Şimdi Ara

maskeden dolayı polis tutanak tuttu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
639
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 ay
  • Cevaplayan Üyeler 14
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 5
  • Ortalama Mesaj Aralığı 27 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 4
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • sfkli (5 mesaj) çerkes89 (2 mesaj) TulparHAN (2 mesaj) 32aslan (2 mesaj) Mithrandir. (2 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (15 mesaj) Mobil (7 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> maskeden dolayı polis tutanak tuttu
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    287 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

maske biraz aşağı kaymış diye tutanak tuttular, 900 lira cezası varmış, bugün 2.gün ama e devlette birşey görünmüyor, daha önce başına gelen var mı, ne yapmam gerekiyor

|
    |
  • Binbaşı
    1839 Mesaj

10-15 gün sonra görünür.

• Yüzbaşı
    287 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

15 gün içinde ödersek %25 indirimli oluyormuş, şimdi e devlete düşene kadar o süre biterse 900 lira ödemem gerekecek

|
    |
    erdemirci kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Uzaklaştırılmış 30 gün cezanın, 29 gün 2 dakika kadarı kaldı.
    Burda 1 tane ceza yazılan görmedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Teğmen
    181 Mesaj

Maske biraz aşağı kayınca takmanın bir önemi kalmıyor. Bu cezalar yüksek ihtimal affedilir ben olsam ödemezdim.

• Yüzbaşı
    287 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

hocam insanlık hali sizin de başınıza gelebilir komple maske olmasa veya çenede olsa anlarım da bu çok zoruma gitti

|
    |
    çerkes89 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1316 Mesaj
    teblig etmislerdir size, gidin itiraz dilekcesi yazin kaymakamlik veya valilige.

|
    |
  • Teğmen
    181 Mesaj

Tabi ki dostum ben onu ceza kesilmesi gerekir maksadıyla değil kendini ve çevreni bu illetten koruman amacı ile söyledim.

|
    |
    sfkli kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    546 Mesaj

lan bizim burada millet takmıyor onlara niye ceza yok ? şaka gibi yahu. yer istanbul fatih. komşularım takmadan geziyor.

• Yarbay
    6338 Mesaj

Maske görünüş olarak takılsa bulaş olur. Amaç maske takmak değil bulaşı engellemek olduğu için alınan ceza kararı yerindedir.

• Çavuş
    89 Mesaj

hayır, tarafınıza tebliğ edildikten sonra 15 gün içinde
    |
    |
  • Yarbay
    10438 Mesaj
    ben de tutanak yedim fakat uyarı idi. 2.yi yersem 900 olacakmış. polisin insafına kalıyor sanırım.

• Yüzbaşı
    287 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: Mithrandir.

ben de tutanak yedim fakat uyarı idi. 2.yi yersem 900 olacakmış. polisin insafına kalıyor sanırım.

hocam yanılmıyorsam bana da o gibi şeyler söylediler, sanki 2.ci tutanak tutulursa 900 tl ceza geliyor gibi birşey hatırlıyorum inşallah öyledir

• Yarbay
    10438 Mesaj

soyledilerse sıkıntı yok. ceza yemissindir

|
    |
  • Binbaşı
    1472 Mesaj
    Polis olarak konuya açıklık getireyim, polis tutanağına göre ceza yazılması için valiliğe yazı yazılır, cezayı valilik yazar, eğer ceza yazılırsa seni karakoldan ararlar ve tebliğ ederler. Tebliğden itibaren başlamak kaydıyla 15 gün içerisinde indirimli ödeyebilirsin ayrıca 15 gün içerisinde sulh ceza hakimliğine itiraz edebilirsin.

• Yüzbaşı
    287 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: 32aslan

Polis olarak konuya açıklık getireyim, polis tutanağına göre ceza yazılması için valiliğe yazı yazılır, cezayı valilik yazar, eğer ceza yazılırsa seni karakoldan ararlar ve tebliğ ederler. Tebliğden itibaren başlamak kaydıyla 15 gün içerisinde indirimli ödeyebilirsin ayrıca 15 gün içerisinde sulh ceza hakimliğine itiraz edebilirsin.

hocam şimdi garanti yedim mi ben 900 lira cezayı

• Uzaklaştırılmış 1 gün cezanın, 19 saat 46 dakika kadarı kaldı.

Aynı cezayı sana yazsalar gelip ağlarsın ama burada. Sizin gibiler yüzünden devlet geçirdikçe geçiriyor. Maskenin de bir halta yaradığı yok söyleyeyim.
    |
    |
    TulparHAN kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1472 Mesaj

Bilmiyorum polislerin valiliğe bildirmesine bağlı, isteseler valiliğe bildirmezler ceza falanda yemezsin.

|
    |
  • Yarbay
    6338 Mesaj

Maskeyi düzgün takmayıp toplum sağlığını tehlikeye atar ve yakalanıp yasla sınırlar içerisinde 3.150 tl ye kadar ceza alırsam ve buraya gelip ağlarsam şerefsiz ve haysiyetsizim.

Başkasına virüs bulaştırıp ölmesine sebep olmaktansa ya dikkat edeceksin ya ceza yiyeceksin senin anlık dediğin önemsemediğin 1-2 dakika bile olsa sende virüs varsa başkasına bulaştırmak için yeterli

|
    |
    CigaretteWithGear kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Radyo Dinle
Pubg mobile uc
konkasör
Ko Cuce
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,484
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.