Şimdi Ara

masaüstüne hareketli gif resim koymak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
45.360
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar masüstüne hareketli gif resimini duvar kağıdı ile monte etmek istiyorum nasıl yapabilirim.

• resmi aç üzerinde sağ klik yap sonra masa üstü duvar kağıdı olarak ayarla bu kadar normal resim gibi bir farkı yok yani
  • olmazzzzzzzzzzzz

windowsun böle bi özelliği yok ama farklı bir programla belki style xp de böle bişi var mı bilmyom am çok meşhurdur kendisi
  • quote:

Orjinalden alıntı: zenginmefrusat

olmazzzzzzzzzzzz

windowsun böle bi özelliği yok ama farklı bir programla belki style xp de böle bişi var mı bilmyom am çok meşhurdur kendisi

Niye olmasın XP'de bal gibi de olur. Dene istersen.
  • bende bilmiyorum ama bilen varsa bana da anlatsın
  • xp de olmaz demedim windowsun öle özelliği yok dedim. programla olabilir... dikkatli oku dediklerimi........

quote:

Orjinalden alıntı: Administrato®

quote:

olmazzzzzzzzzzzz

• arkadaşlar ben denedim oluyor elimde Sinanın rakibini dövüşünü gösteren bir tane vardı ekran da çok hoş durdu deneyin isterseniz hareketli bir şekilde çalışıyor
  • quote:

xp de olmaz demedim windowsun öle özelliği yok dedim. programla olabilir... dikkatli oku dediklerimi........

quote:

Orjinalden alıntı: Administrato®

quote:

olmazzzzzzzzzzzz

Yanlış bilgi sahibi olmana rağmen kendinden ne kadar da emin konuşuyosun öyle. Neden olmayacağını açıkla o zaman??? Veya ben ve diğer arkadaşlar programsız nasıl yapıyor bu işi???

• walla bende oldu ama işe yarar bi gif yokki
  • nasıl olur ya gif masaüstünde hareket edemez ,bir yanlışınız olmasın....resim olarak bir anlık resim gözükür benim bildiğim
  • html sayfa üzerinde tam ekran gif ile birlikte sürecen yoksa yemez. web sayfasına gifi koy sonra bunu duvar kağıdı yap oke.
  • bende gene olmadı
    http://img196.echo.cx/img196/8849/avatar455bs.gif

bunu denedim ama olmadı hareket etmiyor o zaman bi kısayolunu anlatında yada kullandığınız bir gif örneği sunun deneyelim bekliyorum
  • yaptımmmmmmmmmmmmmm active desktop ile oluyormuş kusura bakmayın arkadaşlar olmaz demişti ama oldu
  • active destopla nasıl yapacam. yanlız onu öyle kabak gibi masaüstüne koymak istemiyorum sadece sağ alt köşede olsun öyle daha karizma oluyor. zaten tam ekran yapınca dağalıyor. bunu yapan bir program var mı
  • quote:

yaptımmmmmmmmmmmmmm active desktop ile oluyormuş kusura bakmayın arkadaşlar olmaz demişti ama oldu

hoca bana da anlat xp var bende
  • Olmasına oluyor da çok ram tüketiyo. Hatta bu amaç için yapılmış duvar kağıtları da war kuşlar kelebekler akan dere falan filan. Ama dedim ya ram kasılıyo. iş yapamıyoz.
  • evet böyle bir olay var.Xp de oluyor ama gerçekten bilgisayar çok kasıyor hiç tavsiye etmem.Normal resimleri nasıl duvar kağıdı yapıyorsanız onları da öyle yapıyorsunuz.
  • yaw var anladıkta nasıl yapacaz bende ram çok bişi olmas
    quote:

Orjinalden alıntı: Greenleaf

evet böyle bir olay var.Xp de oluyor ama gerçekten bilgisayar çok kasıyor hiç tavsiye etmem.Normal resimleri nasıl duvar kağıdı yapıyorsanız onları da öyle yapıyorsunuz.
  • Arkadaşlar 3D animated Wallpaper diye program vardı Geri planda Deniz altı yada tonlarca animasyon ekleyebiliyorsuz. Çok güzel bişey Gif eklemekten iyidir bence !! Yalnız ekran kartı istiyor biraz galiba

http://www.topshareware.com/3D-Animated-Wallpaper-download-4421.htm
  • GÖRÜNTÜ ÖZELLIKLERI "MASAUSTU" MASAUSTUNU OZELLESTIR " WEB " " YENI " GOZAT DEYIP ISTEDIGIN GIFI SEC UYGULA
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.