Şimdi Ara

Mass Effect 2 (2010) [ANA KONU] (75. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.569
Cevap
7
Favori
87.140
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Maalesef
    Irkçı karıdan kasıt Ashley ise o da katılmıyor zaten katılmasın da.
    Dlc alırsan Liara ile göreve gidiyorsun ve ilişkine devam edebiliyorsun ama ekibe katılmıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • evet ırkçı karıdan kastım ashley. ilk oyunda gemiyi uzaylılarla doldurdun falan diyip duruyodu
    ME2 için çok dlc var. bunları şimdi mi yüklememi önerirsin ana hikayeyi bitirdikten sonra mı?
  • GATIRCAN kullanıcısına yanıt
    Shadow Broker'ı şimdi yükle kimseyle ilişkiye girmeden Liara ile devam edersin diğer dlcleri fazla bilmiyorum.
    O yine Ashley'nin iyi hali

• liara yokken bende kelly e yazılıyordum. baya ilerlettim işi en son akşam yemeği yedik
    kellyle işi pişirirsek liara ile olmuyor mu?
    oluyor 3. oyunda devam edebiliyorsunuz tabi biraz haklı olarak trip de atıyor
    söylemesen bile öğreniyor gemideki ilişkini sonuçta bilgi edinmek onun işi.

Kelly de Liara gibi tatlı bir karakter direk yanımızda olması da cabası ancak geleceği yok işin. Bioware ilişkileri yarıda kesmekten zevk alıyor anlaşılan
    birşeyler demek istiyorum ama spoiler'a girer. Spoiler butonu içinde olsa bile spoiler vermeyi pek sevmiyorum.
  • yardımların için teşekkürler

mass effect2 yi tr yaması çıktığında da oynamıştım ama böyle sarmadıydı. ME1 den karakterleri falan tanıyınca daha anlamlı oluyor.
    ME1 i türkçe yaması yok diye 2. oyundan başlayacak olanlar varsa ilk oyunu es geçmemelerini öneririm. zaten çok da uzun değil ilk oyun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GATIRCAN -- 26 Şubat 2015; 19:36:01 >

• Ashley atarlanıyor bize zaten cerberusa katıldık diye.

• dlc leri kurdum ama oyunun menüsünde dosyalar hasar görmüş diye uyarı mesajı gelmişti. şimdi uyarı gelmiyor. dlclerin düzgün çalışıp çalışmadığını hangi dlclerin aktif olduğunu nasıl anlayabilirim
  • shadow broker dlc sini kurdum. görevi de bitirdim ama liarayla ilişki ile ilgili seçenekler çıkmadı bende
    izlediğim videolarda farklı seçenekler vardı. bende niye çıkmıyor o seçenekler?
    İlk oyunda Liara ile ilişkideysen ve 2.oyunda kimseyle ilişkide değilsen çıkması lazım.

• ilk oyunda liara ile ilişkideydim ama farklı bir karakterde oynayım diye kayıtlarımı ikinci oyuna taşımadım.
    ikinci oyunda kellyle biraz ilerlettim ama bişey olmadı. akşam yemeği yedik
    Onu ben de yedim sonra Miranda ile devam ettim o sıkıntı olmuyor. Demek ki sadece Liara ile devam ediliyormuş yeniden başlamıyor.
    Oyunun başlarındaysan yeniden başla ama save editor kullan. İstediğin gibi geçmiş yaratabilirsin.

• 10 saat falan oynadım. baştan başlayamam şimdi
    3. oyunda nasıl olacak? onda da mı liarayla olmayacak
    3.oyunda dlcsiz bile Liara ile devam edebiliyorsun.
    Liara olmayacaksa Miranda'ya yürü derim.

• iyi bari
  • nalet olsun ya save dosyalarım bozulmuş. kayıtların hiçbirinden devam edemiyorum. zaten oyuna girerken dlc dosylarından birine bozuk diyip duruyodu.
    en sonunda patladı heralde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GATIRCAN -- 27 Şubat 2015; 18:01:30 >
    En iyisi temiz kurulum yapmak. Reaper'ların oyunu bunlar oyunu bırakma yazık etme oyuna . Bu sefer bütün dlcleri kurma internette açıklamaları vardır gereksiz olanlarla uğraşma bence.
  • şimdi kaldırdım oyunu baştan kuracam ama dlcler tek tek yok. paket halinde var, hepsini birden yüklüyor. bunu da zor buldum zaten
  • Farklı bir deneyim yap Mirandayla bence.
  • oyunun saveleri bozulmuştu. silip baştan yükledim dlc leri kurdum ama çalışmıyor heralde dlc ler.
    oyuna girerken cerberus ağından dlcleri onaylatmalısınız falan diyor. nasıl aktifleştirebilirim bu dlcleri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GATIRCAN -- 3 Mart 2015; 18:16:10 >
  • 
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.