Şimdi Ara

Finansbank Enpara [ANA KONU] (796. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
20.152
Cevap
500
Favori
1.240.874
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 794795796797798
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaslar benım daha once boyle tecrubem olmadıgı ıcın bı kac sorum var.. enparayı BKM Express e kayıt etmek mecburmuyuz edemessek ornegın bır kitap sitesinden alısverıs yapamazmıyız en çok önem verdiğim yer bu... ikincisi de karta atm den para yükleyip çekebiliyormuyuz.. tesekkurler sımdıden
  • Kralrep kullanıcısına yanıt
    Standar herhangi bir bankada hesabın ve kartın olduğunda ne yapabiliyorsan Enparada da aynısını yapabiliyorsun. Alışveriş için BKM Ekspress'e kaydetmek zorunda değilsin.
  • arkadaşalar enpara dan hesap açtırmak istiyorum ama aylık ücreti veya hesap açarken açılış ücreti gibi yani ödeyeceğimiz herhangi bir ücreti var mı? bilgi verirseniz sevinirim.
  • zamir84 kullanıcısına yanıt
    Eft ücreti hesap işletim ücreti vs yok.Hiç bir ücret ödemeden hem başvurup alıyorsunuz hemde kullanıyorsunuz.
  • PleasantSinger0 kullanıcısına yanıt
    teşekkürler
  • Fukasaku kullanıcısına yanıt
    sağolasın hemen başvuriyim
  • zamir84 kullanıcısına yanıt
    Eğer yoksa Cepteteb'den de kart alın isterseniz. Aynı şekilde uygun kampanyalar düzenliyorlar.
  • mahtant kullanıcısına yanıt
    kampanyalarını inceleyim teşekkür ederim
  • enpara kredi hakkında bir sorum var

kredinin sözleşme koşullarında şöyle bir madde var;

- Birbirini izleyen en az iki taksitin ödenmemesi durumunda kredi borcunuzun tamamı "hemen ödenmesi gereken borç" haline gelir ve Enpara.com bunu size bildirerek kredi borcunuzun tamamını 30 gün içinde, faiz ve vergileriyle birlikte ödemenizi talep eder. Kredi borcunuzun belirtilen sürede ödenmemesi durumunda ise kanuni takip süreci başlatılır ve QNB Finansbank'a olan tüm kredi anapara, faiz, vergi ve diğer borçlarınız yasal süreçlerin tanıdığı haklar çerçevesinde tahsil edilir.

şimdi geçen ay kredimi 4-5 5gün geç ödedim. bu ayda aynısı olacak.

bu durumda borcun tamamı sıkıntıya mı giriyor acaba?

bilgisi olan var mıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: FlyingHigh

enpara kredi hakkında bir sorum var

kredinin sözleşme koşullarında şöyle bir madde var;

- Birbirini izleyen en az iki taksitin ödenmemesi durumunda kredi borcunuzun tamamı "hemen ödenmesi gereken borç" haline gelir ve Enpara.com bunu size bildirerek kredi borcunuzun tamamını 30 gün içinde, faiz ve vergileriyle birlikte ödemenizi talep eder. Kredi borcunuzun belirtilen sürede ödenmemesi durumunda ise kanuni takip süreci başlatılır ve QNB Finansbank'a olan tüm kredi anapara, faiz, vergi ve diğer borçlarınız yasal süreçlerin tanıdığı haklar çerçevesinde tahsil edilir.

şimdi geçen ay kredimi 4-5 5gün geç ödedim. bu ayda aynısı olacak.

bu durumda borcun tamamı sıkıntıya mı giriyor acaba?

bilgisi olan var mıdır?

