Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

masaüstü sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
7
Cevap
0
Favori
170
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> masaüstü sorunu
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    775 Mesaj
    arkadaslar size bi sorum olcak bu masaustu ekranında simgelerin altındaki yazıların hepsi nasıl olduysa renkli olmus.heralde kardesim kurcalarken yaptı.onu nasıl eski haline getircez.ulan bi türlü bulamadım sinir oldum nerden düzeltcez onu.

|
    |
    masaüstünde özelliklerde yazı ayarlarını deiştirdiğin bi bölüm var masaüstünü düzenliyorsun orda yazı tiplerine bas büyük küçük ayarları fln var orda altta yazı renkeleri diyo ordan eski rengine döndürebilirsin
    şu an oyunda olduğum için tam olarak anlatamadım yapamassan tekrar yaz bana anlatıym detaylı bir biçimde
    |
    |
    denetim masası-sistem-gelişmiş-performans-masaüstündeki simge etiketlerinde...... ona tick koy.tamam de.
    |
    |

Fuzuli
  • Yüzbaşı
    727 Mesaj
    kardeş senin sorunun cok basit masaüstünde sağ tıkla simgeleri yerleştire bas orda web öğelerini masaüstüne kitle var onun üstündeki işareti kaldır bukadar yooo sistemle ne işiniz var
    quote:

Orjinalden alıntı: x_crazy

denetim masası-sistem-gelişmiş-performans-masaüstündeki simge etiketlerinde...... ona tick koy.tamam de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serco_ecz -- 18 Mart 2006; 18:11:01 >
    |
    |
    quote:

Orjinalden alıntı: serco_ecz

kardeş senin sorunun cok basit masaüstünde sağ tıkla simgeleri yerleştire bas orda web öğelerini masaüstüne kitle var onun üstündeki işareti kaldır bukadar yooo sistemle ne işiniz var
    quote:

bazen düzelmiyor ordan.
    |
    |

Fuzuli

• Yüzbaşı
    775 Mesaj
    quote:

arkadasım oraya geldim simge etiketlerinde tik var zaten ordan olmadı.

quote:

bunuda yaptım gene olmadı.

tam anlatamadım heralde arkadaslar örnegin bilgisayarım simgesinin altındaki bilgisayarım yazısı beyaz bi pencere içinde diğer simgelerde öyle.onu nasıl eski haline getircez.o çerçevenin rengi masaüstü görüntü özelliklerinden değişiyo ama eski haline dönmüyor.
    |
    |

• Yarbay
    4731 Mesaj
    ha sen onu kasdediyosun.sağ tık-özellikler-görünüm-gelişmiş-öğelerden 'seçili öğeler seçeneğinden 1.paletten istediğin rengi seç
    |
    |

Fuzuli
  • Yüzbaşı
    775 Mesaj
    quote:

ha sen onu kasdediyosun.sağ tık-özellikler-görünüm-gelişmiş-öğelerden 'seçili öğeler seçeneğinden 1.paletten istediğin rengi seç

arkadasım yapamadım olmadı.
    resim koyuyorum bu gri yazılar değişcek.normal renksiz olmasını istiyorum.

|
    |
Sayfa:
1
Reklamlar
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Masal
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
son dakika
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,187
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.