Şimdi Ara

MASKE ELİNE ULAŞAN VAR MI? (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
874
Cevap
3
Favori
42.880
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
360 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ilhan_fcb

yer istanbul maske ve kolonya ulaştı geçen hafta / bu arada başlık da devrik olmuş.
    Birader o 65 yaş için olan. 3 hafta önce vereceklerdi güya 3 gün içinde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk gün epttavmden daha sonra da edevletten başvurmuştum, cuma günü sabah geldi maskeler. Öğlene doğruda babam ve bana sms geldi ama tek kod babamın adına sanırım 57 yaşında olduğu için geldi ona sms.

LCWaikiki yazıyor paketin üstünde.

• 7 gün önce PTT'den, 6 gün önce e-Devlet'ten sipariş oluşturdum. Hâlâ ses seda yok.

• sadece yaşlılar için olanı geldi. eczaneden haber yok.
  • taa geçen pazartesi sipariş verdik ne elime maske ulaştı ne de telefonuma kod.
  • Dalga geçiyorlar resmen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cokbaska -- 12 Nisan 2020; 21:21:30 >
  • Hem ptt den hem e-devlet ten başvurdum ama maske halen gelmedi, işin trajikomik tarafı paraylada bulamıyoruz artık.
  • Parayla almamıza izin vermiyorlar İspanyaya maske gönderiyorlar, bize göndermiyorlar, muhteşem sıfır planlama ile kriz yönetimi çok iyi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Annem, babam ve kendim için hem PTT'den hem de E-devlet'ten sipariş verdim ne gelen var ne giden. Sadece babam için kod geldi eczaneden alabilirsiniz diye
  • E ben demiştim boşta duran kamu görevlilerini koordine edip dağıtıma çıkarmaları gerek. Bu işin ptt ile olması imkansız demiştim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jocker35

Eczacılar bedavaya günahlarını vermezler.Bu ülkede hizaya getirilmesi gereken işletmelerden biri de bu eczacı ehli
    Herhangi bir eczaneyle bir sorun yaşadıysan ve haklıysan korkma şikayet et. Haklıysan o eczane ceza alır. Yoksa bu yaptığın, işini layıkıyla yapan insanlara iftiradan öteye gitmez.
    Diğer kurumlar, eczaneler kadar denetlense ülkede çoğu şey hizaya gelir emin ol.
    Ücretsiz maske için Istanbul'da şuan için öncelik 57-65 yaş arasında.
    MASKE ELİNE ULAŞAN VAR MI?

• Pazar pttden pazartesi edevletten gelen giden yok. Maskenin ömrü 2 saat gönderecekleri maske zaten az ona bile razıyız gelen giden yok. Yarın işe gidecek maske yok evde, marketten eve peynir alayım desen maske yok. Ee şimdi 10 gün sonra geldi maske eeee sonra yine mi böyle bekleyeceğiz. Kanallar devlet maske dağıtıyor ücretsiz diye propaganda yapsın dursun. Eee mecbur işe gitmen gerekiyor maske yok mecbur cıktın diyelim bir de ceza mı yiyelim. Nereden baksan traji komedi.

• geçen hafta verdik sipariş ne kargo ne sms bişey yok
    şimdi yeniden sipariş verdik bakalım
  • Başvuralı 2 hafta oldu maske falan yokda haber de yok..
    En son ermenistana tıbbi yardım gündeme geldi sanırım bizim maskeler Türk düşmanı ermenilere gidecek

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 ayyyyy olduuuu 1 ayyyyy hala gelen birsryyyyy yokkkkkk

• yeminle sıyırıcam yakında
  • E-devletten 1 gün öncesinde başvurmuştum, 1 gün sonra ptt kargoyla geldi. Jelatine bakacak olursak maskeleri Lc waikiki üretmiş sanırım. Yalnız maskeler çok dandik. Bildiğin kağıt ve kulakları çok ağrıtan lastikleri var tavsiye etmem. Hiç takmadım duruyor öyle evde.

MASKE ELİNE ULAŞAN VAR MI?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ydn06 -- 12 Nisan 2020; 22:7:58 >
  • Yaptinizda mi konusuyorsunuz hani basariya ulastiysaniz anlatin bilelim.

Kod konusunda kargasa var.
    İlk soylendiginde eczanede sistem acildigi bu aisteme tck ve tel nonuzun girilip gelen kodla alinabilinecehi seklindeydi.

Sonra birileri cikti e devlet kod falan dedi karisti ortalik

• "Hükümet karneyle maske dağıtıyor" konum silindi.

• Hybrid Theory* kullanıcısına yanıt
    Hocam herşeyi şikayet etmekten biktim ben.Bakin 1 gün önce maske var 5 lira dedi .Akşam haberlerde maske ücretsiz alınacak eczaneden dendi.Ayni eczaneye gittim yok dediler.Dun vardı dedim .Kendimiz kullanacaz dediler.Sikayet etsem ne çıkacak ki ?
    Neyi kanıtlayabiliyorum?
    Ama burada iyi niyetli olamıyorum maalesef

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.