İyi de geçte olsa ödemişsin aylık taksidini. Yazdığın madde doğruysa üst üste 2 tane taksidi ödememen gerek. Yani yazdığın maddeye göre geçen ay eylül taksidini ödemeyip bu ay da ekim için taksidini ödemezsen sorun olur. Yani taksitleri geç ödemende sorun yok geç ödersen zaten ilave faiz işletiyordur. Yazdığına göre taksit ödememi en fazla bir sonraki taksit son ödeme tarihine kadar yapman gerekiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi puntoyel -- 9 Ekim 2017; 23:58:4 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• FlyingHigh F kullanıcısına yanıt
    geç ödeme kredi skorunu bozar ancak 4-5 gün geçte olsa hatta kısmi bile ödeme yapılsa yani taksit 250 iken 200 tl bile ödense kanun gereği tüketiciyi korumak için koyulması zorunlu olan bu madde yürürlüğe girmez.sıkıntı yapmayın ancak bu gecikmeler sürekli hale gelirse bundan sonraki dönemde ihtiyaç halinde tüm bankalardan yeni kredi bulmanız zor olacaktır.

eğer iş değişikliği vb.sebeple maaş gününüz değişmişse banka yeni ödeme planı ile bunu değiştirebilir.örnek ödeme her ayın 15 inde iken bir miktar ücret karşılığı banka ödene günlerini 25 i yapabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dede06 -- 12 Ekim 2017; 8:59:10 >
  • yıl bitecek bunlar hala kredi kartı çıkartacak...
  • suspectum S kullanıcısına yanıt
    Aralık dediler ama bir ihtimal 2018e sarkabilir gibi duruyor bana göre.
  • evden başvuru süreci nasıl işliyor.
  • Arkadaşlar kart ile internetten alışveriş yapamıyorum 2 kere mh ile görüştüm ama hala düzeltmediler en son görüşmeden sonra da sorununuz giderildi diye mail atmışlar tekrar arayacağım yarın ama başına daha önce böyle bir şey gelen var mı merak ettim?
    Havale EFT'de sorun yok ama normal bir şekilde 3D secure ile alışveriş yapamıyorum, gelen mesajdaki kodu girince kart bilgileriniz doğrulanamadı diyor.
  • Enpara'da sinirimi bozan bir durum var.
    Bana sürekli ayda 3-4 kere hesap ekstresi özeti geliyor.Mesela bu ay 4 kere ekstre geldi.
    Ben bunu ayda sadece bir kere alacak şekilde nasıl ayarlayabilirim?

Finansbank Enpara [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D50B08F8B -- 17 Ekim 2017; 21:51:18 >
  • Bugun finansbanka gittim doviz yatirmak icin

Sube calisani tl yatirip cekebilicegimi eskiden yasak oldugunu ama artik onun da yapildigini soylediler. Enpara musteri hizmetleri doviz yatirabilirsiniz sadece demisti ama hem tl hem doviz yatirabiliyor

• Enpara'dan hesap açmak istiyorum ama bu sözleşme imzalama vs işlerini finansbank şubesinden yapabilir miyim? Öğrenciyim yurtta kalıyorum ve genellikle dışarıda oluyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Fighting Falcon.

Enpara'dan hesap açmak istiyorum ama bu sözleşme imzalama vs işlerini finansbank şubesinden yapabilir miyim? Öğrenciyim yurtta kalıyorum ve genellikle dışarıda oluyorum.

Öğleden sonra arıyorlar genelde sizi saat 4'de buluşalım diyorlar örneğin o saatte nerede olacaksan söylersin oraya gelirler arabayla geziyor kart dağıtan kisi zaten beş dakikada bitiyor ben kampüs kapısında imzalayan gördüm metro istasyonunda imzalatan gördüm avm yemek katında imzalatan gördüm sen açık adres ver illa konut olmasina gerek yok kafe ismi ver oraya bile gelirler tabi sen yinede PlayStation salonuna falan davet etme kadin bir çalışanda denk gelebilir

• Yemek, sinemia ve kitap indirimi ile birlikte harika bir kampanya oldu.
  • 
Sayfa: önceki 794795796797798
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.