Şimdi Ara

Maske Takmayan Kadına Müdahale Eden 2 Polis Görevden Uzaklaştırıldı (Göreve Iade Edildi) (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
535
Cevap
1
Favori
27.373
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
392 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bayanın hal,hareket ve giyim tarzından psikolojik sorunları olduğu belli oluyor. Bence süreç içerisinde rehabilite edilip uyumlu bir hale getirilerek toplum içerisine yeniden çıkarılmalı

• quote:

Orijinalden alıntı: Tornado of Souls

Yani bu ulkede kimlik vermemenin karsiliği siddet mi? Acaba şahıs emniyete veya karakola davet edildi mi? Biliyor musun? Videonun basinda yasanan olaylar hakkinda kimsenin bilgisi yok.Doğrudan polisi savunmak doğru degil.Ama ben eminin kadin turbanli olsaydi algi coook farkli olacakti.cunku her zaman oyle oldu.

Konuyu idrak edemiyorsunuz. seni beni kaç para polis çevirdi? En az bir kere çevirmiştir. trafikte olur yayan olur çevirmiştir. Polis sana kimlik soruyor sende çıkartıp gösteriyorsun yanlış bir şey yapmıyorsun. Normal insan bunu yapar değil mi? Polis bakıyor GBT ne yada yanlış bir şey yaparsan tutanak tutuyor gönderiyor bu. Bak sorun çıkmadı. Sen sorun çıkarmadın çünkü dediklerini yaptın.

Sana göre kadın da hiç bir şey yapmamıştır maskesini geri takmıştır kimliğini vermiştir laf etmemiştir. Ama polisler manyaktı çünkü yinede canları sıkılmış gözaltına almaya çalışıyorlar. Öyle mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: onur1301

Konuyu idrak edemiyorsunuz. seni beni kaç para polis çevirdi? En az bir kere çevirmiştir. trafikte olur yayan olur çevirmiştir. Polis sana kimlik soruyor sende çıkartıp gösteriyorsun yanlış bir şey yapmıyorsun. Normal insan bunu yapar değil mi? Polis bakıyor GBT ne yada yanlış bir şey yaparsan tutanak tutuyor gönderiyor bu. Bak sorun çıkmadı. Sen sorun çıkarmadın çünkü dediklerini yaptın.

Sana göre kadın da hiç bir şey yapmamıştır maskesini geri takmıştır kimliğini vermiştir laf etmemiştir. Ama polisler manyaktı çünkü yinede canları sıkılmış gözaltına almaya çalışıyorlar. Öyle mi?

Alıntıları Göster

video, olayın başından başlamadığı için kesin konuşmak anlamsız.öncesinde ne yaşandı bilmiyoruz ama kadın tekme atmadan önce bir müdahale söz konusu.ben o haklı bu haksız demiyorum.sadece sorgusuz sualsiz polisin yanında olmak veya kadını ölesiye savunmak doğru doğru değil.benim konudaki mesajlarım da, konu hakkında yorum yapanlarla ilgili.

ayrıca şunu da söylemeden geçemeyeceğim, iki tane erkek polis normal bir kadını ayakta kelepçeleyemiyorsa, bazı şeyleri sorgulasınlar.güreşci gibi alıp yere vurmak nedir? terörist mi bu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tornado of Souls -- 20 Ağustos 2020; 20:47:6 >

• isabetli bir karar olmuş

• ne yazsam bilmiyorum deli bir karı, el mecbur güç kullanan polis, üstüne kovulmaları, sonra kovulma korkusundan başka polislerin bir takım şeylere müdahale etmemesi vs vs her şey yazılabilir bu konu hakkında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cihan4292 -- 20 Ağustos 2020; 20:48:49 >
  • Sırf polisleri haklı göstermek için, olay bu şekilde gösteriliyor.
    Memleketin heryeri güvenlik kamerası ama ne hikmetse bu olayın başlangıcı giç biryerde yayınlanmıyor.
    Başını bilmediğiniz bir olayda kim haklı neye göre karar veriyorsunuz? Polis haklıymış!

