Şimdi Ara

Finansbank Enpara [ANA KONU] (777. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: SSERKAN78 , _Discovery_ Daha Az
2 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 3 Misafir - 3 Masaüstü2 Mobil
5 sn
20.153
Cevap
500
Favori
1.240.514
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 775776777778779
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: DarkGathering

arkadaslar bugun 5. is gunu degil mi niye gelmedi bizim aralik ayinin yuzde 50 si ??

Ay boyunca yapılan harcamalara ait indirimler bir sonraki ayın 7. gününde Enpara.com Vadesiz TL hesabınıza yatırılır. Ayın 7. gününün bir tatil gününe denk gelmesi durumunda iadeler takip eden ilk iş gününde gerçekleştirilir. İndirim kazanan müşteriler aynı gün atılan bir SMS ile bilgilendirilir.
  • berkay956 B kullanıcısına yanıt
    bu yeni yılda başlayan kampanya için, bizim iade alacağımız önceki yıla dahil. onda 31 aralık'a kadar olan alışverişlerde 5. iş gününde iade oluyodu.
  • brandagamba kullanıcısına yanıt
    Yok onda da bu şekildeydi
    yok değildi, 5'indeydi ondan %100 eminim. yine de kendime güvenemedim açtım baktım iadeler ne zaman gelmiş diye, hepsi 5'inde gelmiş.
    aynen hep ayin 7 sinde gelmis pazartesiyi bekleyelim :)
  • benim kart geldi ama internet şubesine giriş şifrem yok telefonuma falanda gelmedi ne yapmam lazım.
    insan gibi konuşuyoz ne bu ergen atarlanmalar? yalan borcum mu var sana. ayın 5. iş gününde yattı 2 yıldır bütün iadeler !

• bugün babil alışverişim yatmış fakat bu enparada en sevdiğim bankalardan birisiydi ama bu kampanyaları iptal etmeleri yada yenilerini çıkarmamaları çekiciliği götürüyor.
  • internet şubesine giremiyorum sistemsel bir çalışma nedeniyle geçici olarak hizmet veremiyoruz yazısı cıkıyor sizdede öylemi
  • dolar kuru yükselişiyle aynı hatayı sürekli veriyor... ancak cep uygulamasından giriş yağtım bu sabah.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uzmanlara soru atmden veya şubeden döviz hesabımızdan doğrudan döviz çekebiliyormuyuz? yoksa bozdurup vadesiz hesaba aktarmak mı gerekiyor?
  • profesör pato P kullanıcısına yanıt
    Bazı atmlerden direk döviz yatılıp çekilebiliyor. Sana yakın olanı aşağıdaki linkten bulabilirsin;

http://www.qnbfinansbank.com/finansbank-atm-ve-subeler/doviz-ile-islem-yapan-ATMler.aspx

Bunun dışında şubelerden de işlem yapabiliyorsun diye biliyorum. Müşteri hizmetlerinden teyit et istersen.
  • Arkadaşlar EnPara hesabını nasıl kapatıyoruz, telefonla mı?
  • Kuruş birakmadim enparada.
  • Microsoftstore %20 indirimi, Xbox Live dan alınan oyunlardada geçerli oluyor mu ? Yoksa illa microsoftstore sitesindenmi almak gerek ?
  • Why Shy kullanıcısına yanıt
    Evet. Telefonla hemen kapıyorlar.
  • Döviz için alternatif bir deniz kaldı sanırım uzun vadeli alımlarımı enparadan yapıyordum artık bitti 110 pip makas nedir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Enparanın artık ne %50 si ne de dövizdeki düşük makas aralığı kaldı bende her an iptal edebilirim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3 aydır Nuvo'dayım memnunum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar encard in son halinde çip varmi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 775776777778779
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.