Şimdi Ara

Finansbank Enpara [ANA KONU] (770. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir (3 Mobil) - 5 Masaüstü3 Mobil
5 sn
20.153
Cevap
500
Favori
1.240.756
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 768769770771772
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • GeCCe kullanıcısına yanıt
    En üstte sağda ayın enparalalarına özel olarak devam ediyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: berkay956

En üstte sağda ayın enparalalarına özel olarak devam ediyor.

hocam merhaba bende de enpara kart var.

Benim merak ettiğim forex üzerinden dolar alıp enpara hesabına aktarabiliyor muyuz?
  • qwsehmus kullanıcısına yanıt
    Forex ten yabancı para transferi(swift) yapılabiliyorsa aktarırsın.

• Dün başvuru yaptım kaç gün içinde gelir kart ortalama,yeni gelen kartlar çipli-isimli mi ve gelen elemanların işlemi uzun sürüyor mu ayaküstü halledilebiliyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pozitron~ -- 28 Kasım 2016; 10:30:11 >
  • Pozitron~ kullanıcısına yanıt
    Çipli ve isimsiz geliyor. En fazla 15 dk surer.

• quote:

Orijinalden alıntı: Eyvallah

neden kredi kartı çıkarmıyorlar yahu?

Ben telefon üzerindeki uygulama üzerinden görüş gönderdim bu konu ile alakalı. Kredi kartı için yoğun talep olduğunu ve yıl sonuna kadar bu konuda bizleri sürprizler beklediğini söylediler.

Eğer istiyorsanız sizde bu konuda istek/görüş belirterek katkıda bulunabilirsiniz.
  • 2 gündür enpara numarasından aranıyorum..

Açmadım gerek yok diye..

An itibari ile bana mail geldi CMTRADİNG FSB yatıırım finans şirketinden size 2 gündür ulaşamadık diye ?

Bu gibi durum mesaj alan var mı ? CMTRADİNG ne alaka ? En para ile alakası nedir ? Neden enpara numarası ile aranıyor ?
  • Arkadaşlar merhaba. Cuma günü enparaya 1200 tl yatırayım dedim. Pazartesi ödeme var havale yaparım diye. Bankamatiğe parayı koyduktan sonra klasik paranın bir kısmı tanımlanamadı yazısı çıktı. Para yatırma hazinesini ışığının yanıp sönmeye başlaması ile tanımlanamayan paranın çıkmasını beklerken ışık yanıp sönüp durdu sonra bu bankamatikten para yatıramazsınız yazdı. Yani hesaba geçmemiş para. Telefonla enparaya bilgi verdik. Kontrol ediliyor dediler. Bugün salı günü ben bu mesajı yazarken hala bir sonuç çıkmadı. Başka biryerden parayı bulup ödedik ancak ya acil ihtiyacımız olsaydı? Ne banka yetkilileri ne enpara destek olmadı. Ama dikkat edin.

• En Paranın Özellikle para transferinde açıklama bölümünü koyması lazım..Yurtdışına para transferinde özellikle açıklama kısmını istiyorlar..Birde Misal işbankasındaki gibi olabilecek tüm masrafları tarafımdan karşılanacak gibi bir buton olması lazım..Öyle 18 TL yurtdışına para verme alma demekle olmuyor o pratikte olmuyor pek yani..Yurtdışı için enparayaı kullanmıyorum dolayısıyla..Yurtdışında bankalarında masraf politikası var enpara onuda düşünsün yani..para iade geliyor enparanın kendi politikası yüzünden bide zarara giriyorsunuz 18 TL iade gelince .. Biraz diğerlerini örnek alsın bence..İnternetten kazanç sağlıyanlar için büyük handikap bu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismailcimen

En Paranın Özellikle para transferinde açıklama bölümünü koyması lazım..Yurtdışına para transferinde özellikle açıklama kısmını istiyorlar..Birde Misal işbankasındaki gibi olabilecek tüm masrafları tarafımdan karşılanacak gibi bir buton olması lazım..Öyle 18 TL yurtdışına para verme alma demekle olmuyor o pratikte olmuyor pek yani..Yurtdışı için enparayaı kullanmıyorum dolayısıyla..Yurtdışında bankalarında masraf politikası var enpara onuda düşünsün yani..para iade geliyor enparanın kendi politikası yüzünden bide zarara giriyorsunuz 18 TL iade gelince .. Biraz diğerlerini örnek alsın bence..İnternetten kazanç sağlıyanlar için büyük handikap bu.

