Şimdi Ara

Maske Takmayan Kadına Müdahale Eden 2 Polis Görevden Uzaklaştırıldı (Göreve Iade Edildi) (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
535
Cevap
1
Favori
27.372
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
392 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Valla hocam tacizi yapan gayet rahat yapıyor.Kadina tecavüz edip intiharına sebep olan uzman çavuş 20 gün elini kolunu sallayarak dolaştı.Sonra S.Soylu da bu adamın tutuklanmasını istiyenlere bildiğin pkkli dedi.yani yapan yapıyor,devlet bunların arkasında duruyor.

Ayrıca orda kadın da,ben de,sen de bilemeyiz kötü amaclı mı değil mi.Ama ortada surtunme var gördüğüm kadarıyla.Kadin bunu kötü amaclı değerlendirmiş olabilir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Her seferinde Amerika'nın cahilliğini örnek alıyoruz, konuda da feminizmin cahillik tarafını örnek alan insanlar var.

Bir kere iyi bir yönünü alın şu Amerika ve Avrupa'nın be, mesela yere çöp atmamak gibi.

• Tekme atmış veya atmamış, çırpınmış veya direnmiş herneyse.
    Kardeşim bu insanlar polis. Ceza yazıcaksa verirsin kimliği, gözaltına alacaksa paşa paşa eğersin boynunu gidersin.
    Böyle aptal saptal hareketlere karşı bence polis az bile müdahele etmiş.
    O iki polisi birden yere devirebilecek insanlar böyle durumlarda direnmiyor, bu şımarıkca hareket eden kıza ne oluyor??

• quote:

Orijinalden alıntı: onur1301

Bu mesaj silindi.

Açıkcası görüntüler ne kadar hoş olmasada Polisimizin de bir sabrı var şimdi olayın öncesinin görüntüleri yok acaba nasıl bu duruma geldi ? Siz birde yurtdışındaki polisi görün bizim Polisimiz yine vicdanlıdır.. Yahu millet maske takmıyor polis nasıl dur dicek,Yurtdışında sen polise kötü bir laf et çıkarır silahını vurur.. Açıkcası bence polisimizi suçlamamak lazım.. bende rast geliyorum o gün adamın tekini durdurmuşlar maskesi yok geçmiş polise tehtit savuruyor.. Ya hindistan polis maskesiz esnafı dövüyor ? baktı devammı dükkanı kapatıyorlar..

• Emniyet Genel Müdürünün olay hakkında tweeti.Soylu tweeti retweet etmiş

Maske Takmayan Kadına Müdahale Eden 2 Polis Görevden Uzaklaştırıldı (Göreve Iade Edildi)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kadın gibi kutsal dokunulamaz bir varlığı polis nasıl gözaltına almaya cesaret etmiş.

• Bu arada polisler acayip beceriksiz kendilerini ve polislik mesleğini rezil etmişler.

Orda kimlik soran veya ceza yazan asker olsa çıtlarını çıkaramazlardı.

• Polis pozisyon ariyor. Helicopter yapacak cakal 😂😂

• Kadınlar başımızın tacı, ama burada polisler haklı.

• İki tarafta haksız birisi maskesini takmaz diğer varlıklarda olacakları düşünmeden hareket etmiş

• Polis olmak için şansımı denemeyi düşünüyordum bu videoyu gördükten sonra vazgeçtim. Bu kadar mı aşağıda bir polis senin ülkenin güvenliğini sağlayan adamlar bırak da işini yapsınlar birde görevden uzaklaştırılmış yazık valla.

• Hep dayak yiyen öldürülen kesilen kadınlar var maalesef. Ama birde bu ben feminist im bana kimse dokumaz diyen hele hele iftira atan bana polis sürttü kötü amaçlı sürtündü diyen. Aha o dayağı bu kadın kız her ne ise hak ediyor. Bunu yapan bir erkek olsa anında oraya 5 tane Yunus ekini 2 tane ford gelirdi. Hak haktır erkeğe yapılanın aynısı kadınada yapılmalı.

• Polise mukavemet suçtur. Maskesiz dolaşmak yasaktır. Umarım gereği yapılır ve o polisler görevine geri getirilir.

• Polisler kesinlikle haklı Maske Takmayan Kadına Müdahale Eden 2 Polis Görevden Uzaklaştırıldı (Göreve Iade Edildi) .

• Ben Polisler hakkında bir sorun göremedim açıkcası Görevlerini icraa etmişler... Eğer Polis görevini icraa etmeyecekse neden var ? tabii ki de güç uygulayacak memur bu sonuçta işini yapıyor helal olsun bu Polislere

• Polislere açığa alma talimatı vereni açığa almak lazım.

• Kezbansular ile Meriçcanlar başladılar lince. Kadın bu ülkede ilahlaştırıldı.Her haltta ayrıcalık ister oldular.Fırsat buldular, toplumda kadın mağduriyeti arşı alada, istediklerini yapıp mağduriyete yatıyorlar.Adamlar görevini icra edecek ama öncelikle kadınlardan lütuf alacak.El pençe duracak, emir alacak! Sonra erkek terörü derler hayır efendim asıl "kadın terörü" var anlayana

• Tutanagi kim yaziyor? İsinize gelince hemen nasil inaniyorsunuz her seye var ya.

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.