Şimdi Ara

Mass Effect %100 Türkçe Yama [Yamanın yeni versiyonu ve dlc çevirileri eklendi]

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.372
Cevap
56
Favori
40.843
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 hafta
  • Cevaplayan Üyeler 265
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 156
  • Ortalama Mesaj Aralığı 23 saat 3 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 187
  • Favoriye Eklediklerim 74
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • evilhuman (156 mesaj) Absnthe (96 mesaj) Clarpuff (58 mesaj) BaTDeM (35 mesaj) Estelll (34 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (1154 mesaj) Mobil (151 mesaj) Tablet (12 mesaj) Mini (33 mesaj) Uygulama (19 mesaj) (3 mesaj)
  • @
86 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Oyun >> Türkçe Yamalar >> Yayınlanmış Yamalar >> Ücretsiz Yamalar >> Mass Effect %100 Türkçe Yama [Yamanın yeni versiyonu ve dlc çevirileri eklendi]
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    877 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Anımsatma yapmak istedim.

Arkadaşlar yorucu zamanlar geçiriyorum. Biraz kafa dinledikten sonra, bu yamanın modlarla uyumlu hâlini yayımlayacağımdan kuşkunuz olmasın. Keşke daha önce yapabilseydim ama gerçekten zaman bulamadım. Yeni yıla girmeden mutlaka bu işi de hâlletmeye çalışacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evilhuman -- 22 Ekim 2021; 0:57:43 >
    |
    |
  • Teğmen
    231 Mesaj

Öncelikle emeğine sağlık

Arkadaşlar bi sorum olacak, ben bu oyunu uygun yollu nereden temin edebilirim. Steamde takip ediyorum indrimde bile 100TLye iniyor minimum, 2007 yılı oyunu yahu. Hem yamanın çalışacağı hem de tavsiye edeceğiniz bir platform var mıdır.

• Yüzbaşı
    428 Mesaj

EA Steam'e geri döndü diye sevindik te boşa sevinmişiz. Steam'e döndüğü ilk hafta tüm oyunlarına zam yaptı. Normalde 31₺'ydi, İndirimde 7₺'ye düşüyordu. Şimdi sonbahar indirimini VS bekleyin hocam, 32₺'ye düşebiliyor bazen Steam'de.
    |
    |
    berk13141516 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    231 Mesaj

Mass effect 1 steamde tek sürüm birde, dlc sini falan göremedim ben. Sen görüyor musun?

|
    |
    Microphone Not Found kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    231 Mesaj

DLC yama dosyasını indirebilen var mı? Bende hep world of tanks reklamı çıkıyor bi türlü indiremiyorum.

|
    |
  • Yüzbaşı
    428 Mesaj

Steam'de DLC'leri satılmıyor hocam.
    |
    |
    berk13141516 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    946 Mesaj

Yamanın ilk zamanlarından beri bekliyordum sonunda çıkmış. Elinize kolunuza sağlık çeviride emeği geçen herkese teşekkürler.

@evilhuman hocam dlc yama çeviri linki patlamış yenileyebilme şansınız var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sirinle Beni Sirin Baba -- 1 Aralık 2021; 12:11:2 >
  • Yüzbaşı
    946 Mesaj

Dlc yamalarını tekrar upload edebilecek birisi var mı ?

• Yüzbaşı
    877 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Yeniden yüklüyorum. Bilgi için teşekkürler.

|
    |
    Sirinle Beni Sirin Baba kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    877 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evilhuman -- 20 Aralık 2021; 12:9:6 >
    |
    |
    Sirinle Beni Sirin Baba kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1340 Mesaj

Elinize sağlık. Bu arada yamanın modlarla uyumlu halinin durumu nedir, öğrenme imkanımız var mıdır ? Teşekkürler.

|
    |
    evilhuman kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    877 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Teşekkür ederim.

Aslında yeni yıla girmeden tamamlayacaktım ama iş yüküm çok fazla olduğu için zaman bulamadım. Umarım Şubat ayının ortalarına doğru yamayı modlarla uyumlu olacak biçimde paylaşacağım.

|
    |
    Ottway kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
valorant vp
valorant points
Webtures SEO;SEO Nedir?
bankacılar
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,282
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.