Şimdi Ara

Finansbank Enpara [ANA KONU] (90. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
20.148
Cevap
499
Favori
1.239.768
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8889909192
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • başvurunca adresimize gelen görevli adımıza hazır basılmış kart mı getiriyor?

yoksa ilk önce geçici bir kart getirip daha sonra asıl kart adresimize kargoyla mı geliyor acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: FlyingHigh

başvurunca adresimize gelen görevli adımıza hazır basılmış kart mı getiriyor?

yoksa ilk önce geçici bir kart getirip daha sonra asıl kart adresimize kargoyla mı geliyor acaba?

geçici kart geliyor ama asıl kart talep edilirse geliyor. sıkıntısı olmuyor aynı kartın isimlisi geleceği için kaybedince talep edersiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: inexo

quote:

geçici kart geliyor ama asıl kart talep edilirse geliyor. sıkıntısı olmuyor aynı kartın isimlisi geleceği için kaybedince talep edersiniz

teşekkürler hocam.

son olarak başvururken kişisel bilgiler kısmında ikametinizin oldugu il ve ilçeyi girin diyor. buraya yaşdıgım yeri mi yoksa kimlikte yazan yeri mi gireceğim :)
  • quote:

quote:

quote:

teşekkürler hocam.

son olarak başvururken kişisel bilgiler kısmında ikametinizin oldugu il ve ilçeyi girin diyor. buraya yaşdıgım yeri mi yoksa kimlikte yazan yeri mi gireceğim :)

yaşadığın yeri girecek sistem zaten asnks kaydını da gösteriyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Monarch@

quote:

Orijinalden alıntı: XYAĞMUR

Bugün saat 14.30 da telefonla başvurdum. Saat 16.00 da sözleşmeyi getirdiler.16.30 da internet şubesine giriş yaptım. Diğer bankadan EFT'yi gerçekleştirip saat beşden önce hesabımı açtım.

Bu ne hız

enpara alt komşu herhalde veyada enparada çalışıyo arkadaş

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TwiNChiL

quote:

Orijinalden alıntı: mertbenzerli

bakıyorum da hemen hemen her banka e-vadeli hesap adında enparanın çakması olan ürünlerini hizmete sokuyorlar. Ama enpara kadar duyulmuyorlar. oranlarına bakıyorum şube deki oranlar la nerdeyse 2 katı faiz veriyorlar ama aralarında en iyisi yine enpara.com . bunun yanında kan emici diğer bankaların da benzer hizmetleri henüz yok misal halkbank hala %4.5 gibi komik bir rakamdan faiz veriyor. işim gereği bazen gitmek zorunda kalıyorum insanları resmen kandırıyorlar. insanlar faizler çok düşük dediklerinde meblağ düşük teyze ama sizin için 42 günlük yapalım diyorlar %0.5 fazla verip kandırıyorlar. gecen de yapı kredi deydim her 10 müşteriden 4 ü hesap işletim ve fazla kesilen stopaj için itiraza geliyor. benim işim 1 saat sürdü bu süre zarfında 3 kişi kredi kartını iptal ettirdi :Dhttps://forum.donanimhaber.com/images/micons/m8.gif

neticede aralarında en avantajlısı şimdilik enpara.com gibi yakında iadatsız kredi kartı ürünleri de çıkarsa süper olur :D

ama yinede sormak isterim sizlere diğer bankaların ortalama sundukları 7.90 gibi e-vadeli hesaplarına karşın enpara.com güvenilir mi ? yada mantıklımı ? :D

8 ay falan oldu benim askere gitmeden parayı enparaya yatırdım hiç bi problem yok en düşük 7,5 gördüm sanırım oranı..şuanda 9,40 tan 31 gün yenilendi kesinlikle tavsiye ederim geçmeyenlere gülüyorum zaten

ilginize teşekkürler peki hiç hata oldumu sistemde. ing birkaç kere hatalı faiz oranı ve stopaj kesimi olmuştu. diğer bir örnek iş bankasına gece 11 den sonra sürekli bakım çalışması oluyordu . teşekkürler...

• oran olarak değil de rakam olarak neye ne geldi açıklar mısınız biraz

• quote:

oran olarak değil de rakam olarak neye ne geldi açıklar mısınız biraz

1000 tl birikim yani günlük 0.20 krş aylık 6 tl (%8.75)

1000 tl 32 günlük 7.23 tl (%9.40)
  • 1000 tlye 7 tl gibi..
    bir sorum daha olacak ben 5000 tl nakit yatırmayı düşünüyorum finansbank gişeden masraf alır mı atm den 5000 tl yatar mı

• inexo kullanıcısına yanıt
    yasal olarak enpara.com finansbank ın iştiraki olduğundan engel yok ancak bunu alışkanlık haline getirmeniz durumunda hesaplarınız finansbankın fiziksel şube hesaplarına aktarılır ki faiz oranı enpara.com a göre düşüktür.

ilk etapta size yardımcı olacaklardır sakınca yok ancak öncesin de çözüm merkezini aramanızı tavsiye ederim .şubeler bazen gıcık olabiliyorlar .zaten enpara.com u tercih etme sebepleriminden biri de bu insanlar la muhatap olmuyorum :D

Size verilen encard ile enpara.com daki vadesiz hesabınıza günlük azami 19.000 yatırma limitiniz bulunmaktadır. Bu oran geçiçi olarak sizin talimatınız ile arttıralabilir. aynı şekilde günlük çekim limitiniz de 5.000 tl dir bu oranda bir defaya mahsus olmak üzere sizin talimatınız ile çözüm merkezinden arttıralabilir.
  • Gunluk para cekim limitini nereden öğrendiniz? Link var mı?

• arkadaşlar bu konularda bilgi sahibi değilim kusura bakmayın,
    ben aylık maaş alan kamu görevlisiym..her ay mevcut hesap bakiyeme para aktarmayı düşünüyorum maaş aldıkça..
    bu durumda enpara da nasıl bir vadeli hesap açtırmalıyım..aylık mı olmalı örneğin ?
    tek hesapta birikmesini istiyorum yani.
    bugüne kadar bir birikim yapamadık bundan sonra yapalım artık :)
    teşekkürler
  • size gelen kart vadesiz bir hesap karti zaten.. siz internetten birikim ( 8.75%) ve 5 taneye kadr vadeli hesap acabiliyorsunuz... istediginiz hesaplara aktarma yapabiliyorsunuz yani...
  • voodoo child kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim bilgi için.bu hafta içinde başvurmayı düşünüyorum ben :)
  • quote:

1000 tlye 7 tl gibi..
    bir sorum daha olacak ben 5000 tl nakit yatırmayı düşünüyorum finansbank gişeden masraf alır mı atm den 5000 tl yatar mı

atm den 200tl bankonatlar olarak 25 adet alır..40 adet bankonata kadar atm den yatırabiliyorsunuz
  • Android uygulaması gelmiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -AhmtOzdmR-

Android uygulaması gelmiş.

Günaydin güncelleme bile geldi

• Sürekli rom değiştirdiğim için mobil bankacılık uyglması hiç kullanmıyorum fark etmem zaman aldı :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: -AhmtOzdmR-

Sürekli rom değiştirdiğim için mobil bankacılık uyglması hiç kullanmıyorum fark etmem zaman aldı :D

Ben de bu aralar rom değiştiriyorum bol bol, titanium backup tavsiye ederim.
  • 
Sayfa: önceki 8889909192
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.