Şimdi Ara

Maske Takmayan Kadına Müdahale Eden 2 Polis Görevden Uzaklaştırıldı (Göreve Iade Edildi) (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
535
Cevap
1
Favori
27.372
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
392 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yahu bunu da dine bağlıyorsunuz ya ne diyim helal olsun size. Sırf din düşmanlığından dolayı dağdaki teröristlerle aynı görüşte olmadığınız kalmıştı onu da başardınız tebrikler. (Gerçi provakatör olmadığın ne malum)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi justicest -- 21 Ağustos 2020; 7:45:4 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • onur1301 kullanıcısına yanıt

Birkaç kere denk geldi kimlik sorma olayı, düzgün sormuyorlar,sıkıntı burada. Gösterir misiniz falan yok, kimlikleri görelim ya da kimliğini çıkar, göster vb. Böyle hitap şekli olduğu zaman inat ederek göstermemek geçiyor insanın içinden , ama yine de boşver lanet olsun diyip gösteriyorsun, tartışsan belki olay büyüyecek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aksinaletinsan

Sırf polisleri haklı göstermek için, olay bu şekilde gösteriliyor.
    Memleketin heryeri güvenlik kamerası ama ne hikmetse bu olayın başlangıcı giç biryerde yayınlanmıyor.
    Başını bilmediğiniz bir olayda kim haklı neye göre karar veriyorsunuz? Polis haklıymış!
    Asil polisi haksiz gostermeye calismak icin videonun ortasini koymuslar. “ bakin orantisiz guc kullaniyeeaa hemide bir kadinaaaa!!! “ desinler diye. Polis yerden goge kadar hakli.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu olayda polisleri eleştirenler ya işi gücü 250gr olmuş beyni boynuzlandığı "sevgilisi" tarafından yıkanmış feministtir ya da provakatör teröristtir net. Çok gereksiz insanlarsınız ve boşuna uğraşıyorsunuz haberiniz olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi justicest -- 20 Ağustos 2020; 21:41:59 >
  • şu cingen için polislere yazık olmuş üzüldüm.

olayın perde arkasını bilmiyoruz. kadının tekiyle bende karakolluk oldum zamanında. attıkları iftiraları görseniz dudağınız uçuklar. haklı çıkmak için taciz etti diyebilir. kadının beyanı esastır bu ülkede. nasıl inanıp güveneceğiz abi görgü şahidi falan yok mu ? başka kamera görüntüsü yok mu ?

• zabador kullanıcısına yanıt

Gerekirse davranır

Gerekirse vurur da.

Gerekeni yapmayacaksa sadece konuşacaksa belinden silahı alalım maaşta vermeyelim buna müdahale edemeyen ülkeyi de koruyamaz

Kadını koruyacağım diye erkeği yeriyorsunuz

Diklenmeyeceksin arkadaş

Polis bir kez denetim yapıyor yolda durdurmuş milleti

Arıyor belli bir ihbar var millet zorluk çıkarıyor söyleniyor

Arkadaş güvenliğini bu teşkilat sağlıyor

Yumuşak gibi ayol diyerek mı karşılasın polisler sizi ?

Esnaf gibi abim diyerek mı ?

O aramada belki bir patlayıcı bulundu belki bir teröristi tespit ettiler

Sığ olmayın bu kadar

Anlayışlı olun yetkisi olmayacaksa polis diye bir şey olmasın

Saçmalıyorsunuz.

• Polis kardeşlerimiz görevine iade edilmeli. Hem maske takmayacaksın, hem tekme sallayacaksın ondan sonra ben mağdurum. Yok öyle bir dünya.

• farate kullanıcısına yanıt
    Tabi hocam nasıl isterseniz hatta günde 5 vakit onlerinde de eğilelim,nasil olur??

Sana aptal muamelesi yapılsın istemiyorsan git yukarda yazan HERSEYI oku

• Polisin ugrastigi tiplere bak. Femizim, humanizm ayagina insanlarin gorevini yapmasina engel oluyorlar. Direnen her kim olursa bastiracaksin elektro soku. Ondan sonra yerde sudan cikmis balik gibi kivranip dursun. Kendilerinin maskesi yok demis iftiraci varlik. Video’da kabak gibi gozukuyor polislerin ikisininde maskesi agzinda. Bir de kotu amacli surtunme demis. Ulan isinize geliyo tabi herkese “ bana surtundu “ demeniz. Simdi simpler baslar polis taciz etti diye

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fade to Black

Peki orda neden bayan polis yok. Toplamda kaç erkek kaç bayan polis var?