Açıklama kısmı zaten var. Siz dikkat etmediniz sanırım.

• mesai saati dışında yaptığım başvurudan sonra ikinci iş gününde öğleden önce kartım elime ulaştı. iyi valla
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr. Hannibal Lecter

quote:

Orijinalden alıntı: Eyvallah

neden kredi kartı çıkarmıyorlar yahu?

Ben telefon üzerindeki uygulama üzerinden görüş gönderdim bu konu ile alakalı. Kredi kartı için yoğun talep olduğunu ve yıl sonuna kadar bu konuda bizleri sürprizler beklediğini söylediler.

Eğer istiyorsanız sizde bu konuda istek/görüş belirterek katkıda bulunabilirsiniz.

banada aynı şeyi yazdılar hocam, geliyor sanırım sene sonuna kadar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ciko1984

Arkadaşlar merhaba. Cuma günü enparaya 1200 tl yatırayım dedim. Pazartesi ödeme var havale yaparım diye. Bankamatiğe parayı koyduktan sonra klasik paranın bir kısmı tanımlanamadı yazısı çıktı. Para yatırma hazinesini ışığının yanıp sönmeye başlaması ile tanımlanamayan paranın çıkmasını beklerken ışık yanıp sönüp durdu sonra bu bankamatikten para yatıramazsınız yazdı. Yani hesaba geçmemiş para. Telefonla enparaya bilgi verdik. Kontrol ediliyor dediler. Bugün salı günü ben bu mesajı yazarken hala bir sonuç çıkmadı. Başka biryerden parayı bulup ödedik ancak ya acil ihtiyacımız olsaydı? Ne banka yetkilileri ne enpara destek olmadı. Ama dikkat edin.

Bu atm para yutma durumu 2/3 ay da bir başıma gelir. Misal tahmini 1000 TL kaldı dersem hesabıma işlerim yarım kalmasın diye 1000 TL atarlar. ATM den sayım yapılınca 900 yada 1100 çıkarsa mevcut yaptırdıklarından ekleme çıkarma yaparlar. Diğer bankaların böyle bir uygulamasına hiç denk gelmedim. Sizin işlem yaptığınız atm görevlisi ile ilgili uzun sürmüş olabilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam yeni yattı bugün. Acil ihtiyaç olsa rezil olurduk.

• quote:

Orijinalden alıntı: pemaxs

ben ing turuncu hesaba geçtim oda %11. turuncu hesap açınca hesap işletim ücreti felan verilmiyor eft havale ücretsiz.

Bugun 11.5 cıktı ing e turuncu

• Enparaya başvurdum sözleşme imzalamadan giris yapaliyorum omline işlemlere nasil oldu

• Daha önce Finansbank'ta hesabınız falan varsa direkt giriş yapabiliyorsunuz bende de aynısı olmuştu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: arslanrecep

Daha önce Finansbank'ta hesabınız falan varsa direkt giriş yapabiliyorsunuz bende de aynısı olmuştu.

Vardi kapatmistim hesabi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Enpara bugün tarihin şerefsizliğini yaptı.

Dolar 3,59'a çıktığında satacaktım ama sattırmadı ve sistemleri kapadılar bilerek. Birçok kişi aynı şeyden şikayetçi.

Bunun üzerine Enpara'dan yüklü mevduat çıkışı olsa yeridir. Diğer banka hesaplarımda sorun yokken birtek Enpara kapattı sistemi, ah keşke diğerlerinde bir miktar olsaydı, bugün Dolar'dan vuran vurdu.
  • 
Sayfa: önceki 768769770771772
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.