Şimdi Ara

MASS EFFECT ANDROMEDA - ANA KONU (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
741
Cevap
10
Favori
37.052
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu oyuna kulp takan çok bilmişlere şaşıyorum.

Sanki herkes Grafik experti sanki herkes kurgucu herkes senarist...

oyunun atmosferi, oynanışı, aksiyonu, simulasyonu, muhabbetleri, hepsi gayet güzel. Önceki mass effect i oynayıp sevenler KESİNLİKLE oynamalı, oynamamış olanlar da ESKİLERİNİ OYNAMADIĞI İÇİN KENDİNE KIZIP BÜTÜN SERİYİ BAŞTAN SONRA OYNAMALI :)))

Mass Effect, dönemimizin A++ oyunlarından birisidir.. atlamak olmaz.

her oyunda ufak tefek hatalar olur. kulp takmaksa olay herkes kralını takar. Önemli olan mevcutun zevkini çıkarmak.

Allah izin verirse Burda kulp takanlar da oyun geliştiricisi olur da bize sorunsuz oyun yaparlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SturmpioneeR

http://www.pcgamer.com/new-report-says-mass-effect-andromeda-isnt-getting-any-single-player-dlc/?utm_content=buffer4b937&utm_medium=social&utm_source=facebook&utm_campaign=buffer_pcgamerfb

DLC gelmeyecek bu habere göre.EA bir an önce oyunun ölmesini istiyor haklı olarak

DLC için tutuyordum PCde yer azalınca silerim artık

• Oyunda ng+ ya nasıl geçiyoruz bilen var mı? Oyunu %98 le bitirdim sadece rastgele çıkan yeri belli olmayan toplanabilirleri bulma görevleri hariç tasklar dahil tüm bulduğum görevleri yaptım. Kalanları da yapınca %100 olur da uğraşmam onlarla.

Uygulama ile oyunun eşleşmesinde sıkıntı var. 6 apex squad açtığım halde Teamwork kupası gelmedi.

Teamwork, high performance ve unwavering kaldı, platinde teamwork yüzünden alamam sanırım düzelir inş.

Ek: Aldım platini :d multide human adept ile kolayca alırsınız teamwork kupasını. Ama uygulama bozuk senkronize değil sanırım direk uğraşmadan multiden alın kupayı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Not Today! -- 9 Temmuz 2017; 16:28:58 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Oyuna 10 saatlik demo geldi, satışlar iyi değil heralde.
  • Deluxe Edition Amazonda 12.09 $ düşünen varsa
    http://amzn.to/2xXNaui

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ReflexAction -- 12 Ekim 2017; 19:26:26 >
  • ReflexAction kullanıcısına yanıt
    shipping ile 72 liraya geliyor
  • Oyun leş gençler. Fiyatlardan belli zaten
  • Amazonda şu an kargo dahil 57 liraya geliyor. Değer mi arkadaşlar almaya?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

Değer hocam. Yetenek ağacı ile o kadar güzel kombinasyonlar uygulanabiliyor ki, sırf bunun için bile alınır. Size favorimden örnek vereyim:

Eleştirilere kulak asmayın, harika bir oyun olmuş.

Çok teşekkürler. Sipariş verdim artık geriye amazonun getirmesi kaldı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Relinquished06

Amazonda şu an kargo dahil 57 liraya geliyor. Değer mi arkadaşlar almaya?

Kargo dahil kutulu oyun için çok iyi fiyat
  • quote:

Orijinalden alıntı: Charles Bartowski

quote:

Orijinalden alıntı: Relinquished06

Amazonda şu an kargo dahil 57 liraya geliyor. Değer mi arkadaşlar almaya?

Kargo dahil kutulu oyun için çok iyi fiyat

Aynen hocam alacak varsa kaçırmasın.Vermişler kargoya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Not Today!

Oyunda ng+ ya nasıl geçiyoruz bilen var mı? Oyunu %98 le bitirdim sadece rastgele çıkan yeri belli olmayan toplanabilirleri bulma görevleri hariç tasklar dahil tüm bulduğum görevleri yaptım. Kalanları da yapınca %100 olur da uğraşmam onlarla.

Uygulama ile oyunun eşleşmesinde sıkıntı var. 6 apex squad açtığım halde Teamwork kupası gelmedi.

Teamwork, high performance ve unwavering kaldı, platinde teamwork yüzünden alamam sanırım düzelir inş.

Ek: Aldım platini :d multide human adept ile kolayca alırsınız teamwork kupasını. Ama uygulama bozuk senkronize değil sanırım direk uğraşmadan multiden alın kupayı.

Oyunun oynanış süresi hakkında ne söyleyebilirsin? Senin gibi platin için uğraşanlardan değilim. Sadece ana senaryo ve yapabildiğim kadar yan senaryo görevlerini yaparım.Toplanabilir falan kasmam. Yani ana + yan görevler kaç saatimi alır?

• Relinquished06 R kullanıcısına yanıt
    Oynayışa bağlı birazda bu. Lvl alıp yetenekleri açmak oyunu baya kolaylaştırıyor. Hikaye +yan görevlerle 15 20 saat falan sürer herhalde. Ama oyun açık dünya olduğu için öyle hikayeye a banıp bitirmek olmuyor. Orada burada düşman öldüreyim şunu yapayım derken daha uzun sürer. Süre bakımından baya tatmin eder.