Ne alakası var ? Bayan polis olmak zorunda mı ? Bayan erkek polis sayısı eşit olmak zorunda mı ? Mevcut yaşanan duruma laf edemiyorsunuz farklı şeyler kuruyorsunuz kafanızdan.

• Erkekler artık polis olsun, sivil olsun kadınlara dokunamaz oldu, dokunsak sapık ilan ediyorlar, taciz bilmem ne diye iftira atıyorlar. Devletin görevlisi bile işini yapamaz oldu. Sözde sorsan kadın-erkek eşit, he aynen.

• Yalnız videonun öncesini bilmiyoruz polis düşmanlığının anlamı yok.

• zabador kullanıcısına yanıt

Senin yapacağın muamele ile ben aptal mı olacağım :) güldürme :) yazdıklarını okudum sadece hepsini okumaya da vaktim yok.

Dostum eğil diyen yok sana diyoruz bir tane ekmek yap sen diyorsun ben nasıl fırın kurup ekmek satayım

Bu dediğim olay ayda yılda bir olur ve doğaldır

Tedbirdir bu ama bunu anlamayacak kadar fakir düşünüyorsun...

• Hukuk bilgisi 0 olan insanların yorum yaptığı başlık olmuş.

Polise küfür ederseniz gözaltına alınamazsınız.

Polis sizin hakkınızda hakaret davası açabilir, kimlik isteyebilir ( kimlik vermezseniz sırasıyla müdahale edebilir o ayrı)

Gözaltına alınmak için toplum tehtid oluşturacak silah ( silah benzeri şeylerde olabilir, kırık şişe vb. )

Şahıs kendine zarar verme eğilimi varsa, ya da çevresindeki halka karşı saldırgan bir tehtid ise. (daha örnekler var ama konumuz bu değil.)

Memura ya da polise küfür etmek gözaltına alınma sebeplerinden biri değildir.

Hele orantısız güç kullanmak hiç değildir, bunlar polisim ben bir şey olmaz deyip, işine gelmeyenlere karşı uyguladıkları bir müdahaledir.

Hukuksal olarak polislerin görevden uzaklaştırılması doğru karardır.

istediğiniz başka avukata danışabilirsiniz. aynısını söyler.

• Maske Takmayan Kadına Müdahale Eden 2 Polis Görevden Uzaklaştırıldı (Göreve Iade Edildi)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Some guy -- 20 Ağustos 2020; 22:45:19 >
  • Kadın gibi kadın olursun sonra ona göre muamele beklersin

• Kadın saçmalamış.
    Kadın hatalı.
    Ama kadın hırsız değil.
    Kadın katil değil. Kadın direnmiyor.
    Kadın direnmiyor, kadın polise direnemez de zaten.
    Kadın sinir krizi geçiriyor. Polisin yapması gereken, kadına kapkaççı gibi davranmak yerine sakinleştirip, konuşarak ikna etmektir.
    Maske tak hasta olursun diye insan tartaklanmaz.

• Long Nightt kullanıcısına yanıt

Açığa alınma DMK'ya(Devlet Memurları Kanunu) göre bir tedbirdir, uygulanacağı durumlar da açıkça belirtilmiştir. Delilleri karartma şüphesi vs olmadığı sürece açığa alınmaya gerek yoktur, ama ne yazık ki tedbir olarak konulan maddeyi cezalandırma olarak kullanmışlar! Açıktaki süre boyunca(İlk karar 90 gün ve duruma göre uzatılabilir) maaşlarının 3'te 1'i kesilir, kimlik ve silahlarına el konulur, polislerin yararlandığı haklardan ve sosyal imkanlardan yararlanamazlar. Şu ekonomide, şu pandemi döneminde ya bu adamların kredi borcu varsa vs vs hiç düşünmemişler. Görevlerine aslan gibi dönecekler, kendi işleri olmadığı halde virüsle mücadele etmişler, görevlerini sallamamışlar gördüğünüz üzere. Peki göreve döndüğünde ne olacak? Bu adamlar eleştirdiğimiz polis tipine dönecekler, görmeyecekler, duymayacaklar! Bu olayı gören birçok polis yine aynı şekilde davranacak!

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.