Şimdi Ara

Masaüstümdeki resimler aç-kapa yaptıktan sonra siliniyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
352
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Uzun zamandır misafir olarak takip ettiğim foruma ilk konumla merhaba diyorum :)
    ve ilk sorunum

Bugün farkettim masaüstünde ki resimlerim kaybolmuş daha sonra bu durumun bilgisayarı açıp kapattıktan sonra silindiğini fakettim acaba bu sıkıntıyı nasıl giderebilirim?

ayrıca bilgisayarı açtığımda şöyle bir hata ile karşılaşıyorum acaba bu hata kaynaklı olabilir mi? eğer öyleyse bu sıkıntıyı nasıl giderebilirim ?

Şimdiden teşekkürler

• güncel yardım lütfen :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpers41

Uzun zamandır misafir olarak takip ettiğim foruma ilk konumla merhaba diyorum :)
    ve ilk sorunum

Bugün farkettim masaüstünde ki resimlerim kaybolmuş daha sonra bu durumun bilgisayarı açıp kapattıktan sonra silindiğini fakettim acaba bu sıkıntıyı nasıl giderebilirim?

ayrıca bilgisayarı açtığımda şöyle bir hata ile karşılaşıyorum acaba bu hata kaynaklı olabilir mi? eğer öyleyse bu sıkıntıyı nasıl giderebilirim ?

Şimdiden teşekkürler

Büyük ihtimal size bir adware , malware toolbar kurulmuş.Kaldırmaya çalışmışsınız yada antivirüs programı vs dosyaları silmiş.Ancak eksik silinmiş.

Aşağıdaki linkte söylenenleri aynen yapın.Belki yardımı olur.

http://uzmanim.net/soru/search-conduit-com-kaldirma/1289

Birde bu devirde hala korsan win7 mi kaldı.Allah Aşkına :P

• nirvanha kullanıcısına yanıt
    XP yada VİSTA demek istedin galiba.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • teşekkür ederim uygulandıktan sonra sorun çözüm buldu sorun ama o baştaki hata linki hala geliyo onunla yaşamaya alışmalıyım sanırım :)
  • celibar C kullanıcısına yanıt
    Yo! Gayet açık windows 7 ultimate dedim :) slic bios dedim !
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpers41

teşekkür ederim uygulandıktan sonra sorun çözüm buldu sorun ama o baştaki hata linki hala geliyo onunla yaşamaya alışmalıyım sanırım :)

Windows başlarken yüklenen programları veya ''search.conduit.com'' kelimelerinden birini içeren programı bul ve
    Aşağıdaki linki inceleyerek kapat , yani tiki kaldırıp başlangıçta yüklenmesini engelleyebilirsin.Muhtemelen o hata gelmeyecektir.Dikkat et windowsun kendi programlarını kapatma.Herhangi bir sorun olursa
    bilgisayar açılırken f8 tuşuna basılı tutarak windowsu güvenli modda aç ve yaptığın işlemleri geri al.

http://ugurdalkiran.com/windows-7de-otomatik-acilan-programlari-kapatma.html

• orjinal olmayan windows kullanırken arkaplan resimleri siyaha döner.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.