Şimdi Ara

Finansbank Enpara [ANA KONU] (821. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20.153
Cevap
500
Favori
1.240.859
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 819820821822823
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kral1840

geçmiş olsun hocam.
    bilgilendirme için teşekkürler benim bankamatikte çipsiz.bende şimdi arayıp çipli istiyorum hemen.
    çok teşekkürler. İsteyin kesinlikle, benzer olayları araştırırken hep çipsiz kartların başına geldiğini okudum.
    Enpara'nın ilk reddedişi sonrası çok sinirlenmiş olsam da, hızlı çözümü için yine kullanmaya devam edeceğim.
    Garanti ve benzer bazı bankalarda iadenin çok uzun sürdüğünü okudum birkaç şikayette.
  • invadersmustdie kullanıcısına yanıt
    Allah korusun başımıza böyle bir durum gelirse diye soruyorum harcama itirazı nasıl yapılıyor hocam direk sözlü bankayı arayarak mı?
  • oktay1910 kullanıcısına yanıt
    evet daha önce de bir firma ürünü göndermemişti, harcama itirazı oluşturdum anında iade ettiler.

Bankayı arıyorsunuz, mailinize harcama itiraz formu gönderiyorlar doldurup cozum@enpara adresine yolluyorsunuz. Gerekli talimatlar mailde mevcut oluyor.

Sanal veya normal posla yapılan ödemeler 1 ay sonra karşı tarafa geçtiği için banka daha fazla kontrol sahibi.

Son olarak kartınız çipli değilse bankanızı arayıp çipli kart talep edin, mevcut çipsiz kartınızı iptal ettirin.
    Teşekkür ederim hocam kartım çipli sizede geçmiş olsun. Bu ara Enpara ile ilgili şikayetler çoğaldı dikkatli olmak lazım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Çok geçmiş olsun. Atm kullanırken kare barkod ile giriş yapın en güvenli yöntem şimdilik bu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • artık para yuklerkende çekerkende farklı bankamatiklerden CUKKA lamaya başladı. Ben alternatif bakıyorum iptal edecem.
  • Yüklerken zaten komisyon alıyordu

• Herkese iyi akşamlar, "teşekkürler kredisi" adı altındaki kampanyadan faydalanan oldu mu acaba? Hesaplama yaptığımda 3 ay erteleme yapınca faiz avantajı tamamen iptal oluyor. Erteleme hakkında bilgisi olan var mı?
  • Herkese selamlar,

Webdenal.com üzerinden 1750 TL'ye RAM aldım. Provizyondan düştükten sonra mı taksitlendirme bölümünde gözükecek. Umarım sorun yaşamam...
  • Herkese merhaba,
    Son zamanlarda internetten altın alıp taksitlendirme yapan oldu mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kara Mithat

Arkadaşlar kartımı az önce aldım bende aranıza katıldım.Ama konuda bahsedildiği gibi 1 gün öncesinden arayıp geliyoruz diye haber vermediler bana,bu sabah saat 10:30 gibi bir bayan aradı müsaitseniz yarım saat içinde geliyorum dedi.Konuda eve galoş ile geldikleri birşey yiyip içmedikleri yazıyordu eve galoş giymeden girdi ve ilk istediği şey soğuk su oldu ve sigaramdan bir dal aldı .Şu anda benim okuduğum bölümden mezun olmuş 2 yıl önce oradan biraz muhabbet ettik daha sonra karnı acıkmış buraları hiç bilmiyorum sende açsan ve güzel biryer biliyorsan gidelim dedi,pizzacı var burada oraya götürdüm yedik şimdi geldim eve
    Bize de ancak badem bıyıklı kurye gelir

• arkadaşlar selam,
    ben enparaya başvuruyorum şu anda, ilk defa kredi kartı alıyorum.
    burada benim amacım internet alışverişlerinde kolaylık olması -banka kartı her yerde geçmiyor-
    yani eksiye düşmek veya cebimde olmayan parayı kullanıp ekstre tarihinde ödemek gibi bir amacım yok.
    örneğin bu ay karta 500 tl yükleyip bunu aylık otomatik ödemelerim(fatura vs.) ve internet alışverişlerim için kullanmak istiyorum

1)bu parayı atmden yüklerken benden ücret kesimi yapar mı ?
    2)e ticaret olaylarında enparayı tavsiye eder misiniz
    3)ben bu kartımda eksi değil, kendi yüklediğim 500 tlnin 100 tlsini 10 gün sonra çekmek istedim. bunu atmden çekerken kullanım sözleşmesinde yazan "nakit avansta %5 + 8tl" vs. gibi ücret kesintileri olur mu ? yoksa koyduğum 100 tlyi kesintisiz çekebilir miyim
  • egoist84 E kullanıcısına yanıt
    Evet hepsiburadan dün bi ürün almıştım bugün taksitlendirmesini yaptım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Odeabanka bugün kredi ödeme sözüm vardı yetkili 3 haziran 2019 pazartesi günü(arefe günü) 11.00 a kadar EFT yapılabilecektir ancak demişti. Bir kalktım saat 11.30 garanti hesabımdan(maaş hesabı sözde eft ücretsiz) göndermeye kalktım 9.5 tl işlem ücreti istedi.Daha 1 saat sonra falan ise hiç işlemi yapmadı bile. Gidip garantiden parayı çekip enparaya atıp eft deneyim dedim. ÇAAAT diye ücretsiz olarak gönderdi. TEŞEKKÜRLER ENPARA İYİKİ VARSIN. :)
  • Şimdi başvursak eve kaç gün içinde gelirler ?
  • denizbank ve teb bankası ile anlaşma yapılmış detaylar
    https://www.qnbfinansbank.enpara.com/kampanyalar/uc-banka-tek-atm-kampanyasi.aspx
  • Arkadaşlar altın birikimi yapmak istiyorum
    Garanti ve yapıkredide vadesiz hesaplarım var sadece bu konuda da pek bilgim yok enpara mı açmalıyım sizce ? Ben kesinti yaşamadan al sat ya da birikim yapmak istiyorum dolar ve altın yönünden
  • Spotify ve netflix kampanyası ay sonu bitiyo. Umarım devam ettirirler

• enpara dan paycelle eft yaptim. fakat para bankalar arasinda kayboldu. enpara yi aradim bizden gitti. deniz bank ve turkcell bizde yok diyor. enparayi aradim iade istedim. bakalim ne olacak. eft yerine turkcell magazadan odemenizi tavsiye ederim. sistem tam oturmamis olabilir
  • Arkadaşlar yeni Enpara üyesi oldum. Banka kartının tasarımını değiştirmişler ve Mastercard sistemini geçmişler. Benden başka Mastercard olarak kullanan var mı?
  • 
Sayfa: önceki 819820821822823
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.