Şimdi Ara

MASKE ELİNE ULAŞAN VAR MI? (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
874
Cevap
3
Favori
42.878
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
360 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Jocker35

Sizi tebrik ederim o halde .Yaptiginiz işin zorluklarının da farkındayım ancak siz de bana hak verin .Gözümün içine bakula bakila 1 gün önce satılan maskeye artık satılık değil biz kullanacaz denildi
    Mecbur öyle demeye. CB maske satışı yasak dedikten sonra maske satıp yakalanmak istemez bu zamanda kimse. İbret-i alem için direk kapatırlar eczaneyi. Maskeden gelecek 3-5 liraya değer mi kapatılma ve 100 binlerce lira ceza yeme riskine girmek?
  • NitroNos kullanıcısına yanıt
    3 hafta önce toptancıdan o maskeyi 20den alıp 25e satarken, elindeki mal bitince şimdi ancak 40+KDVye bulabiliyorsa ne yapsın eczacı? Kaça satsın? Üzerine bir kar eklemek zorunda, yaptığı ciro üzerinden vergi ödüyor. Mesela biz yeni parti mal almamaya karar vermiştik, iyi de oldu yasak geldi zaten. Eldeki tek kullanımlık maskeleri personele veriyorum her gün. Eczacı odası personel sayısı kadar TEK KULLANIMLIK tulum ve vizör gönderdi, maske yok. Tulumlar 1 gün yeter.
  • Ben eczane yoluyla bedava maske alabildim.

Aile bireyi olarakta E-Devlet'ten maske istedim ama daha gelmedi (Beş gün önce filan başvurmuş olabilirim?)
  • Suan tramwaydayin onundeyim maskem yok bez maskem artik beni tiskindiriyor.. ve guvenlik beni almak istemiyor nasil ise gidicem ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eve geldi kardeşim bize maske. Sonrakiler için de kod gelecek eczaneden alacaksınız demişler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu hafta kesin gelir.

• Belediye ptt den başvuru yapın diye msj attı başvurduk, e devlet dediler e devletten basvurduk eczane dediler eczanede kod lazım diyorlar ama ne kod var ne maske var satışta yasak ve işe gidip gelmek zorundayım ya işi erteleyin yasak koyu ya maske eldiven verin bu kadar mı zor

• enizam E kullanıcısına yanıt
    Satmasın ücretsiz versin işte . Hükümetin aldığı karara uymamak için senaryo yazdı. Hepsi o

• cokbaska kullanıcısına yanıt
    Bi önceki konuşmada eczaneye tepki vardı ondan dedim kusura bakmayın😇dediğim gibi sistem bozuk.. sanki dışarıda tutmak için bozuk tutuyorlar🤣😂

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Maske gelene kadar illet nalları dikecek.

1 hafta oldu baş vuralı ama tık yok!
  • Oturduğum bölgede normalde ptt kargo 1 ayda getiriyorlar kargoyu, ben seneye gelir diye umuyorum şu durumda
  • Ben bunun böyle olacağını bildiğim ve bu hükümete zerre güvenmediğim için 302 tl verip (50 tane) bir kutu sipariş etmiştim o yüzden şimdilik sıkıntı yaşamıyorum. Siz 20 senedir sizi yönetenleri tanıyamadıysanız maskesiz kalmanız birazda sizin suçunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alex59 -- 13 Nisan 2020; 10:48:17 >
  • 1 haftadir bekliyorum gelen giden yok. Kendim 3 tane maske yaptim, gerekli oldugunda onlari yikayip kullaniyorum malesef.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ayni durumdan muzdaribim. Hem eşim hem kendi adima istedim 1 haftadir ne ariyan var ne soran.Ayrica annem kemoterapi göruyor.Aralik ayinda 2 paket almiştim onunda bitti onunada sipariş verdik onunda gelmedi.

• Ayın altısında e-devlet üzerinden maske talebinde bulunmuştum, bir haftadır gelen giden olmadı. Şimdi tekrar maske talebinde bulundum bakalım iki haftalık istikhakı beraber mi yollayacaklar yoksa bu da mı gelmeyecek.
  • Bir hafta önce sipariş verdim hem ptt hem de e devlet üzerinden gelen giden yok hala
  • 5 tane maske ücretsiz verilecek. Onu da sms kodu ile denildi. 10 kere 10 tl yardım edin diyip durdukları sms geldi.

Anlamadım. 5 tane maske 10 tl mi?

Çünkü başka sms gelmiyor

• Bana az önce geldi maskeler.

• Belediye getirmiş atmış kapının eşiğine sağlık ocağı evin yanında indim PTT kargo dağıtıyor gelir arkadaşlar biraz yavaş işliyor sistem ama getiriyorlar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • maske gelecekte, biz takacaz da evin ihtiyaçlarını karşılayacağız. Paramızla alalım diyoruz ; o da yok.. Keşke yunan galip geleydi.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.