• WesterLandX kullanıcısına yanıt

2 kadına 4 polis, kör müsün?

• Bikaç tane ergen olayı planlamış uyarılacağını bile bile sosyal medyada gündem olmak için virüs yayıp toplum sağlığını bozuyor. Polis uyarıyor karşı geliyor, müdahele edincede polise tekme atıyor. Bu kız sosyal medyada batıyı över ama bunu batıda yapsa direkt ters kelepçe yaparlar kralı kurtaramaz paket ederler. Gerçek mağdur kadınların önünde gölge yapmayın ergenler..

• Polisimize Allah kolaylık versin. Polis kelimesi duyunca kanı çekilenler ortaya damlamış gene

• Amerikan polisi yan baktı diye mermi sıkıp failleri indirirken polisimizin her olayda çiçek dağıtması beklenmekte.

• Video acilmiyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Görevden alınmaları çok doğru bir karar olmuş,yetersizler.
    Kolunu almışsın zaten büküp kelepçeyi tak,al araca.Darp etmedikden sonra istediği kadar bağırsın.

Kadını tutuklayamamaları zaten fiyasko bir de Kadıköy'ün ortasında etraftaki vatandaşa "kaç tane tekme attı"diyor.Utanmasa ağlayacak.

Bunlar daha kadını gözaltına alamıyor benim gibi uzun yapılı birisini nasıl tutuklayacaklar.Memlekette bu işi daha iyi ve kanunlara göre yapacak adam çok,atarak doğru bir karar vermiş Vali.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • agtr A kullanıcısına yanıt

bak bu mesajınla beni onaylamış oldun. her naneyey bi fikrin var ama düşünme yetin sıfır. bilmeden işkembeden sallamaca anca. her mıntıkada belirli sayıda polis görevlidir. x yerde polisin müdahele etmesi gereken bir durum varsa, haber merkezinden anons geçilmişse en yakın ekip intikal eder. eğer intikal edilmesi gereken yer kamuya açık ve sivillerin bulunduğu bir yer ise fazladan ekipler de gönderilir. ki bahsedilen olay toplum huzurunu bozmak ise çevik otobüsü bile gönderilebilir.

yani çok bilmiş arkadaş, git bişiler öğren de sonra gel muhalefet olursun. bu şekilde tek yaptığın, bi tarafımın gülme yetisinin olduğunu farkettirmek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WesterLandX -- 20 Ağustos 2020; 21:12:52 >
  • Gidecek yerimiz yok ne diyeyim. Tutuklandığı kişi erkek olsaydı aynı şey olur muydu ? Nedir bu feminist safsatası ? Bayan diye böyle ayrıcalıklı olunmaz ki arkadaş . Vereceksin sobayı , görecek ebesinin nikahını . Böyle yapıldı mı polise daha itimat edilir mi ?

• ysandikci kullanıcısına yanıt

görevden uzaklaştırıldılar, alınmadılar. tamamen şov için. 1-2 aya kalmaz dönerler işlerinin başına.

• elLbufFer kullanıcısına yanıt

Peki orda neden bayan polis yok. Toplamda kaç erkek kaç bayan polis var?

• Devlet bu polislere el çektirmekle yanlış yaptı.Bunu gören diğer polisler maskesizleri artık görmezden gelir.

• Kadın dokunulmazlığı,

kadın şımarıklığı,

kadın iftiraları (taciz ettiler demiş)

YETER ARTIK ŞU KANUNLAR DEĞİŞSİN!

EŞİTLİK İSTİYORUZ.

ADALET İSTİYORUZ.

İFTİRA ATAR KORKUSUYLA EVİME KADIN KİRACI BİLE SOKMUYORUM

KADINLARIN ŞERRİNDEN ÖCÜ GİBİ KORKUYORUZ ULAN YETER!

• Bu saatten sonra kadin denilen cinsiyet Covid-19'ten daha tehlikelidir

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.