Şimdi Ara

Masaüstünde bazı dosyalar kayboldu!!! ?? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
3
Favori
174.104
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: kopyaci

Hesap programım var (Ulusal bir program değil yerel bir bilg. yaptığı)
    Müşterilerimin yaptırdığı işleri kaydediyorum. Hesap extresini Excel olarak kaydediyorum. Ama kaydettiğim klasörde o dosyayı göstermiyor. başka klasörlere, masa üstüne de denedim olmuyor. Programdan tekrar hesap extresini kaydetmek istediğimde görünüyor. ordan açabiliyorum. Ama normal klasörü açınca görünmüyor, müşteriye dosyayı mail falan atamıyorum bu yüzden.

programa sağ tıklayıp, yönetici olarak çalıştırmayı deneyin
  • kopyaci K kullanıcısına yanıt
    yönetici olarak çalıştır diye bir seçenek yok ki...
  • 3LackStar 3 kullanıcısına yanıt
    Gerçekten işe yaradı.Masa üstündeki Excel dosyasının silindiğini düşünüp O kadar farklı recovery programı denedim geri getirmek için ama başarılı olmadı. Sonra buradaki öneriyi denedim ve sorun çözüldü. Çok teşekkürler.
  • Murder Inc. kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler Murder Inc. Çözüm Sende..

sorunu çözdüm,

c:/kullanıcılar/kendikullanıcıadınız/masaüstü

masaüstü klasörüne sağ tıklayıp "önceki sürümleri yükle" tıklayın ve hangi tarihteki görünüme gitmek istiyorsanız seçin, tamam deyin.

artık masaüstünüz eskisi gibi ve dosyalarınız görünmektedir

çok sevdiğim müziklerimi kurtardım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Murder Inc. -- 12 Haziran 2015; 1:31:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: okanwe

Teşekkürler Murder Inc. Çözüm Sende..

sorunu çözdüm,

c:/kullanıcılar/kendikullanıcıadınız/masaüstü

masaüstü klasörüne sağ tıklayıp "önceki sürümleri yükle" tıklayın ve hangi tarihteki görünüme gitmek istiyorsanız seçin, tamam deyin.

artık masaüstünüz eskisi gibi ve dosyalarınız görünmektedir

çok sevdiğim müziklerimi kurtardım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Murder Inc. -- 12 Haziran 2015; 1:31:24 >

• ÇÖZÜM:
    Masaüstünde bazı simgeler ve fotoğraflar dururken bazıları nedense görünmüyordu. Buradaki çözümleri denedim bir sonuç alamadım.

Masaüstünde kaybolan simgeleri nasıl mı tekrar masaüstüne getirdim?
    mouse'u hiç bir tuşuna basmadan ekranın iyice sağına kaydırın, mouse işareti kaybolana kadar, sonra sol tuşa basılı tutup mouseu sola kaydırın. Kaybolan simgeleriniz ekranın sağ tarafının dışına taşıyor, oradan sola doğru görünür yere getireceksiniz sadece
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.