Şimdi Ara

Mass Effect %100 Türkçe Yama [Yamanın yeni versiyonu ve dlc çevirileri eklendi] (54. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.382
Cevap
53
Favori
57.372
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
87 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kendi driveına ekleyip sonra sağ tık kopya oluştur deyip o kopyayı indireceksin. "Bilmemne.rar dosyasının kopyası" gibi bir isimle indiği içinde yeniden adlandırman gerekecek. Hepsi bu.
  • 4T1LL4 kullanıcısına yanıt
    Hocam kendi driveına eklemesi lazım, aynı hatayı verebilir arkadaşta.
  • DUYURU: Türkçe yamanın bir sonraki "final sürüm"ünü alternatif olarak, hem A lot of textures (ALOT) hem de MEUITM modlarının son sürümleriyle uygun hâle getirmeye çalışacağım. Sizleri bu konuda kesin olarak üç-dört gün içinde bilgilendiririm.

Mod konusunu merak edenler için şunları belirtmem yararlı olur. Yama için herhangi bir modla uyumlu olup olmadığı konusunda bir şey söyleyemem. Yine de Fuat dostumun ve bazı arkadaşların da söylemiş olduğu gibi, Türkçe yama, MEUITM modunun güncel olmayan; 4.4 GB boyutundaki 1.2 versiyonu ile ufak tefek hatalar dışında uyumlu çalışıyormuş. Kendim denemediğim için hangisini daha önce kurmanız konusunda bir şey diyemem. Konu içindeki bu modla oynamış olduğunu söyleyen arkadaşlarımızdan düzgün bir dille ne yapmanız gerektiğini sorabilirsiniz.

@lennon54; sana sorduğun sorunun yanıtı için en geç iki hafta içerisinde özel mesaj yollayacağım.

@Strosferus13; yamanın boyutu büyük olduğu için google drive dışında başka bir yere upload etmek için çok uğraşmam lazım. Siz yamayı indirme sorununuzu çözerseniz, başka dert edeceğiniz bir şey yok. Yamayı uygulayıp, oynayabilirsiniz. Mod konusunun şimdilik yamayla bir ilgisi yok, kendi aramızda konuşuyoruz. @Midorima; size de yardımcı olmaya çalıştığınız için teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evilhuman -- 29 Ağustos 2019; 15:28:39 >

• evilhuman kullanıcısına yanıt
    Meiutm 2.8 gb olanı ALOT'un installeri ile kurulabiliyo. Burda dikkat edilmesi gereken sağ taraftaki zip, tpf gibi yazılar. Zip diyosa ALOTun içindeki Downloads Mods klasörüne direkt atıyoruz, tpf diyosa çıkartıyoruz. Resimdeki aşamaları yaptıktan sonra türkçe yamayı kurup deneyecem. Yalnız burdakilerden önce controller mod ve faster elevatoru da kurdum ben. Bakalım olacak mı? Sonucu derim.

Mass Effect %100 Türkçe Yama [Yamanın yeni versiyonu ve dlc çevirileri eklendi]
  • Sağ tık yapamam çünkü Android telefon üzerinden indirmeye çalışıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de buradan deniyorum, belirtmeniz iyi oldu.
  • Strosferus13 kullanıcısına yanıt
    sağ tık önemli değil diğer kısımları yani; kendi driveına ekleme ordan kopya oluştur deyip o kopyayı indirme kısmını yap yeter ki. İnince yeniden adlandırırsın. Arkadaş link atmış önceki sayfada kendi oluşturduğu kopyanın ama olmadı sanırım o link?
  • Linke tıklayınca direk kopya indiriyor, kendi driverıma nasıl ekleyeceğim ekran görüntüsü ile anlatırsan daha iyi olur
    Burada dediklerini yapmaya çalıştım ama olmadı galiba

bu iniyosa tamam inmezse ya da inmiyosa diye benim dediklerim. Bu insin dediğim şekil yeniden adlandır hepsi o.
  • İnen dosyasının adı "kopyası" yazıyor değiştirecek miyim onu ve rar uzantını?

bilmemne.rar "adlı dosyanın kopyası" -> bilmemne.rar;

Buna benzer şekilde değiştiraceksin. Kısaca yeniden adlandırmada yapacağın şey tırnak içine aldığım kısmı silmek.
  • önceki versiyonu talimatları birebir uygulamama rağmen tam anlamıyla çalıştıramamıştım. altyazılar ingilizce olarak kalmıştı nedense.

indirip deneyeceğim, teşekkürler.
  • tylor kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.

Şu anda kurulum çok ama çok kolay. Umarım sorunsuz bir şekilde uygularsınız.
  • evilhuman kullanıcısına yanıt
    güzel çalışıyor, elinize sağlık.
  • tylor kullanıcısına yanıt
    Öyleyse iyi oyunlar. Umarım beğenirsiniz.
  • Türkçe karakterlerin bir kısmı okunmuyor, küçük kare şeklinde görünüyor. Oyun steamde var ama bir an önce oynamak için Repack sürümünü indirmiştim boyutu küçük olduğu için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi paxal -- 29 Ağustos 2019; 23:25:21 >
  • paxal kullanıcısına yanıt
    Sorunun çözümü yama dosyaları içinde mevcut ama oyunun Steam veya Origin versiyonları dışında şeyler için bir şey diyemem.
  • Türkçe karakter için yapılması gerekenleri yapmıştım. Benim için sorun değil, steam'den yükleyip oynarım. İleri ki zamanlarda, oyunu orijinal olmayan kişilerden duyabilirsiniz diye durumu söylemek istedim sadece.
    Orijinal dışındaki sürümleri desteklememe kararınıza saygı duyuyorum. Emekleriniz için tekrar teşekkürler.
  • Bende save sorunu ortaya çıktı. Mesela örnek verecek olursam; konsey görevi için büyükelçilerle görüşmeyi gerçekleştirip hızlı kayıt ettim sonra oyundan çıkıp tekrar girdiğim de hızlı kayıt ettiğim yer, görevi yapmamış gibi başa atıyor. Sorun neden kaynaklandı bilmiyorum. Oyunu silip tekrar yüklüyorum. Bu sefer MEUITUM mod kurmadan oynayacağım. Bir daha sıkıntı çıkarsa bilgi veririm.
  • 
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.