Şimdi Ara

MASKE ELİNE ULAŞAN VAR MI?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
873
Cevap
4
Favori
41.636
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 9 ay
  • Cevaplayan Üyeler 563
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 11
  • Ortalama Mesaj Aralığı 37 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 6
  • Favoriye Eklediklerim 4
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • cokbaska (13 mesaj) NitroNos (11 mesaj) SxDark (10 mesaj) ipli jeton (9 mesaj) hsngencer (8 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (445 mesaj) Mobil (220 mesaj) Mini (70 mesaj) Uygulama (138 mesaj)
  • @
360 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> COVID-19 (Koronavirüs) >> MASKE ELİNE ULAŞAN VAR MI?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    9247 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Bütün ülkelere maske veriyoruz ama bana daha maske ulaşmadı kaç kere başvurdum gerek maske ptt üzerinden gerekse turkiye gov tr üzerinden ama kaç hafta geçti maske verilmedi.

Ayrıca destek kredisi adı altında kamu bankasına başvurdum onun hakkında da ne sms nede bilgi verilmedi.

Maaş konusunda da işyerimiz ücretsiz izne çıkardı herhangi bir maaş alamıyorum bunun hakkında da açıklama yapılmadı tek yapılan asgari ücreti yarısına denk gelecek şekilde para verilmesi ki çoğu insanın belki kira parası bile çıkmayacak bu insan ne yiyecek ne içecek onu da anlamış değilim.

Devamlı telefonuma sms geliyor sabah akşam korona yaz 8119'a gönder diye sanki aylık bana 5000 TL bağlanmış gibi ben destek çıkmıyorum yazık.

Bunlar tamamen kişisel görüşümdür.

Saygılarımla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NitroNos -- 12 Nisan 2020; 16:42:53 >

• Maskeyi satışını ben vercem diyerek yasakladı, aynı anda markete pazaryerine toplu alanlara maskesiz girişi yasakladı. Şimdi elhamdülillah ne bedava ne parasıyla maske alabiliyoruz ne de markete girebiliyoruz.
    Süreci iyi yönetiahhhhhh
    Valla bay recep sağolsun parayla satışını yasakladı. Parasıyla bile alamıyoruz. Bedava maske zaten seneye filan gelir. Alışveriş için Migros'a maskesiz girmek de yasak. Zirai ilaçlama maskesiyle alışverişe çıkıyorum
    İsraile maske gönderen hökümet vatandaşa maske vermekten aciz.

Bazen düşünüyorum diğer ülkelere maske göndermek için mi piyasada maske satışını yasakladı ve topladı.
    merhaba..
    Maskelere El koydunuz. Ptt dediniz Olmadı E-devlet dediniz olmadı eczane dediniz yok satanda yok yasak ettiniz neyin peşindeniz...
    bir maske dagitmayi bile beceremediler...
    Beyler sizin maskeler ingiltere ve italyaya yardıma gitti ne sanıyorsunuz..

Artık sandıkta bu salgında olan rezaletleri unutmazsınız umarım..

Bende edevletten başvurdum gelmedi telefona kod gelmedi. Onu da geçtim malum kişi kolonya gönderecekti 65 yaş üstüne o da gelmedi eve
    E ülkelerle bozulan ilişkileri düzeltme çabası ama nafile ha vergi veren vatandaş mı kimin umrunda gebersin gitsinler yani görüyorsunuz ortada 40 milyar surileri mamaladık olmadı bir 40 daha mamalarız diyen zihniyet var neden çünkü para kendilerinden değil oy veren beyni oksitlenmiş sazanlardan çıkıyor.

Bu ülkenin vatandaşları mazoşist kendilerine acı verenden zevk duyuyor ulaşamadıkları şeylerle zevk içinde yaşayanları desteklemekle iftihar ediyor.

Aslında az bile yapılıyor bunlara ben olsam her hafta destekleyenlerden bir zümreyi toplayıp kırbaçlatırım falakaya yatırırım zevk alıyorlar nede olsa.Yani daha ne yapmaları bekleniyor.
  • Valla bay recep sağolsun parayla satışını yasakladı. Parasıyla bile alamıyoruz. Bedava maske zaten seneye filan gelir. Alışveriş için Migros'a maskesiz girmek de yasak. Zirai ilaçlama maskesiyle alışverişe çıkıyorum
    eczanede maske alan varsa buraya adresı yazsın bızde alalım o eczaneden . Değilse eskıden maske alıyorduk parasıyla ama şimdi bu hallere dusurulduk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi treyturop -- 12 Nisan 2020; 17:8:40 >
    Maskeyi satışını ben vercem diyerek yasakladı, aynı anda markete pazaryerine toplu alanlara maskesiz girişi yasakladı. Şimdi elhamdülillah ne bedava ne parasıyla maske alabiliyoruz ne de markete girebiliyoruz.
    Süreci iyi yönetiahhhhhh

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    3364 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Sadece Ölüler Görür

Valla bay recep sağolsun parayla satışını yasakladı. Parasıyla bile alamıyoruz. Bedava maske zaten seneye filan gelir. Alışveriş için Migros'a maskesiz girmek de yasak. Zirai ilaçlama maskesiyle alışverişe çıkıyorum
    keske bulsam alcam bunlardan zıraı ılacma maskesı ama yok satan bıyerde
    |
    |

Hükümetten bir şey beklemekte ne biliiim.

Markete nasıl giricez ? Dünyada ilk maske ücretsiz veren Türkiye ama reklammış meğerse.

|
    |
    Nerdeeee hem alsan bile 5 maske 10 gün. Uzmanlar diyoki aynı maskeyi uzunsüre kullanmayın. Gelde işin içinden çık.
    Abd den prof çağırsan çıkamaz

|
    |
    1.sıra: Evde maske yapımı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • DH Yönetici
    3697 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: cokbaska

Gelmedi ama gelicek inanıyorum hökömed bizi açıkta bırakmaz ha yarın ha seneye orasını bilmem illaki gelicek
    forumda ki yılmaz hükümet savunucularından biriydiniz. ne değişti? ben anlayamıyorum özellikle takip ettiğim bazı insanların çok farklı mesajlarını görüyorum ne oldu?
    |
    |

Savunucu muydum başkası ile karıştırdınız.
    Bazen istediklerimi yazamayınca ironi ve mizah yapıyorum.Anlayana

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    kangroo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

başvuralı bir hafta oldu, ne kod var ne maske.
    ESOES1981TR kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Masal Oku
kripto para haberleri
Sohbet
ankara gülüş tasarımı
Bebek Oyunları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,625
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.