaye modunun başlarındayım ama henüz bende bir hayal kırıklığı uyandırmadı oyun. Oynanış ve grafikleri beğendim.

Hikaye yeni olduğu için eleştiri alması normal çünkü önceki hikaye beklentileri çok yükseltti.

yeni karakterler de aynı şekilde shepard, liara, ashley, thane vs bir seri boyunca çok alışıldı sevildi şimdi yenileri yadırgıyor insan.

Eleştiri odağında animasyonlar denilmiş. Açıkçası buna şaşırdım çünkü ME3te de animasyonlar ayın yıldaki oyunlara göre(bf3 vs.)iyi değildi.

Oyunu oynayan seven arkadaşlara hatırlatmak isterim, ME3 başında reaperler binayı bombalama sonrası Anderson'ın peşinden çatıda koşuyorduk hani, tutorial kısmı, Allah aşkına imkanınız varsa tekrar açın da bakın Andersonun hareketlerine, koşuşu atlaması vs. o seneki oyunlara göre bende hayal kırıklığı yaratmıştı.Ama bu durum oyunu sevmeme engel olmadı.Hikaye modu olsun multiplayer olsun çok keyif alarak oynamıştım.

Andromeda'da ise kötü yorumları okuyunca oyunu beklentimi düşürerek oynamaya başladım ama dediğim gibi oyun şuana kadar bana keyif veriyor. Daha doğrusu oyun kendini oynatıyor, sıkmıyor.

Eleştirilen animasyonlar vs eğer yorumları okumamış olsaydım oyunda pek irdelemezdim ama okuduğum için gözüme takıldı haliylen evet olmamış dedim.

Multiplayer kısmı gayet hoş olmuş jetpack olayı güzel bir hava katmış, manevra yaparken biyerlere tırmanırken vs gayet kullanışlı(ME3te yoktu sanırm yanılıyor olabilirim).

Genel olarak bu oyun Mass Effect adı altında çıkmamış olsaydı herkes çok beğenirdi fakat beğenilmemesinin nedenini ben yüksek beklentiye bağlıyorum.

Oyuna bu kadar para verilir mi diyen arkadaşlar olmuş.ben greenmangamingden 160tlye aldım.

Sırf hikaye modu için alacaksanız acele etmeyin derim yaz aylarında titanfall2 gibi %50 indirime girecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi one1r -- 27 Mart 2017; 16:22:49 >

• Yorumların genelini okuyorum da ME2 yi yere göğe sığdıramıyorlar sernini en iyisi felan merak ediyorum bu yorumu yapan arkadaşların çoğusu
    ME1 oynamışmı evet zevkler ve renkler tartışılmaz ama ME1 FPS/RPG ögeleri bakımından ME2 den çok daha iyidir skill bolluğunda cabası.

Benim kafama takılan başka bir soruda ME1 de mermimiz sınırsız iken ne olduda sonraki serilerde sınır geldi ne güzel sıka sıka dolanıyordum
    ha bunu demişken aklıma geldi ME1 de silah ısınma sıkıntısı bile vardı canını yiyim :)
  • canı sıkılan varsa gülmek isterse
  • one1r kullanıcısına yanıt
    İnternetteki linç kültürü işte. Artık bu tutuyor. Bir şeyi linç etmezsen izlenme alamıyorsun. Tüm bu Youtuberların da bu şekilde içerik üretmesi de tam olarak bu yüzden.
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.