Şimdi Ara

Mass Effect %100 Türkçe Yama [Yamanın yeni versiyonu ve dlc çevirileri eklendi] (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.382
Cevap
53
Favori
57.124
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
87 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: emrecan12bjk

bende sıkıntı olmadı çıkarırken part1 e çıkar dedim 2.85 boyutunda dosya çıkardı ve yazdığınız işlemleri uyguladım uğraştırdı baya ama olsun. :D

sıkıntı yok gibi oyuna başlayayım bakayım ne olacak.

Malesef Bundan sonraki calişmiyacak :D oyuna başladiginda dünyayi görünce Küt Takılacaksin :D o yüzden yeni linki bekle kardeşim
  • emrecan12bjk E kullanıcısına yanıt
    Hangi grafik modlarını kurdunuz acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Absnthe

Malesef Bundan sonraki calişmiyacak :D oyuna başladiginda dünyayi görünce Küt Takılacaksin :D o yüzden yeni linki bekle kardeşim

Alıntıları Göster
    takılmadım akıyorum şuan
  • ALOT mod paketini kullanıyorum. MEUITM dahil 2 büyük ve 3 küçük grafik modunu beraber kuruyor bu paket. Türkçe yamayı sorunsuz uyguladım fakat oyun çöküyor daha oyun başlar başlamaz. Verdiği hata şu şekilde.
    http://i.hizliresim.com/oVjmOQ.png

Tek başına MEUITM ile kullanımda ciddi bir sıkıntı yok demişsiniz. Silip tekrar öyle mi kurayım sizce?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nkvelioglu -- 17 Temmuz 2018; 1:9:24 >
  • Olur öyle şeyler Doğukanım aceleye gerek yok sen en büyük güzelliği yaptın zaten bunlar yanında tuzu biberi
  • Mass Effect %100 Türkçe Yama [Yamanın yeni versiyonu ve dlc çevirileri eklendi]Mass Effect %100 Türkçe Yama [Yamanın yeni versiyonu ve dlc çevirileri eklendi]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Albino78 -- 17 Temmuz 2018; 1:8:16 >
  • tebrik eder ve çalışmalarınızın devamını beklerim bana grafik modunu kurabilecek arkadaş varmı beceremedim teamviewer bağlanıp yappıcak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Albino78

Anlasildi. Meiutm mod takıldık :d
  • Absnthe kullanıcısına yanıt
    Bende de sorun çıkardı eski bağlantı. Bilmiyorum siz de nasıl oldu ama büyük ihtimalle sorun yaşayabilirsiniz ilerleyen dakikalarda. 3 dakika sonra yeni bağlantı hazır arkadaşlar.
  • Sorununuz mod ile alakalı değil arkadaşlar Türkçe yama ile alakalı. Yeni link eklenince sorun yaşamadan oynarsınız. Eğer sorun yaşayan olursa Belgelerim klasöründe ki Bioware Mass Effect yolunda BİOENGİNE.ini olacak onu silip bir deneyin çözülme ihtimali yüksek sorununuzun.
  • Baya oynuyorum ben ya herşey yolunda. part 2 nin neresi bozukmus benimki mi normal indi kurulumu yaptım anlamadım şimdi

Edit: Modsuz steam kurulumuyla oynuyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Punk4Life -- 17 Temmuz 2018; 1:18:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Punk4Life

Baya oynuyorum ben ya herşey yolunda. part 2 nin neresi bozukmus benimki mi normal indi kurulumu yaptım anlamadım şimdi

Edit: Modsuz steam kurulumuyla oynuyorum.
    aynen bende de sıkıntı yok. modsuz oynuyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Absnthe

Alıntıları Göster
    dünyayı görünce takılacak mıyım

Mass Effect %100 Türkçe Yama [Yamanın yeni versiyonu ve dlc çevirileri eklendi]

mod kurulu değil bu arada.
  • Tek parçada olmadı bu sefer. Neyse sizler halletmişsiniz ama çalışan linkleri silmişiz. Baştan bir daha yükleyeceğim. Ne uğraştırdı be gece gece.
  • Shepard'ı Shepherd diye okumuşum
    Aklıma direk bu herif geldi
    Mass Effect %100 Türkçe Yama [Yamanın yeni versiyonu ve dlc çevirileri eklendi]
  • evilhuman kullanıcısına yanıt
    :( herkes oynuyor bi ben indirme link geç kalmışım :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: evilhuman

Tek parçada olmadı bu sefer. Neyse sizler halletmişsiniz ama çalışan linkleri silmişiz. Baştan bir daha yükleyeceğim. Ne uğraştırdı be gece gece.
    Dürüst Olmak gerekirse oyun türkçeleşti. 2.Winrar yoktu ama. bazi yerler ingilizce olacak muhtemelen.

tek parca niye olmadi acaba
  • evilhuman kullanıcısına yanıt
    çok teşekkür ederim hemen deniyip yama hakkında düşünceleri ileticem şimdiden elelrinize sağlık
  • quote:

Orijinalden alıntı: evilhuman

Yeni bağlantı:https://drive.google.com/file/d/1uZ9brXZJvLebHnIX3da8OPyK-DztiqEY/view?usp=sharing
    Hadi BAKALİM :) Hayirli olsun
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.