• quote:

Orijinalden alıntı: danteauditore

Oyun leş gençler. Fiyatlardan belli zaten

ne umutlarla beklemiştim halbuki
  • İndirimlerde alan varmı yada güncellemeler sonunda oyunun durumu nedir arkadaşlar.

Güzel bir indirim gelmiş oyuna

• Galiba herkes oyunu satmış silmiş unutmak İstemiş :)

• quote:

Oyun leş mi?

Ben farklı bir oyun oynadım sanırım. Hikayesi ilgi çekici. Nereye nasıl bağlanacak diye merak ediyorsun. Dövüş sistemi çok akıcı, silahlar çok çeşitli ve kullanması zevkli. Yetenek ağaçları çok kullanışlı. Farklı oynanış stilleri geliştirebiliyorsun. Oluşturulan gezegenler çok detaylı ve birbirinden farklı. Bilim kurgu rpg oyunu olarak zaten muadili yok. 30-40 saat senaryo modu sürüyor. Yan görevleri ve takımındaki yardımcı karakterlerin görevini de yapmaya kalkarsan 60 saati devirebiliyorsun. Oyunun ilk zamanlarında sırıtan yüz animasyonlarının da birçoğu ufak yamalarla düzeltildi.

Oyunun hiç mi kötü yanları yok, elbette var. Örneğin ana karakter ve yardımcı karakterler ilk üçlemedeki kadar hafızalarda kalmıyor. Ryder'ları Commander Shepard kadar içselleştiremiyorsun. Yan görevlerin fazlalığı nedeniyle bazen ana görevden kopuyor ve amacını unutabiliyorsun. Oyunda sık sık fps düşmesi yaşanıyor.

Genel olarak; ilk üçleme kadar başarılı bulmasam da leş kelimesini kesinlikle hak etmeyen bir oyun. Bilim kurgu seviyorsanız kaçırmamalısınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: Aldueren

quote:

Oyun leş mi?

Ben farklı bir oyun oynadım sanırım. Hikayesi ilgi çekici. Nereye nasıl bağlanacak diye merak ediyorsun. Dövüş sistemi çok akıcı, silahlar çok çeşitli ve kullanması zevkli. Yetenek ağaçları çok kullanışlı. Farklı oynanış stilleri geliştirebiliyorsun. Oluşturulan gezegenler çok detaylı ve birbirinden farklı. Bilim kurgu rpg oyunu olarak zaten muadili yok. 30-40 saat senaryo modu sürüyor. Yan görevleri ve takımındaki yardımcı karakterlerin görevini de yapmaya kalkarsan 60 saati devirebiliyorsun. Oyunun ilk zamanlarında sırıtan yüz animasyonlarının da birçoğu ufak yamalarla düzeltildi.

Oyunun hiç mi kötü yanları yok, elbette var. Örneğin ana karakter ve yardımcı karakterler ilk üçlemedeki kadar hafızalarda kalmıyor. Ryder'ları Commander Shepard kadar içselleştiremiyorsun. Yan görevlerin fazlalığı nedeniyle bazen ana görevden kopuyor ve amacını unutabiliyorsun. Oyunda sık sık fps düşmesi yaşanıyor.

Genel olarak; ilk üçleme kadar başarılı bulmasam da leş kelimesini kesinlikle hak etmeyen bir oyun. Bilim kurgu seviyorsanız kaçırmamalısınız.

Şu oyuna mok atanlar genelde oyunu oynamayan tipler. Oynasa da konuşmaları atlıyorlardır herhalde. Oyunlar izlenmek için değil oynanmak için yapılır 2-3 karakterin tipi yamuk yumuk diye oyunu oynamayan adamlar gelip yorum yapmasın. Oyunun sıkıntısı yan karakterler bir anda geliyor ve fazla yan karakter var. Üçlemede başta Kaidan vardı sonra Ash geliyor sonra Garrus, Tali geliyor hepsiyle tanışıyorsun. Sonra Wrex, Liara derken ekiple yavaştan tanışıyorsun ve üçleme karakterleri daha iyiydi. Andromeda karakterleri kötü değildi ama üçlemenin gerisinde kalıyor.

İmzamda üçleme var steam profilime girerseniz Commander Shepard var yani en sevdiğim oyun karakteri diyebilirim ama bence Ryder'ı benimsemek daha kolay. Nedeni de şu Shepard'a bakınca geçmişi başarılarla dolu bir karakter Ryder ise daha yolun başındaki biri o yüzden bence Ryder ile bağ kurmak daha kolaydı. Hikaye olarak da Andromeda daha iyi miydi bilmiyorum ama daha orijinal bir hikayeydi. Evreni, dünyayı kurtarmak örneği olmayan bir hikaye değil ama yeni bir galaksiye gidip orayı yuva haline getirmenin örneği fazla yok ve Andromeda'da bu konuda iyiydi.

Özetle yorumlara bakmayın alıp oynayın.

• Şu oyunu EAdan başka bir firma yapsa, oyunla başka bir firma ilgilense PC dünyasını alt üst eder. Mükemmel bir konu, mükemmel bir hikayenin içine nasıl edilir. Kitapları yarım kaldı, oyun için yeni Dlc yok. Lan kayıp son ırkın gemisi ne oldu? bizim galaxye ne oldu? Asılsız adam? Kettler nasıl geldi? Bin tane sorun var, cevap yok? kitap yok? Half life a döndü. 100 tlye oyun sitelerinden aldım. bazen kampanya falan oluyor. Biraz online takılırım ama cevaplar mal gibi kaldı.
  • 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.