Şimdi Ara

MASERATİ GHİBLİ 155.000 EURO- TR'DE (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
136
Cevap
2
Favori
5.818
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş
    A7 CLS çöpse siz neye biniyosunuz
  • ogameci kullanıcısına yanıt
    Keske jantlar az daha buyuk olaymis
  • quote:

Orijinalden alıntı: RaceKıng26

A7 CLS çöpse siz neye biniyosunuz

Cayenne Diesel , yeni araç düşünüyoruz ghibli yada panamera
  • Elmanders E kullanıcısına yanıt
    Cayenne diesel e binip a7 ye çöp mü diyosunuz helal olsun TDI 313 680 A7 çekin aradaki performans farkı dağlar olur sonuçta S diesel değil aracınız ghibli de A7 TDI 313 e boyun eğer 275 lik motoru a7 TDI 313 680 kadar performanslı değil fark yer TDI 313 ten haberiniz ola ama panamera S Diesel olur o başka
    S serisi olabilir.
  • Tasarım harikası Maserati logosunu çıkar 0 albenisi var. Hiç beğenmedim. İç mekanda keza aynı. Panamera falan demişler. Panamera malzeme kalitesiyle, iç ve dış tasarımıyla Ghibli'nin içinden geçer kimse kusura bakmasın.

Ayrıca fiyatı çok abartı. Makyajlı CLS'i tercih ederim Ghibli'ye. Ha param 6 Serisi Gran Coupe'ye yetse bunlara dönüp bakmam bile. Tank gibi araba 6 Serisi Gran Coupe.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RaceKıng26

Cayenne diesel e binip a7 ye çöp mü diyosunuz helal olsun TDI 313 680 A7 çekin aradaki performans farkı dağlar olur sonuçta S diesel değil aracınız ghibli de A7 TDI 313 e boyun eğer 275 lik motoru a7 TDI 313 680 kadar performanslı değil fark yer TDI 313 ten haberiniz ola ama panamera S Diesel olur o başka

Arabam tofaş olsun ne farkeder ? o zaman burada herkes kendi arabasına göre konussun senin dediğine göre.
    Saydığımız arabaların fiyatları hemen hemen aynı , hepsi lüks. Lüks görüntü parasının değerini veren Panamera ve Ghibli var benim gözümde ama Panamera 2 adım önde ghibliye göre. Mercedes CLS ve Audi A7 aldığı paranın görüntüsünü vermiyor bana göre. Audi ve MErcedes tüm modeller birbirine benzemeye basladı. Bu arada Cayenne Dieselimiz 310 HP ye yükseltildi Chip yazılımla. Olmadı panamera Diesele yazılım yapılır 300 hpden 350 - 360 HP güç elde edilir o sıkıntı değil. Cayenne S diesel yada Panamera S diesele o kadar para dökülmez

Yanlış anlaşılmasın tartışma amacı yazmıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elmanders -- 13 Aralık 2014; 23:49:55 >

Panamera için hem fikiriz ama CLS VE A7 motor kalite performans ve verimlilik olarak hakkını veriyor.Görüntü göreceli bence S-line paket A7 çok şık ve dikkat çekici birbirine benzediği doğrudur ama Audi de yine A7 en az benzer diğer Audilerden Tamamiyle ayırt edilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RaceKıng26 -- 14 Aralık 2014; 0:15:33 >
  • McLaren64 kullanıcısına yanıt
    +1..gerçektende öyle hiç albeniliği yok...
  • ne içi ne dışı özel bir araç gibi durmuyor hatta içi bana clio yu anımsattı

http://www.ototeknikveri.com/images/userfiles/138329397798249869.jpg

http://www.ortakbilgi.com/wp-content/uploads/2012/11/Renault-Clio-4-2013-iç-dizaynı.jpg

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Maserati
  • Okadar param olsa gider 79 dodge charger yada turuncu mclaren F1 alırım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merco s serısı olur cayenne 2015 de guzel
  • quote:

Orijinalden alıntı: Intrepid

ne içi ne dışı özel bir araç gibi durmuyor hatta içi bana clio yu anımsattı

http://www.ototeknikveri.com/images/userfiles/138329397798249869.jpg

http://www.ortakbilgi.com/wp-content/uploads/2012/11/Renault-Clio-4-2013-iç-dizaynı.jpg

Kesinlikle katılıyorum.

Özellikle ortaya ekran koyma fikri direk clio'dan araklanmış.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.