Şimdi Ara

Finansbank Enpara [ANA KONU] (800. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
20.148
Cevap
500
Favori
1.239.626
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 798799800801802
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Guanzo

işitme engelliyim buna nasıl başvuru yapabilirim? telefon ile arayıp soru soruyorlarmış ne yapmam gerekiyor?

İşitme engellilere vermiyorlardı diye biliyorum

Aile yakınınız adına alabilirsiniz o şekilde kullanırsınız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: teyzen nevfik

quote:

Orijinalden alıntı: Mojidozirikato

quote:

Orijinalden alıntı: Guanzo

işitme engelliyim buna nasıl başvuru yapabilirim? telefon ile arayıp soru soruyorlarmış ne yapmam gerekiyor?

İşitme engellilere vermiyorlardı diye biliyorum

Aile yakınınız adına alabilirsiniz o şekilde kullanırsınız.

yuh öyle saçma şey mi olur?(sözüm şahsınıza değil bu söylediğiniz olaya hocam) eğer bu dediğiniz gerçekse hepten gözümden düşer enpara,zaten şu kredi kartı olayından dolayı gıcık oldum kendilerine ve ceptetebi aktif olarak kullanmaya başladım.eğer bu doğruysa olmaz olsun böyle bankacılık anlayışı.

Bende doğru bulmuyorum bu ötekileştirmektir birde dijital bankaymış canlı destek ver bu kişilere o zaman görüntülü olara fasa fiso bende almayacağım kartlarını gerek yok

• Döviz fiyatları vs. güncellenmiyor mu yada farklı mı ücretlendiriyor enpara? Şu an dolar 3.84 fakat cep şubede 3.89, çeyrek 258 küsürken cep şubede 280 görünüyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Frank Slade

Döviz fiyatları vs. güncellenmiyor mu yada farklı mı ücretlendiriyor enpara? Şu an dolar 3.84 fakat cep şubede 3.89, çeyrek 258 küsürken cep şubede 280 görünüyor?

Mesai saatleri dışında herşey Finansbank lehine göre düzenleniyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kampanyaavcı kullanıcısına yanıt
    Anladım teşekkürler.
  • Frank Slade kullanıcısına yanıt
    mesai ve iş günleri dışında tüm bankalarda döviz, altın bozma aşırı düşük,alış aşırı yüksek.alış ve satış işlemlerini seans saatleri içinde yapmak lazım.
  • Ekşisözlük yazarı coy sitik ten alıntıdır.

Bu kadar iğrenç bir tasarım görmedim birde yanına kredi kartı yazmışlar yok akbil bilmiyorduk

• quote:

Ekşisözlük yazarı coy sitik ten alıntıdır.

Bu kadar iğrenç bir tasarım görmedim birde yanına kredi kartı yazmışlar yok akbil bilmiyorduk

tasarım istiyorsan garanti akbank vs kullanabilirsin biz enparayı sadeliği ve ücretsiz olması nedeniyle kullanıyoruz

• KK bence fena değil yemişim tasarımını aidat yok aksine müşteriye ödeyeceğini söylüyor. Ben kullanmaya başladım ufak ufak
  • MasterCard logosu karttan daha güzel

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Watari68

quote:

Ekşisözlük yazarı coy sitik ten alıntıdır.

tasarım istiyorsan garanti akbank vs kullanabilirsin biz enparayı sadeliği ve ücretsiz olması nedeniyle kullanıyoruz

Yaw he he

• Kartın tipi zerre umrumda değil garanti Bonus senelerdir kullanırım 1 kere katıldım içi boş kart zaten onlar yollamıştı kampanya olmazsa köşede durur sadece Bonus gibi...

• quote:

Orijinalden alıntı: zorradam

enpara kredi kartı kendi personeline verilmiş deniyor kulislerden gelen haber en geç aralık ayının başında genel kullanıma açılacak hayırlı olsun

• Kredi karti kullanima ve basvuruya acilmis bugun tesadüfen gördüm

• Bugün kredi kartına baş vuru yaptım ve onaylandı. Mevcut finansbank kartımla ortak kullanılcakmış garip. Ayrıca aidat gibi saçma sapan ücretler olmadığı için de diğer kartlarımı kapatıp sadece en para kullanmayı düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: MoÇü

Bugün kredi kartına baş vuru yaptım ve onaylandı. Mevcut finansbank kartımla ortak kullanılcakmış garip. Ayrıca aidat gibi saçma sapan ücretler olmadığı için de diğer kartlarımı kapatıp sadece en para kullanmayı düşünüyorum.

Enparada finansbanktan ayrı bir banka olmadığı tüm ve kredi kartları yönetmelik ve mevzuatları finansbank a.ş nin geçerli olduğunu varsayarsak ortak olması normal bir durum.Kapattırırsınız diğer finansbank kartınızı aidat varsa.

• limiti ne kartın?

• adamlar kartın tasarımına kafayı takmış
    nasıl köylüsün siz ya
  • öğrenci olarak başvurum reddedildi, çalışan olarak başvurdum şirketi arayan direkt bana ulaştı çalışan teyidi için , başka kimsede yok kendimi teyit ettirmek için numara mı yapsaydım yahuu, neyse yine red geliyor heralde bakalım, dahada enparaya gelmem benim için enpara bitmiştir, telefonu şirkette açan benim hâlen başka biri yok mu teyit için denmesi, tek çalışanım neyapsak yani sokaktan birinimi çevirsem, yada y...

• Bunlar sanal kartın tasarımınada kafa takar

tablo diye evin bi tarafına asacaklar ya

• 
Sayfa: önceki 798799800801802
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.